Сборка авто в 2019 году выросла в Украине на 10%

14.01.2020 10:24 | Укррудпром

09:40 14 января 2020 года

По итогам 2019 года в Украине было произведено 7 265 единиц автотранспортных средств или на 10% больше, чем годом ранее. Об этом со ссылкой на предварительные данные ассоциации “Укравтопром” сообщает БизнесЦензор.

В том числе производство легковых автомобилей за год составило 6 254 штук, что на 11% больше показателя 2018 года.

Производство коммерческих авто составило 136 штук (+3%), автобусов — 875 штук (+5%).

“Несмотря на небольшую положительную динамику, использование созданных в Украине производственных мощностей в прошлом году не превысило 2%”, — отмечается в сообщении.

В частности, в декабре на украинских предприятиях было произведено 557 единиц автотранспортных средств, что вдвое больше, чем годом ранее.

Так, декабрьская сборник легковых автомобилей увеличилось на 119% до 432 штук. Они все были произведены методом крупноузловой сборки на заводе “Еврокар”. При этом по сравнению с ноябрем выпуск автомобилей на предприятии снизился на 2%.

Выпуск автобусов в декабре вырос на 38% — до 105 штук. Больше всего автобусов, как и раньше, изготовил “Черкасский автобус” — 60 шт. Черниговский автозавод произвел 28 автобусов, на “Часояворивском заводе” выпустили 11 автобусов и 6 единиц изготовил ЗАЗ.

О производстве коммерческих автомобилей отчитался только ПАО “Черкасский автобус”, где в декабре было изготовлено 20 машин.

Как сообщалось, по итогам 2018 года в Украине было изготовлено 6 623 автотранспортных средства, или на 23% меньше, чем в предыдущем году. В том числе производство легковых автомобилей упало на 22% — до 5660 штук, коммерческих — на73%, до 132 шт., автобусов — выросло на 3,4%, до 831 штуку.

Додати коментар

Користувач:
email:





Eurozone struggles
Fears of deflation linger
ECB takes action

- Fin.Org.UA

Новини

16:32 - московіянам заборонили публікувати оголошення про продаж бензину
16:00 - Штрафів за перевантажені фури поменшало у 1,8 раза – "Опендатабот"
15:40 - ЄС готується посилити мита проти Китаю: під ударом гібридні авто
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 23.06.2026
15:25 - Розкрадання на ремонтах реабілітаційного центру для ветеранів: п’ятьом особам вручили підозри
14:57 - Хто та в яких випадках подає податкову декларацію про майновий стан і доходи?
14:55 - Трудові відносини: офіційне оформлення найманих працівників – запорука діяльності без порушень
14:53 - Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки: строки сплати
14:52 - Підтримка працевлаштування осіб з інвалідністю: особливості сплати внеску
14:50 - Акції фотоагентства Getty Images злетіли майже на 300% завдяки OpenAI
14:45 - Відновити виробництво і зберегти робочі місця: Мінекономіки представило підтримку для бізнесу в прифронтових регіонах
14:35 - На Харківщині викрили підприємця-депутата: привласнив спецтехніку і брехав, що вона знищена
14:26 - Майже 3,3 млрд грн плати за землю отримали з початку року місцеві бюджети Дніпропетровщини від юридичних осіб
14:24 - Інформаційна акція в Синельниківській ДПІ
14:21 - Зростання надходжень від туризму: бюджети отримали 161,8 млн грн туристичного збору
14:00 - Україна та Німеччина розширюють співпрацю
14:00 - "Енергоатом" заплатить 29 мільйонів гривень за підбір нового керівництва
13:50 - Китай може збільшити імпорт СПГ з московії майже вдвічі, запустивши новий термінал – ЗМІ
13:02 - Наслідки аварії: ДТЕК повідомив, коли з’явиться світло у двох районах Києва
13:00 - Мінекономіки запрошує до обговорення проєкту Стратегії розвитку молочної галузі до 2035 року
13:00 - 5 автоматизацій, які змінили роботу mono, LOKO, Helsi, Liki24.com та КВЦ "Парковий" і можуть змінити вашу
12:50 - Акції SpaceX можуть впасти після відновлення торгів на американському ринку
12:39 - Керівництво
12:30 - Як змінити систему будівництва
12:25 - Допоможіть нам зробити сайт НКЦПФР зручнішим: запрошуємо до опитування
12:20 - Правоохоронці викрили фіктивне розмінування земель на десятки мільйонів гривень
12:14 - За спецвикористання лісових ресурсів від платників Дніпропетровщини до місцевих бюджетів надійшло на 19,0 відс. більше рентної плати ніж торік
12:13 - ДПС на Генеральній асамблеї IOTA: майбутнє податкових адміністрацій – у довірі, розвитку аналітики та цифрових сервісах
12:12 - До загального фонду державного бюджету платники Дніпропетровщини за видобування газового конденсату спрямували майже 8,2 млн гривень
12:00 - «Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 4,2 млрд грн доступних кредитів за програмою «5-7-9%»


Більше новин