На Тернопільщині учасники бойових дій отримали у власність півтори тисячі ділянок

14.01.2020 13:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

На Тернопільщині упродовж 2019 року учасники бойових дій отримали у власність 1 415 земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 1 362,55 га, з яких 748 ділянок загальною площею 958,5 га передало Головне управління Держгеокадастру у Тернопільській області, 667 наділів загальною площею 404,04 га – органи місцевого самоврядування регіону. Для ведення особистого селянського господарства військові отримали 785 ділянок загальною площею 1 300,69 га, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд – 375 ділянок загальною площею 37,07 гектара.
Ще 255 військовослужбовців отримали землю для індивідуального садівництва, загальна площа наділів складає 24,79 гектара. Загалом від початку запровадження ініціативи щодо надання земельних ділянок учасникам бойових дій, до Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області та органів місцевого самоврядування регіону військовослужбовці подали майже 13 тис.
заяв про надання земельних ділянок у власність.
За результатами розгляду заяв військовим надано 9 193 дозволи на розроблення проектів землеустрою для відведення 9 966 земельних ділянок загальною площею 8 020,43 гектарів. Довідково На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.

Додати коментар

Користувач:
email:





Recovery begins,
New hope for the market,
The cycle continues.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 15.07.2026
15:02 - Українська розвідка зафіксувала "сіру" схему нафтопереробки московія
14:30 - Рада підтримала закон про декриміналізацію дорослого контенту в першому читанні
14:26 - Українські авіакомпанії розповіли про ризики для відновлення роботи
14:05 - СБУ викрила розкрадання 10 млн грн на закупівлях для відновлення зруйнованих ТЕС
14:00 - Ветерани, бізнес та зірки — ПриватБанк запустив іміджеву кампанію про життя тут і зараз
14:00 - Безглуздий проїзний за 3,6 тисячі. Як нові тарифи на громадський транспорт вдарять по киянах
14:00 - У червні загальна кількість небанківських фінансових установ зменшилася на шість компаній
13:40 - Власників зруйнованого житла звільнили від плати за газ: регулятор ухвалив рішення
13:10 - Київ передумав перераховувати до держбюджету 1,25 мільярди гривень: яка причина
13:00 - Підхід IB Alliance: чому девелоперу варто встановлювати резервне живлення навіть у зданих будинках
12:56 - Оновити персональні дані зручно та без черг можна через Електронний кабінет
12:54 - ФОП здійснює діяльність у декількох місцях продажу: ведення обліку товарних запасів
12:52 - До якого контролюючого органу подається податкова декларація з туристичного збору податковим агентом?
12:50 - Чи включається до доходу ФОПа – платника єдиного податку позитивна різниця від продажу банком іноземної валюти за дорученням такої особи?
12:50 - Дрони атакували один з найбільших НПЗ півдня московія – росЗМІ
12:47 - Відсутність зв’язку між ПРРО та фіскальним сервером контролюючого органу, діапазон фіскальних номерів не отримано: чи дозволяється використання ПРРО?
12:46 - Випадки, в яких фізична особа звільняється від обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи
12:45 - московія перенаправить експорт подалі від Азовського моря після атак дронів – ЗМІ
12:44 - Які доходи нерезидента із джерелом їх походження з України оподатковуються податком на доходи нерезидента?
12:43 - Національний банк пом’якшує обмеження у зв’язку зі змінами у законодавстві ЄС
12:41 - Чи є об’єктом оподаткування ПДВ операції з переоцінки (уцінки/дооцінки) необоротних активів?
12:40 - За якою формою подається заява про отримання витягу з реєстру обладнання для підготовки або обробки тютюну, тютюнової сировини, промислового виробництва тютюнових виробів?
12:39 - В якому розділі Електронного кабінету можливо переглянути інформацію щодо Повідомлення про завершення розрахунків платників податків за відповідними операціями з експорту товарів, до яких застосовано режим експортного забезпечення?
12:37 - Податковий календар на 15 липня 2026 року
12:34 - Дніпропетровщина: у порівнянні з минулим роком кількість платників єдиного внеску зросла на понад 10,5 тисяч осіб
12:30 - У Дніпрі викрили "оборудку" з продажем нерухомості держпідприємства
12:30 - Простота як конкурентна перевага — який запит клієнтів банків та як його задовільнити
12:29 - Від фізичних осіб місцеві бюджети Дніпропетровщини з початку року отримали майже 4,5 млн грн туристичного збору
12:29 - Від фізичних осіб місцеві бюджети Дніпропетровщини з початку року отримали майже 4,5 млн грн туристичного збору


Більше новин