На Полтавщині консультували розробників регуляторних актів

17.01.2020 13:48 | Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

____2880_500x31717 січня фахівці Сектору ДРС у Полтавській області провели консультування працівників Кобеляцької районної ради Полтавської області з питання реалізації органом місцевого самоврядування вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Відповідно до рішення першого пленарного засідання тридцять третьої сесії сьомого скликання від 24 грудня 2019 року Кобеляцькою районною радою заплановано прийняти у 2020 році 4 регуляторних акта, серед яких проекти рішень про затвердження положення про порядок передачі в оренду майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад Кобеляцького району, затвердження методики розрахунку та порядку використання плати за оренду комунального майна, положення про порядок відчуження майна та порядок передачі об’єктів спільної власності територіальних громад Кобеляцького району.

Фахівці Сектору ДРС окреслили специфіку реалізації вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини другої статті 287 Господарського кодексу України, законів України «Про оренду державного та комунального майна» та «Про приватизацію державного і комунального майна», постанови Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 1995 року № 786 «Про Методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу».

Принагідно працівникам Кобеляцької районної ради розповіли про практику застосування норм постанови Кабінету Міністрів України від 23.09.2014 № 634 «Про порядок підготовки пропозицій щодо удосконалення проектів регуляторних актів, які розробляються органами місцевого самоврядування» та постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта» під час розробки та прийняття проектів регуляторних актів.

Користуючись нагодою, фахівці Сектору ДРС у Полтавській області наголосили на необхідності розміщення на Єдиному державному веб-порталу відкритих даних регуляторних відкритих даних місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування; представники ДРС роз’яснили алгоритм функціонування стандартизованих наборів регуляторних відкритих даних та методичних рекомендацій щодо їх заповнення, розміщених на сайті Державної регуляторної служби України.

За результатами зустрічі досягнуто домовленості щодо безумовного виконання Кобеляцькою районною радою Полтавської області вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та посилення співпраці з територіальним органом ДРС на стадії підготовки проектів з метою отримання фахової методологічної допомоги.

Запись На Полтавщині консультували розробників регуляторних актів впервые появилась Державна регуляторна служба України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks rise and fall fast
Fortunes made or lost each day
Markets never sleep

- Fin.Org.UA

Новини

12:25 - Іран знову перекрив Ормузьку протоку: яка причина
11:55 - "Укрзалізниця" розпочинає продаж квитків за новими коефіцієнтами
10:58 - Уряд представив IFC інвестиційний "віш-лист": про які проєкти йдеться
09:53 - Російські БпЛА атакували порт на Одещині
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 18.04.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 17 квітня: Іран відкрив Ормуз, в Україні рекордно дорожчає євро
20:45 - У Києві спростили отримання компенсації за сонячні електростанції
20:19 - В Україні 455 будівель отримали енергосертифікати: навіщо вони потрібні
20:06 - московіяни почали розробку найбільшого родовища марганцю в окупованій частині України
19:45 - Повноцінне відновлення судноплавства через Ормуз все ще під питанням – ЗМІ
19:19 - "Укренерго" не прогнозує відключення світла 18 квітня: надало поради щодо електроприладів
18:58 - У ЄС знизили ціни на газ після відкриття Ормузької протоки
18:57 - СЗРУ: заборгованість компаній московія – найвища з часу глобальної кризи
18:18 - В Україні модернізуватимуть водопостачання: Мінрозвитку відібрало пілотні проєкти
18:15 - YouControl проаналізував, які компанії пов'язані з родиною Шуфрича
18:00 - Опитування про банківське фондування, ІI квартал 2026 року
18:00 - Банки очікують зростання обсягів і вартості коштів клієнтів – Опитування про банківське фондування
17:37 - Україна домовилася про відтермінування державного боргу
17:30 - Мінекономіки затвердило єдині правила підготовки інвестпроєктів
17:30 - Україна експортувала рекордний за чотири роки обсяг м’яса птиці
17:00 - Українські компанії запрошують долучитися до Українсько-латвійського бізнес-форуму
16:59 - Курс євро до гривні знову оновить історичний максимум
16:55 - В Україні почали знижуватись ціни на пальне: скільки коштує бензин, дизель та газ
16:37 - Постачання нафти "Дружбою" може відновитися наступного тижня – Мадяр
16:30 - CBAM: Україна та Швеція домовилися про спрощення процедур акредитації верифікаторів
16:30 - Три головні звіти бізнесу
16:15 - Нафта впала нижче 90 доларів за барель і продовжує йти вниз на тлі новин з Ормузу
16:10 - Робота в Україні: на які вакансії найбільше зросли зарплати
16:07 - Леся Карнаух під час міжнародної конференції: Досвід України як забезпечувати стабільність податкового адміністрування під час війни є унікальним та цінним для багатьох країн


Більше новин