“Нафтогаз” сравнял цены на газ для населения и промышленности

14.12.2019 10:18 | Укррудпром

10:00 14 декабря 2019 года

“Нафтогаз” снизил цены на природный газ на январь 2020 года для промышленных потребителей и учреждений, финансируемых из государственного бюджета, на 6%. Об этом сообщает пресс-служба НАК “Нафтогаз Украина”.

Так, для промышленных потребителей, покупающих газ на условиях предоплаты, в январе будет действовать цена 5500 грн за тыс. кубометров газа (без НДС и расходов на транспортировку газа магистральными и распределительными трубопроводами).

Промышленным потребителям, покупающим газ без предоплаты, “Нафтогаз” в январе 2020 года предлагает газ по 6072 грн за тыс. куб. м. 

Как сообщалось, оптовая цена на природный газ для нужд населения, производителей тепла и других защищенных потребителей, которые получают газ в рамках специальных обязанностей (ПСО), в январе 2020 года также установлена в размере 5500 грн за тысячу кубометров (без учета НДС, транспортировки и наценки газсбытов).

Установленная на весь первый квартал 2020 года , гарантированная цена на природный газ для населения нтакже  составляет 5,5 тыс. грн за тысячу кубометров (без учета НДС, транспортных расходов и наценки газсбытов).

Ранее директор интегрированного газового бизнеса НАК “Нафтогаз Украины” Андрей Фаворов заявил, что НАК “Нафтогаз Украины” с 1 января 2020 года предложит услугу по продаже природного газа по 25-процентной предоплате вместо 100% аванса.

Напомним, “Нафтогаз” оставил цены для промышленных потребителей в ноябре на уровне предыдущего месяца — 5 861-6 463 грн за тысячу кубометров (без НДС и расходов на его транспортировку по магистральным и распределительным трубопроводам).

Додати коментар

Користувач:
email:





Royal Exchange, home
Of insurance and underwriters
Risk management key

- Fin.Org.UA

Новини

11:45 - Міжнародні резерви вже не б'ють рекорди: у лютому вони зменшились на 5%
11:32 - Саудівська Аравія, ОАЕ, Катар можуть зупинити усі свої інвестиції, зокрема у спорт – FT
11:30 - Розвиватимуть співпрацю щодо водню: Україна та Австрія підписали меморандум
11:18 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:12 - В Україні лише третина компаній подала фінзвітність за 2025 рік
11:00 - Міжнародні резерви становили 54,8 млрд дол. США за підсумками лютого
10:50 - Підприємці Київщини зможуть отримати 20 тисяч на роботу Пунктів незламності
10:32 - Інтерв'ю у Лівобережному відділі обслуговування платників Дніпровської ДПІ
10:31 - Нове житло в Україні: які регіони лідирували у 2025 році
10:29 - У приміщенні Самарівської ДПІ організовано брифінг
10:18 - Знеструмлення зафіксували у чотирьох областях після російських обстрілів
09:52 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 6 березня
09:50 - Ціни на нафту знизилися вперше від початку війни на Близькому Сході
09:47 - Індійський штат забороняє соціальні мережі для дітей до 16 років
09:40 - Проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Порядку надання компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць/місць провадження господарської діяльності/незалежної професійної діяльності для осіб з інвалідністю
09:29 - Henkel в Україні увійшла до рейтингу найбільших донаторів країни за версією NV
09:29 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 р. № 499 і від 27 жовтня 2023 р. № 1127»
09:25 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 р. № 499 і від 27 жовтня 2023 р. № 1127»
09:14 - Українці купили понад 4,4 тисячі нових авто у лютому: які моделі обирав бізнес та населення
09:00 - Сибіга: Угорщина захопила в заручники сімох співробітників "Ощадбанку" і викрала гроші
08:30 - Які фінансові помилки український МСБ робить у ЄС і скільки це коштує
08:00 - Зруйнованого три роки чекають: чи коли-небудь відновлять Дарницьку ТЕЦ?
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 5 березня: долар поставив третій рекорд за тиждень, Трампа зобов'язали повернути "тарифні переплати"
20:30 - Один з найбільших ТРЦ Києва Dream хочуть продати за $100 мільйонів – ЗМІ
20:15 - На Львівщині до літа планують добудувати меблевий завод
20:00 - США вперше в унісон з московія виступили проти засудження атак на енергетику України
19:43 - Уряд збирається корпоратизувати "Східний гірничо-збагачувальний комбінат"
19:30 - Україна та Австрія відновили роботу міжурядової комісії з питань торговельно-економічних зв’язків та провели бізнес-форум
19:30 - Країни Перської затоки чекає скорочення видобуток нафти через блокаду Ормузу


Більше новин