За перші 12 днів року послугою е-бронювання дозволів скористалися понад 1300 перевізників, – Владислав Криклій

14.01.2020 10:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Пілотний проект з електронного бронювання дозволів на міжнародні автомобільні вантажоперевезення успішно працює.
За період з 1 по 12 січня 2020 року послугою електронного бронювання дозволів скористалися більше 1300 перевізників.
Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій сьогодні, 14 січня 2020 року. «Пілотний проект з е-бронювання дозволів для перевізників успішно працює.
За перші 12 днів 2020 року послугою е-бронювання дозволів скористалися понад 1300 перевізників, які забронювали через транспортний портал електронних послуг e-transport.gov.ua близько 8000 дозволів.
Завдяки цифровізації процесу створені рівні умови доступу всіх перевізників до замовлення послуги, без будь-якої корупційної складової»,  – заявив Владислав Криклій. За словами очільника Міністерства е-бронювання має низку беззаперечних переваг для бізнесу: «Видно доступну кількість дозволів на ПВД, а заброньований дозвіл не може бути виданий іншому перевізнику.
Перевізник сам обирає ПВД, де планує отримати заброньований дозвіл.
Отже, перевізник має змогу спланувати поїздку та убезпечити себе від штрафних санкцій за порушення митного законодавства.
Заброньований дозвіл доступний до видачі перевізнику 5 днів.
Якщо перевізник не отримає дозвіл у визначений період часу,  його бронювання буде скасовано автоматично, а дозвіл буде доступний іншим перевізникам», – наголосив Владислав Криклій. «У той же час запровадження сервісу е-бронювання посприяло виявленню проблемних питань у системи видачі дозволів, як на технічному, так і на організаційному рівнях.
Для прикладу, виявлено велику кількість перевізників, які всупереч вимогам законодавства, не подали вчасно повідомлення про зміну даних у своїх ліцензійних справах.
Всі технічні проблеми оперативно виявляються та усуваються, а сервіс постійно удосконалюється», – наголосив Владислав Криклій. «Успішний досвід з е-бронювання ми будемо й надалі розвивати та масштабувати.
Маємо амбітну ціль  перевести видачу дозволів на міжнародні автомобільні вантажоперевезення в цифровий формат.
Однак, поки ще не всі країни згодні на цей крок.
Ми працюємо над вирішенням питання і впевнені, що спільними зусиллями нам це вдасться», – підкреслив Міністр інфраструктури. Нагадаємо, 27 грудня 2019 було презентовано транспортний портал електронних послуг e-transport.gov.ua. Через портал із 01 січня 2020 року можна зробити попереднє замовлення (електронне бронювання) 60% всіх видів дозволів, 40% залишаються для оформлення та видачі за усним зверненням на ПВД.

Додати коментар

Користувач:
email:





The BIS and ECB
Managing currency and growth
For a unified Europe

- Fin.Org.UA

Новини

10:05 - московіяни вранці атакували Кривий Ріг: є приліт по торговельному центру
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 26.07.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - Гонка за чипами змусила техногігантів укласти угоди на майже трильйон доларів
17:00 - Терористи атакували нафтові об'єкти енергогіганта Саудівської Аравії
16:00 - Саудівська Аравія перехопила дві ракети над нафтопереробними заводами
15:00 - Дрон атакував найбільший приватний НПЗ в московія
14:00 - Україна звинуватила Росію в перетворенні Чорного моря на "другу Ормузьку протоку"
13:25 - США просять Україну не бити по неросійських танкерах через удар по Chevron – WSJ
13:00 - Країна співвласників: чому українцям час інвестувати у власну економіку
12:55 - Найбільше злиття голлівудських кіногігантів в історії відклали на рік
12:47 - Денис Шмигаль провів онлайн зустріч з Міністром енергетики та природних ресурсів Канади Тімом Ходжсоном
12:47 - Денис Шмигаль провів зустріч з Міністром енергетики та природних ресурсів Канади Тімом Ходжсоном
12:20 - московія атакувала енергетику Харківщини: знеструмлено місто
11:55 - Суд може знову скасувати глобальні мита Трампа: компанії подали позов
11:25 - У Сакартвело стався другий блекаут за два дні
10:45 - московія вдарила по автодвору термінала "Нової пошти" в Сумах: є загиблі та поранені
10:25 - В Енергоатомі відреагували на закиди 51 нардепа про корупційні ризики
10:00 - московіяни за ніч атакували низку АЗС на Полтавщині
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 25.07.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 24 липня: ціни на пальне зросли, московія атакувала одного з найбільших експортерів олійних
19:50 - Уникнув страти, але не санкцій: США запровадили обмеження проти іранського мільярдера
19:30 - Китай приховав за офшорами частки в газових мережах і вітропарках Європи
19:10 - Війни в Ірані та Україні підняли фізичну нафту майже до $110
18:58 - Путін урізав фінансування проєктів "технологічного лідерства московії"
18:49 - Шість областей України отримали потужні системи накопичення енергії для посилення енергетичної стійкості
18:43 - На Дніпропетровщині росіяни поцілили по пасажирському поїзду
18:20 - Хусити змусили танкер на шляху до Азії розвернутися й обігнути Африку


Більше новин