Міністр інфраструктури Владислав Криклій зустрівся із Спеціальним посланником Президента Ірану

20.01.2020 20:00 | Міністерство інфраструктури України

20 Січня 2020, 18:07Сьогодні, 20 січня 2019 року, , Міністром шляхів та міського розвитку Ісламської Республіки Іран паном Мохаммедом Есламі.
Сторони обговорили комплекс питань, пов’язаних із авіакатастрофою повітряного судна авіакомпанії МАУ PS752. Владислав Криклій наголосив, що спільний обов"язок обох сторін перед жертвами та їх сім"ями - це встановлення об"єктивних причини катастрофи і притягнення винних до відповідальності.
«Ми високо цінуємо, що Іранська сторона оперативно розпочала розслідування катастрофи згідно з Додатком 13 до Конвенції про міжнародну цивільну авіацію (Чиказька конвенція). Ми вдячні за надання доступу до розслідування експертам українських компетентних органів та авіакомпанії власника літака. Ще раз наголошуємо на тому, що воно має бути неупередженим та об"єктивним і проводитися із суворим дотриманням вимог міжнародного права. Хотіли б в черговий раз підтвердити готовність Української сторони надавати допомогу у його проведенні, зокрема забезпечити аналіз даних з «чорних ящиків» в Україні», - повідомив Владислав Криклій.
Міністр інфраструктури також зазначив, що Українська сторона вважає, що кінцевим результатом технічного розслідування має стати розробка ефективних пропозицій щодо того, як уникнути подібних трагічних випадків у майбутньому. Це може включати пропозиції із вироблення ІКАО та іншими компетентними міжнародними організаціями дієвих рекомендацій або стандартів у сфері безпеки польотів.
Очільник Міністерства повідомив, що Україна проводить власне розслідування згідно з Кримінальним кодексом України: «Нам відомо, що основне кримінальне розслідування цієї катастрофи проводиться на території Ірану. Але тим не менш, Українська сторона теж проводить власне розслідування цієї жахливої авіакатастрофи. Тому ми вважаємо, що може бути створена спільна слідча група, яка буде дієвим  інструментом співпраці держав та сприятиме ефективному розслідуванню справи. Відповідні запити були подані Офісом Генерального прокурора України до компетентних органів Ірану та інших країн, громадяни яких загинули в цій авіакатастрофі. Україна також надіслала низку запитів про взаємну правову допомогу до Ірану в рамках двостороннього договору. Очікуємо відповіді на них».
Владислав Криклій також наголосив, що визнання Іраном збиття лайнера є першим кроком на шляху до встановлення справедливості: «Мені відомо, що Ви вже ведете перемовини з Міністерством закордонних справ України стосовно врегулювання питань щодо відшкодування збитків. Ми очікуємо, що ці переговори будуть успішно завершені».



Додати коментар

Користувач:
email:





Investing for growth,
Buy and hold, long-term vision,
Patience brings rewards.

- Fin.Org.UA

Новини

07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 16.04.2026
06:00 - Випустили пару: влада не контролює ринок вейпів, який повністю перебуває у "тіні"
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:21 - Коломойському не вдалось скасувати справу про замовне вбивство
21:00 - Новини 15 квітня: Трамп повертатиме переплати за мита, хакери атаковали Booking
20:40 - Індія відновила закупівлю газу московія попри домовленість Трампа з Моді не купувати його
20:20 - "Викрадення бронювань": Booking зазнав хакерської атаки
19:50 - У четвер світло українцям не вимикатимуть
19:50 - Свириденко розповіла про роботу Американсько-українського інвестфонду
19:40 - Видобуток нафти в Нігерії досяг 1,8 млн барелів на добу
19:20 - НБУ пояснив банкам, який підхід застосовувати до клієнтів-політиків
18:47 - "Укрнафта" та "Укргазвидобування" вперше спільно пробурили газову свердловину
18:27 - Аналітики визначили основних позичальників за програмою "єОселя"
18:22 - BBC готує найбільше скорочення штату за 15 років
18:04 - Міжсекторальний напрямок
18:00 - Банки не мають формально підходити до обслуговування PEP
17:58 - Війна з Іраном загрожує основам європейського виробництва – Bloomberg
17:56 - Моніторинг Плану України
17:55 - Збільшення інвестицій
17:46 - Працівники Київстар, Kyivstar.Tech та UTC зібрали 127 000 грн на великодню ініціативу
17:30 - Пункт пропуску з Румунією працюватиме з обмеженнями ще місяць
17:16 - Кріппа об’єднує активи у один холдинг
17:00 - У Києві обговорили проблеми регулювання роботи бізнесу з московитськими та підсанкційними власниками
16:55 - Українські агрокомпанії збільшили прибутки до оподаткування на понад 20%
16:54 - Наказ Мінекономіки від 14.04.2026 № 4944 “Про затвердження Змін, що вносяться до Переліку національних стандартів для цілей застосування Технічного регламенту засобів індивідуального захисту”
16:45 - Адміністрація Трампа з 20 квітня повертатиме гроші, зароблені на нелегальних митах
16:31 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
16:30 - Як громадам підготуватися до наступної зими
16:28 - У АРМА після інвентаризації визначили активи з високим потенціалом
16:17 - Звіт про періодичне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 10.03.2021 № 195 "Про внесення змін до опису знака відповідності технічним регламентам"


Більше новин