В Міністерстві інфраструктури України обговорили концепцію імплементації Регламенту ЄС №1370/2007 про суспільно важливі послуги з перевезення пасажирів міським електричним та автомобільним транспортом

17.01.2020 18:06 | Міністерство інфраструктури України

17 Січня 2020, 15:16Сьогодні, 17 січня 2020 року, в Міністерстві інфраструктури України під головуванням заступника Міністра інфраструктури України Наталії Форсюк відбулося обговорення концепції імплементації регламенту ЄС №1370/2007 про суспільно важливі послуги з перевезення пасажирів міським електричним та автомобільним транспортом. У заході взяли участь представники профільних департаментів Міністерства інфраструктури України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства розвитку громад та територій України, Уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю, обласних державних адміністрацій, Федерації роботодавців транспорту України, громадських організацій, міжнародної групи Egis International.
Заступник Міністра інфраструктури України Наталія Форсюк повідомила, що Міністерство інфраструктури активно працює над запровадженням європейських стандартів у сфері інфраструктури: «Виконання Плану заходів у рамках Угоди про асоціацію передбачає імплементацію Регламенту ЄС №1370/2007 Європейського парламенту та ради від 23 жовтня 2007 року про громадські послуги з перевезення пасажирів залізницею і автомобільними шляхами. Наразі Мінінфраструктури розробляє відповідний законопроєкт. Наша ключова мета – організація суспільно важливих послуг з перевезення пасажирів на європейському рівні», – заявила Наталія Форсюк.
Як раніше зазначав Міністр інфраструктури України Владислав Криклій, наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері транспорту та інфраструктури відповідно до зобов’язань у рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС є пріоритетом роботи Міністерства.
Концепцію імплементації Регламенту ЄС №1370/2007 Європейського парламенту та ради від 23 жовтня 2007 року про суспільно важливі послуги з перевезення пасажирів міським електричним та автомобільним транспортом представив ключовий експерт Проєкту технічної допомоги ЄС «Продовження підтримки імплементації Угоди про асоціацію у транспортному секторі та Національної транспортної стратегії України на період до 2030 року» Альберт Бергонзо.





Додати коментар

Користувач:
email:





Акції виросли,
Фондовий ринок наш - в небі,
Інвестори раді.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 25 травня: Казахстан не стягне ні долара з "Газпрому", нові правила приватизації
20:30 - 23 банки домовилися розширити доступ до фінансування для оборонних підприємств
20:02 - Податкова служба зафіксувала масову фішингову розсилку
19:23 - московія продасть найбільші нафтові порти щоб закрити "діру" в бюджеті – ЗМІ
18:55 - "Київтеплоенерго" замовило котельні: підрядник фігурує у кримінальному провадженні
18:40 - Сизранський НПЗ в московії зупинився після атак України і може стояти ще місяць
18:20 - За ініціативи НБУ найбільші банки підписали меморандум щодо розширення доступу підприємств ОПК до кредитування
18:15 - Уряд "зруйнував схему", змінивши правила малої приватизації
18:00 - «Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 4 млрд грн доступних кредитів за програмою «5-7-9%»
17:55 - Долар не росте: Нацбанк оприлюднив курс валют на 26 травня
17:53 - Повідомлення про оприлюднення проєкту Закону України «Про внесення зміни до статті 11 Закону України «Про управління об’єктами державної власності»
17:50 - Проєкт Закону України «Про внесення зміни до статті 11 Закону України «Про управління об’єктами державної власності»
17:44 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку визначення максимальної продуктивності обладнання для виробництва спирту етилового, біоетанолу»
17:42 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку визначення максимальної продуктивності обладнання для виробництва спирту етилового, біоетанолу»
17:25 - У квітні сума на банківських рахунках українців зросла на 40 мільярдів гривень
17:24 - Моніторинг викидів у повітря та воду від установок, що підпадають під дію Директиви IED
17:22 - (ROM) Monitoring of Emissions to Air and Water from IED Installations
17:16 - Чорна металургія
17:11 - (FMP) Ferrous Metals Processing Industry
17:07 - Студенти можуть заробити влітку до 45 тисяч гривень на місяць – OLX Робота
17:00 - Шахрай з сумнівною ліцензією: Комісія попереджає про «інвестора» Войтенка
17:00 - REACH і CLP: Україна вперше взяла участь у засіданні Європейського хімічного агентства
17:00 - Ти вже в чужій звітності
16:30 - Енергетична автономність для бізнесу: ефективні рішення від ОТП БАНК та СОЛАРБУД СЕРВІС
16:20 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Мінекономіки «Про внесення змін до наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України від 18 лютого 2026 року № 2689»
16:14 - Проєкт наказу Мінекономіки «Про внесення змін до наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України від 18 лютого 2026 року № 2689»
16:12 - Наказ Мінекономіки від 25.05.2026 № 6204 "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо особливостей здійснення закупівель послуг з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення"
16:12 - Російські ФСБшники заявили, що виявили міни на судні, яке прийшло з порту ЄС
16:10 - Прозорість контролю, боротьба з тінню та міжнародне оподаткування: фокуси розмови із Німецько-Українською промислово-торговельною палатою
16:08 - Про податкову знижку за витратами на оренду житла


Більше новин