Олексій Гончарук: Жодних корупційних та непрозорих схем у Державній архітектурно-будівельній інспекції не буде

17.01.2020 18:42 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Жодних корупційних та непрозорих схем в Державній архітектурно-будівельній інспекції не буде.
Це моя принципова позиція.
Якщо потрібно буде, ДАБІ в тому вигляді, у якому вона є зараз, буде ліквідовано.
Про це сказав Прем"єр-міністр України Олексій Гончарук під час наради щодо розвитку будівельної галузі та детінізації ринку праці у будівництві. «Нам потрібні чесні та професійні люди в будівельній галузі.
Вкотре наголошую, всі, хто працює не на інтереси країни — краще звільняйтеся одразу самі. 2020-й — рік ініційованої Урядом програми «Великого будівництва».
Кожна інвестована в будівництво гривня — це додаткові 6 гривень у суміжні галузі», — сказав Олексій Гончарук.  Водночас Прем’єр-міністр наголосив, що Уряд очікує від будівельного бізнесу легального видобутку будівельних матеріалів без шкоди для довкілля, щоб працевлаштування було «білим» та прозора діяльність компаній. За його словами, Уряд вже робить кроки, щоб додатково стимулювати галузь.
Зокрема, дерегуляція бізнесу, відкритість і наповненість даних Держгеокадастру, нарощування державних програм для збільшення попиту на житло для ветеранів, ВПО, молоді, дітей-сиріт.
Крім того, вже цього року очікується вийти на доступну іпотеку на рівні 11-12%. Кабінет Міністрів також продовжує впровадження цифрових послуг у різних галузях, зокрема і будівельній галузі.
У грудні вже запустили Електронний кабінет забудовника для класу наслідків СС1.
На черзі СС2 і СС3.  +380 44 256 69 82 – телефон Міністерства цифрової трансформації для вирішення проблем по Е-кабінету забудовника https://e-dabi.gov.ua.

Додати коментар

Користувач:
email:





Капіталіст
Вмигає дивом в кишені
Наче твердіння

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:07 - АМКУ оштрафував "Київстар" на 17,5 мільйона за оманливу рекламу швидкості інтернету
20:05 - Новини 30 липня: підвищення облікової ставки
19:56 - Полтавський ГЗК зупинять через блокаду портів
19:50 - Ворог атакував логістичний термінал "Нової пошти"
19:20 - Єгипетський порт біля Суецького каналу атакував невідомий дрон
18:54 - Пишний розповів, чи загрожує Україні дефіцит бюджету
18:30 - Половина справ про банкрутство в Україні стосується фізосіб – Мін’юст
18:24 - Страхового та перестрахового брокера виключено з Реєстру страхових посередників
18:00 - Нацбанк анонсував новий значний пакет валютної лібералізації
17:59 - У другому кварталі економіка США зросла менше, ніж очікувалося
17:33 - Зеленський призначив Соболева заступником керівника Офісу президента
17:03 - Ferrari "дуже задоволена" замовленнями свого першого електрокару
16:30 - Вихід на ринок Японії: з чого почати
16:30 - За фінансування армії московія у росіянина заберуть готельний бізнес в Україні
15:58 - У другому півріччі інфляція пришвидшиться – НБУ
15:40 - Чернігівщина отримала від Швейцарії генератори для забезпечення резервного електроживлення
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 31.07.2026
15:26 - Вантажні перевезення: Укрзалізниця повідомила, коли тарифи зростуть на 30%
14:55 - Міненерго вживає заходів для стабільної роботи енергосистеми в період літніх пікових навантажень, - Денис Шмигаль
14:55 - Бізнес-бриф без вигаданих задач: на хакатонах Lytvyn Foundation підлітки розробляють IT-рішення
14:55 - Наслідки атаки московія на Київ: біля метро "Почайна" згоріли торговельні павільйони
14:20 - Нафтогігант Shell збільшив прибутки вдвічі завдяки війні в Ірані
14:16 - До якого бюджету сплачується податковим агентом ПДФО, що нараховується на дохід фізособи від надання нею в оренду рухомого, нерухомого майна?
14:15 - Термін, в який здійснюється взаємний обмін інформацією між ЄДР і контролюючими органами стосовно відомостей про ЮО та ФОП
14:10 - Speech by NBU Governor Andriy Pyshnyy at Press Briefing on Monetary Policy Decisions
14:10 - Виступ Голови Національного банку Андрія Пишного під час пресбрифінгу щодо рішень з монетарної політики
14:01 - Порядок сплати земельного податку фізичною особою у рік придбання земельної ділянки
14:01 - Крадіжка сої в АРМА
14:00 - NBU Begins Updating Operational Design of Interest Rate Policy


Більше новин