Голова Держприкордонслужби розповів про реформи, які проходять у відомстві

24.12.2019 16:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні під час відкриття нового відділення інспекторів прикордонної служби на Вінниччині Голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко розповів про реформи, які проходять у прикордонному відомстві та зауважив, що наразі служба проходить оптимізацію штатної структури і вже підійшла до скорочення 4 регіональних управлінь. Також він розповів про перспективу переходу на трирівневу систему управління, що дасть можливість посилити підрозділи охорони державного кордону. «У нас зменшиться кількість управлінських ланок, і збільшиться кількість людей, які щодня заступають на охорону державного кордону кордон», - зазначив керівник прикордонного відомства. Голова служби констатував, що удосконалюється прикордонне законодавство, нарощується охорона та інженерно-технічне облаштування кордону.
Зокрема, завдяки міжурядовій угоді з Францією Морська охорона отримає 20 нових кораблів, а вже 30 грудня очікується два із 24 перших сучасних патрульних вертольотів, які мають поповнити авіаційний парк ДПСУ. «Це дасть можливість більш ефективно, оперативно реагувати на зміни в обстановці, забезпечувати евакуацію особового складу в різних умовах», - сказав Сергій Дейнеко.  Також, за його словами, кардинально змінюються підходи до роботи з персоналом.
«Головне, щоб прикордонник відчував себе людиною та відчував турботу і захист держави», - наголосив Голова служби. Він також зауважив, що в ДПСУ наразі реалізується відомча антикорупційна програма, проекти «Нове обличчя кордону» та «Нове обличчя керівного складу» та висловив задоволення проведенням другого етапу відбору на посади керівників начальників загонів та наголосив, що незабаром таким чином будуть обиратися і керівники оперативно-розшукових підрозділів, керівники по роботі з особовим складом, начальники відділів прикордонної служби.
На всіх щаблях військового управління буде конкурсний відбір. Сергій Дейнеко також акцентував увагу на двох основних завданнях, які поставлені прикордонникам українським суспільством та Президентом України -  ліквідувати контрабандну діяльність і викорінити  корупцію у Держприкордонслужбі. «Мрію про те, що незабаром дійсно прийдуть часи, коли прикордонник буде пишатися службою у ДПСУ, що прикордонник знов буде асоціюватися, насамперед, з відданістю державі, з патріотизмом, з найкращими якостями, які притаманні захисникам кордонів.
І тому недарма ми на наступний рік обрали  гасло «перші з честю».
Я дійсно хочу, щоб в цій державі прикордонник був перший, і був із честю», –  сказав очільник прикордонного відомства Сергій Дейнеко.

Додати коментар

Користувач:
email:





Crashing market falls,
Fortunes lost in a moment,
Greed punished swiftly.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 29 січня: новий рекорд євро, чи зменшаться тарифи за тепло в умовах відключень
20:50 - В Україні вчергове подорожчали тепличні огірки: скільки вони тепер коштують
20:45 - Нафта стрибнула до максимуму за 5 місяців: ринок боїться удару США по Ірану
20:20 - Акції Microsoft впали на 12%: ШІ-витрати на дата-центри налякали інвесторів
20:10 - Уряд виділив 800 мільйонів на фінансування програми "СвітлоДім"
19:50 - Львів готується до надзвичайної ситуації через морози та ризик ударів московія
19:30 - Уряд спрямував 800 млн грн на придбання незалежних джерел електроенергії для багатоквартирних будинків
19:15 - Куба на межі паливної кризи через США: нафти залишилося на 15-20 днів
19:10 - В Києві на Троєщині почало повертатись тепло в будинки
18:46 - "Нафтогаз" виграв суд у компанії щодо 386 мільйонів за поставлений газ
18:30 - Денис Шмигаль провів зустріч з тимчасово повіреною у справах США в Україні Джулі Девіс
18:24 - Золото обвалилося: за 15 хвилин втратило $2,8 трильйона вартості запасів
18:15 - Україна та ОАЕ підписали спільний лист про наміри щодо створення агропродовольчого хабу в рамках ініціативи Food from Ukraine
18:14 - московія збільшила експорт золота до Китаю у 9 разів, щоб "залатати" бюджетні діри – розвідка
18:10 - 30 січня графіки відключення світла діятимуть по всій Україні цілодобово
17:55 - Київщина отримала майже 400 генераторів від Польщі
17:40 - Курс євро втретє за тиждень встановить історичний рекорд щодо гривні
17:36 - АМКУ дозволив "Київстару" придбати Tabletki.ua
17:21 - московія знову впала в ціні нафти для Індії: хоче повернути покупців
17:06 - Комісія інформує: оприлюднено електронний формат Таксономії UA МСФЗ XBRL 2025 року
17:00 - Імпорт вживаних авто віком до 5 років: які моделі найпопулярніші в Україні
16:45 - У Мілані розслідують смерть українського ексбанкіра Адаріча
16:38 - Оптимістичний прогноз: НБУ покращив оцінку міжнародних резервів на $13 мільярдів
16:30 - АРМА vs "Газпром": як чиновники профукали сотні тисяч доларів
16:20 - Ресторанний бізнес у 2025 році: хто відкрив найбільше закладів в Україні — дослідження
15:56 - Український експорт може зменшитися на $1 мільярд через обстріли портів – НБУ
15:45 - В Києві ліквідували АЗС, яка продавала контрафактне пальне
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 30.01.2026
15:30 - Як відключення світла впливають на супермаркети і що буде з цінами
15:28 - Ключові рішення НКЦПФР 29.01.2026


Більше новин