Члены Кабмина массово жалуются на маленькие зарплаты

15.12.2019 13:18 | Укррудпром

12:30 15 декабря 2019 года

Министр Кабмина Дмитрий Дубилет заявил о потребности отдельных министров в повышении заработной платы. Об этом сообщает Укринформ.

По словам Дубилета, некоторые министры просят повышения оклада по причине того, что не все из них имеют “финансовую подушку”, им трудно содержать свои семьи.

“Я вам так могу сказать — на самом деле, сейчас среди министров и заместителей министров много разговоров идет о том, что они просят большую зарплату, официальную зарплату, конечно, потому что на самом деле многие из них пришли из частного сектора”, — начал министр Кабмина.

Дубилет объясняет, что министры, которые пришли из частного сектора понимают, что работая на себя, а не на государство, они могли бы получать в десятки раз больше, чтобы жить в достатке и содержать семью. В то время как у самого Дубилета есть возможность зарабатывать на собственном бизнесе.

“Они видят, что в частном секторе они могли бы получать там, я не знаю, в 10, в 20 раз больше, чем сейчас. И им действительно сложно поддерживать свои семьи. К сожалению, не у всех министров есть такая финансовая подушка, как у меня, например, некоторых других коллег. Поэтому это действительно у нас довольно такие сложные дискуссии“, — сказал Дубилет.

Ситуация сложная, как утверждает Дмитрий Дубилет. Так как с одной стороны есть конкретные люди, которых надо привлечь в правительственную команду, но они не могут пойти на ту зарплату, которую им может предложить государство.

С другой стороны, Дубилет понимает, что повысить им зарплату также невозможно, поскольку на уровне минимальных заплат это будет выглядеть плохо.

Додати коментар

Користувач:
email:





Держава і гроші,
Ринок кришталевий замок
Вільна історія

- Fin.Org.UA

Новини

17:45 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
17:05 - Результати операцій Національного банку України з підкріплення кас банків готівковою іноземною валютою
17:05 - Results of the National Bank of Ukraine’s Measures to Supply Banks with Foreign Currency Cash
17:00 - Суд в Австрії остаточно закрив справу Фірташа: його не екстрадують
16:44 - Нацбанк показав курс долара і євро на понеділок 16 березня
16:36 - Трудові договори водіїв вантажівок перевірятимуть автоматично
16:20 - НБУ зареєстрував нового страхового брокера
16:15 - Уряд пропонує дозволити приватизацію пошкодженого або знищеного житла
16:12 - Від фантастичних романів до реальних штурмів: історія головного інструктора "Скелі"
16:00 - Чи захистить уряд від податку на вуглець
15:56 - Уповноважений Зеленського: московія не врятує тимчасове послаблення санкцій США
15:50 - Податкова знижка за витратами на оренду житла: хто може повернути частину сплаченого ПДФО?
15:48 - До уваги ФОП – платників єдиного податку четвертої групи!
15:45 - Чи має право суб’єкт господарювання проводити розрахунки за операціями оптової торгівлі алкогольними напоями у готівковій формі?
15:45 - На Закарпатті у індустріальному парку почали будувати новий завод
15:43 - Мати студента здійснює оплату за його навчання в університеті та на військовій кафедрі цього ж університету: чи є право на податкову знижку за такими витратами?
15:42 - Подання податкової декларації з туристичного збору податковим агентом
15:41 - В які строки підзвітна особа подає Звіт про використання коштів/електронних грошей, виданих на відрядження або під звіт?
15:39 - З якого періоду припиняється подання податкової декларації екологічного податку, у разі передачі в оренду майна разом із стаціонарним джерелом забруднення в середині звітного періоду?
15:38 - Який розмір орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності?
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 16.03.2026
15:17 - Фінансова підтримка громад: внесок платників Дніпропетровщини – понад 4,3 млрд грн ПДФО
15:16 - Понад 7,4 млрд грн плати за землю вже надійшло до місцевих бюджетів
15:15 - Які пільги з ПДФО і військового збору мають фізичні особи – волонтери?
15:15 - Син екснардепа Іванющенка має елітну нерухомість у Дубаї – ЗМІ
15:13 - Яким чином платник податків отримує повідомлення про відмову у наданні/зменшенні суми податкової знижки?
15:12 - Фізичні особи – платники плати за землю поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 76,0 млн гривень
15:09 - Туристичний збір: юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 1,5 млн гривень
15:07 - Рентна плата: за використання лісових ресурсів місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників 142,7 тис. гривень
15:06 - ПРРО – легальний і комфортний спосіб ведення бізнесу


Більше новин