Міністерство інфраструктури України запрошує заінтересовані інститути громадянського суспільства взяти участь в обговоренні проєкту Концепції державної політики щодо досягнення цілі 8.3 «Український пасажир та бізнес має доступ до водного транспорту

17.01.2020 18:06 | Міністерство інфраструктури України

запрошує заінтересовані інститути громадянського суспільства взяти участь в обговоренні проєкту Концепції державної політики щодо досягнення цілі 8.3 «Український пасажир та бізнес має доступ до водного транспорту (перевезень річкою та морем)» Опубліковано: 17 Січня 2020, 16:47 запрошує заінтересовані інститути громадянського суспільства взяти участь в обговоренні проєкту Концепції державної політики щодо досягнення цілі 8.3 «Український пасажир та бізнес має доступ до водного транспорту (перевезень річкою та морем)» Програми діяльності Кабінету Міністрів України та проєкту Плану реалізації концепції політики або надати свої зауваження та пропозиції.
Обговорення відбудеться 21.01.2020 о 14 год. 30 хв. у кімнаті 709 адміністративної будівлі Мінінфраструктури (за адресою: просп. Перемоги, буд. 14, м. Київ, 01135). 
Інформацію про учасників наради (прізвище, ім’я, по батькові, назву інституту громадянського суспільства, який представлятиме учасник, його контактні електронну адресу та номер телефону) просимо до 14 год. 00 хв. 20.01.2020 надати на електронну адресу rebenok@mtu.gov.ua для оформлення перепусток.
Для вирішення організаційних питань просимо звертатися до Ребенка Олександра Сергійовича – державного експерта експертної групи з питань внутрішнього водного транспорту Директорату морського та річкового транспорту Мінінфраструктури (телефони: (044) 351 44 59 та (097) 861 95 54).
У разі надання зауважень або пропозицій до зазначених проєктів, просимо надіслати їх до 21.01.2020 на електронну адресу rebenok@mtu.gov.ua та в паперовому вигляді.
var address = "Київ, проспект Перемоги, 14"; address = address.replace("вул.", ""); $("#map_canvas").attr("src", "https://www.google.com/maps/embed/v1/place?key=AIzaSyCaaCWip6mEGeC2DJzdo54RkKNqbeE0W5Y&q=" + address);


Додати коментар

Користувач:
email:





Fortunes won and lost
Amidst a sea of numbers
Capital market.

- Fin.Org.UA

Новини

12:03 - Україна запровадила санкції проти ВПК московія, Ірану та виробників "Орєшніка"
11:00 - Зеленський: відновлення "Дружби" – це фактично зняття санкцій з московії
10:30 - Україна хоче від США "дронову угоду" на десятки мільярдів доларів – Зеленський
10:00 - Трамп про санкції проти російської нафти: повернуться, щойно криза завершиться
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 15.03.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
19:17 - московіяни пошкодили відділення "Укрпошти" у трьох областях
18:10 - Зростання цін на пальне погіршить мляву економіку США – CNN
17:43 - Стійкість міст: уряд виділить 11,2 мільярда гривень з резервного фонду
17:30 - Денис Шмигаль розповів про відновлення пошкоджених московитськими обстрілами ТЕЦ
16:55 - Світовий банк розширює проєкт з відновлення теплопостачання в Україні
16:00 - Гонконг став "тихою гаванню" для підсанкційних товарів – ЗМІ
14:57 - Українські інженери визначили на станціях у ЄС обладнання для України
13:38 - Концесія в порту Чорноморськ: претенденти проходять безпекову перевірку
13:00 - Держава посилила підтримку індустріальних парків, інфраструктура яких зазнала пошкоджень внаслідок збройної агресії
12:40 - Іран атакував нафтосховища у порту ОАЕ
12:02 - У Броварах росіяни пошкодили склади українських брендів одягу
11:16 - Після російської атаки низка поїздів затримується
10:58 - Нові інвестори TikTok заплатять адміністрації Трампа "комісійні" за укладену угоду
10:00 - Частина споживачів У Києві та кількох областях України – без світла
09:30 - У Києві через обстріл на низці ділянок призупинено рух електротранспорту
23:00 - Накази Міністерства енергетики України
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
23:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 13 березня: остаточна перемога "Нафтогазу" над "Газпромом" та досудові вимоги клієнтки monobank Гороховському
20:45 - ЄС рухається до заборони генерувати ШІ-зображень сексуального насильства над дітьми
20:40 - Після атаки рф на Дністровську ГЕС Україна та Молдова скоординували дії для захисту Дністра
20:30 - Міжнародні партнери надіслали Одесі ще сім генераторів
20:10 - НБУ пояснив, чому немає дефіциту готівкової валюти на ринку
19:45 - У Чернівцях будують ще один торговельний центр


Більше новин