Міністерство інфраструктури передало ДСНС 31 спеціальну аварійно-рятувальну машину легкого типу САРМ-Л

24.12.2019 13:48 | Міністерство інфраструктури України

24 Грудня 2019, 12:14
Сьогодні, 24 грудня 2019 року перший заступник Міністра інфраструктури Дмитро Абрамович передав ДСНС 31 спеціальну аварійно-рятувальну машину легкого типу САРМ-Л. Участь у заході також взяли Голова ДСНС Микола Чечоткін, Голова Укрінфрапроекта Кирило Хом‘яков, особовий склад ГУ (У) ДСНС в областях та підрозділів центрального підпорядкування.
Перший заступник Міністра інфраструктури Дмитро Абрамович зазначив, що дані машини були закуплені Державним агентством інфраструктурних проектів України (Укрінфрапроект) в рамках виконання  Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року.
«Наша мета – знизити смертність на дорогах як мінімум на 30%. Для рятувальників, які працюють на місці ДТП, важливо вчасно забезпечити пошук постраждалих та надання їм домедичної допомоги. Дана техніка призначена для забезпечення проведення рятувальниками першочергових аварійно-рятувальних робіт, ліквідації наслідків ДТП, пошуку постраждалих та надання їм домедичної допомоги, організації зв’язку та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Зниження аварійності на дорогах та наслідків ДТП для життя та здоров’я людей – пріоритет програми з безпеки дорожнього руху», - зазначив Дмитро Абрамович.





Додати коментар

Користувач:
email:





Financial world turns
Invest, save, spend, and plan ahead
Money never sleeps

- Fin.Org.UA

Новини

10:00 - В Україні спрогнозували розвиток індустріальних парків
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 24.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:28 - Денис Шмигаль: усі встановлені когенераційні установки мають працювати для потреб споживачів
21:49 - Енергонезалежність малого бізнесу: Уряд запускає програму підтримки ФОП до 15 тис. грн
21:00 - Новини 23 січня: Україна на межі гуманітарної катастрофи, Кличко закликав киян виїхати з міста
20:52 - Уряд запровадив гранти для малого бізнесу на купівлю енергообладнання
20:50 - Шахраї розсилають фейкові листи "від НБУ" з вимогою документів
20:35 - Денис Шмигаль: Працівники аварійно-відновлювальних бригад отримуватимуть додатково 20 тисяч гривень щомісяця
20:28 - Українці подали до Міжнародного реєстру збитків сто тисяч заяв
20:20 - По 20 тисяч щомісяця: Зеленський анонсував доплати аварійним бригадам
19:55 - Глава ДТЕК: Україна на межі гуманітарної катастрофи після атак московія
19:48 - Тігіпко купує у Веревського елеватор на Черкащині
19:40 - Ситуація зі світлом різко ускладнилася, енергосистема на межі – ДТЕК
19:20 - Управління держборгом: уряд виконав одну з 15 рекомендацій аудиторів
19:10 - Україна отримає 4 млрд єн від Японії: куди спрямують кошти
19:00 - Експорт зерна "морським коридором" сягнув 100 мільйонів тонн
18:50 - Уряд хоче автоматизувати обмін інформацією щодо санкцій
18:45 - Золото прямує до найкращого тижня з 2020 року через Гренландію
18:44 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 22 січня 2026 року
18:42 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 20 січня 2026 року
18:40 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 19 січня 2026 року
18:40 - Компанії-зомбі та безробіття: в економіці Китаю не все так добре – FT
18:37 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 17 січня 2026 року
18:36 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 14 січня 2026 року
18:30 - Денис Шмигаль: країни G7+ підтвердили готовність прискорити допомогу енергосектору України
18:15 - Кличко поінформував, скільки ще будинків в Києві залишаються без опалення
18:04 - Типовий проект модульної теплиці
17:59 - Контроль за реалізацією проекту будівництва модульної теплиці
17:58 - Роз’яснення щодо деяких питань реалізації проектів щодо грантів в частині розвитку тепличного господарства


Більше новин