Оксана Коляда: Україна зобов’язана моніторити дотримання прав людини на свободу світогляду та віросповідання на території тимчасово окупованого Криму

14.12.2019 13:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Держава повинна фіксувати порушення, які здійснює Російська Федерація на території тимчасово окупованого Криму та відповідно реагувати на це, - переконана Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда. Зазначене питання обговорили під час зустрічі, ініційованої настоятелем собору архієпископом Сімферопольським і Кримським Української православної церкви (Православної церкви України) Кліментом.
До наради долучились представники Міністерства юстиції, МКМС, представництва Президента України в Криму та громадськості. В результаті цієї наради вирішили: Врегулювати права власності на будівлю найбільшого храму УПЦ (ПЦУ)півострова - Кафедральний собор святих рівноапостольних Володимира та Ольги, який знаходиться в центрі Сімферополя. На постійній основі висвітлювати тематику утисків в Криму по відношенню до церкви, релігійної громади та про знищення ними культурно-історичних цінностей України та українців.
Тут важливо надати розголосу діям РФ зокрема й на міжнародних майданчиках.
«Зокрема, вже найближчими днями я озвучу цю проблематику під час свого виступу на Генасамблеї ООН», - зазначила Міністр. Зробити якісний аудит шкоди, яку РФ завдає своїми діями на півострові; Підтримати з боку держави, за допомогою Мінюсту, супроводжувати персональні скарги парафіян УПЦ (ПЦУ) в міжнародних судових інстанціях щодо порушення релігійних прав (таких понад 100). Розробити та подати до ВРУ законопроект, який би врегулював майнові права на півострові й розробити Постанову КМУ, задля вирішення питання по майновим правам стосовно приміщення храму та його устаткування. «Виясняти чому все це не відбувалось попередні майже 6 років - не бачу сенсу.
Головне зробити власний план дій і рухатись далі.
Та спершу я звернулась до самого Клімента з проханням припинити голодування, адже ми не можемо втратити таку патріотичну людину, такого борця за Україну та українців, яким він є», - заявила Оксана Коляда.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bull market runs wild,
Optimism reigns supreme,
Bear market comes next.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 25 травня: Казахстан не стягне ні долара з "Газпрому", нові правила приватизації
20:30 - 23 банки домовилися розширити доступ до фінансування для оборонних підприємств
20:02 - Податкова служба зафіксувала масову фішингову розсилку
19:45 - Уряд оновив правила малої приватизації: орендоване майно з поліпшеннями продаватимуть через прозорі аукціони
19:23 - московія продасть найбільші нафтові порти щоб закрити "діру" в бюджеті – ЗМІ
18:55 - "Київтеплоенерго" замовило котельні: підрядник фігурує у кримінальному провадженні
18:40 - Сизранський НПЗ в московії зупинився після атак України і може стояти ще місяць
18:20 - За ініціативи НБУ найбільші банки підписали меморандум щодо розширення доступу підприємств ОПК до кредитування
18:15 - Уряд "зруйнував схему", змінивши правила малої приватизації
18:00 - «Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 4 млрд грн доступних кредитів за програмою «5-7-9%»
17:55 - Долар не росте: Нацбанк оприлюднив курс валют на 26 травня
17:53 - Повідомлення про оприлюднення проєкту Закону України «Про внесення зміни до статті 11 Закону України «Про управління об’єктами державної власності»
17:50 - Проєкт Закону України «Про внесення зміни до статті 11 Закону України «Про управління об’єктами державної власності»
17:44 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку визначення максимальної продуктивності обладнання для виробництва спирту етилового, біоетанолу»
17:42 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку визначення максимальної продуктивності обладнання для виробництва спирту етилового, біоетанолу»
17:25 - У квітні сума на банківських рахунках українців зросла на 40 мільярдів гривень
17:24 - Моніторинг викидів у повітря та воду від установок, що підпадають під дію Директиви IED
17:22 - (ROM) Monitoring of Emissions to Air and Water from IED Installations
17:16 - Чорна металургія
17:11 - (FMP) Ferrous Metals Processing Industry
17:07 - Студенти можуть заробити влітку до 45 тисяч гривень на місяць – OLX Робота
17:00 - Шахрай з сумнівною ліцензією: Комісія попереджає про «інвестора» Войтенка
17:00 - REACH і CLP: Україна вперше взяла участь у засіданні Європейського хімічного агентства
17:00 - Ти вже в чужій звітності
16:30 - Енергетична автономність для бізнесу: ефективні рішення від ОТП БАНК та СОЛАРБУД СЕРВІС
16:20 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Мінекономіки «Про внесення змін до наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України від 18 лютого 2026 року № 2689»
16:14 - Проєкт наказу Мінекономіки «Про внесення змін до наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України від 18 лютого 2026 року № 2689»
16:12 - Наказ Мінекономіки від 25.05.2026 № 6204 "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо особливостей здійснення закупівель послуг з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення"


Більше новин