Відсьогодні діють лише банківські рахунки міжнародного стандарту IBAN

14.01.2020 10:48 | Fin.Org.Ua

З 13 січня в Україні застосовуватимуться лише рахунки за стандартом IBAN.
Відкриття рахунків за новим стандартом розпочалося ще з 5 серпня 2019 року. Саме тоді усі банки почали відкривати клієнтам нові рахунки за новим стандартом, а діючі рахунки змінювати відповідно до вимог цього стандарту.  
Державна податкова служба України перейшла на міжнародні стандарти IBAN з 1 жовтня 2019 року. Такий перехід відбувся без збою в наповненні державного та місцевих бюджетів.
Нагадаємо, що Нацбанком для забезпечення виконання бюджетних програм у повному обсязі було прийнято рішення  про продовження до 12.01.2020 року можливості заповнення пари реквізитів у документах на переказ коштів.
Відповідно до стандартів IBAN номер банківського рахунку складатиметься з 29 символів, зокрема: коду України, контрольного розряду, коду банку, самого рахунку.
Дізнатися про  реквізити рахунків для сплати податків, зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та інших платежів до бюджету в розрізі адміністративно-територіальних одиниць України платники податків можуть на вебпорталі ДПС у розділі «Бюджетні рахунки» за посиланням https://tax.gov.ua/.
Крім того, реквізити рахунків можна дізнатися у контролюючого органу ДПС за місцем реєстрації або місцем здійснення діяльності.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Шалений ритм бірж,
Серце б'ється із напруги
Хто на мільйоні

- Fin.Org.UA

Новини

14:46 - Комісія ухвалила 44 рішення: від законодавчих змін до захисту інвесторів
14:06 - У Києві та області – екстрені відключення
13:46 - московіяни поцілили у будівлю ДПС на Донеччині
13:35 - Україна визначила Виплатну агенцію, яка адмініструватиме держпідтримку аграріїв
13:00 - Кількість кораблів, що проходять Ормуз зросла у чотири рази
12:45 - БЕБ викрило чергові оборудки у будівельній сфері
12:30 - Як українцю законно придбати USDT, USDC або Bitcoin
12:29 - В московії дозволили продавати бензин стандарту 90-х років на тлі кризи
12:20 - Оновлено підходи до розрахунку нормативів достатності капіталу
12:14 - Комісія посилює контроль за IT-системами на ринках капіталу за стандартами ЄС
12:05 - Після ударів по підстанціях у Криму зупинилися приміські поїзди
11:53 - На усіх заправках Новоросійська закінчився бензин
11:42 - Зі спецрахунку, відкритого НБУ на потреби оборони, за червень 2026 року перераховано майже 651 млн грн
11:25 - Україна отримала ще 444 мільйони доларів на медичну реформу
11:09 - До уваги ФОПів, які здійснюють роздрібну торгівлю пальним!
11:01 - День податківця: спільна праця заради фінансової стійкості держави
11:00 - Укрдержфонд призначений на виконання функцій Виплатної агенції
11:00 - московіяни атакували енергетику у п’яти областях: найскладніше на Донеччині
10:59 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738»
10:54 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738»
10:38 - Спадщина чи подарунок від резидента нерезиденту: правила оподаткування та оформлення
10:27 - Леся Карнаух: За перше півріччя надходження до загального фонду державного бюджету перевищили 717,7 млрд грн
10:25 - Нафта торгується на рівні 72 доларів за барель
10:00 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 3 липня
10:00 - Держава спрямувала понад 167 млн грн агровиробникам на утримання великої рогатої худоби
09:54 - Близько 38% ветеранів залишають місце роботи за перші три місяці – дослідження
09:52 - Трудові відносини: роботодавець зобов’язаний поінформувати працівника про особливості трудової діяльності перед початком роботи
09:51 - Спадщина чи подарунок від резидента нерезиденту: правила оподаткування та оформлення
09:50 - Сервіс «Пульс»: як надати інформацію?
09:48 - Протягом першого півріччя надходження до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів від платників Дніпропетровщини перевищили 90,3 млрд гривень


Більше новин