Украинский горно-металлургический комплекс чуть-чуть нарастил производство стали

13.12.2019 19:00 | Укррудпром

18:40 13 декабря 2019 года

Предприятия горно-металлургического комплекса Украины в январе-ноябре нарастили производство стали на 0,4%, до 19,3 млн т, по сравнению с аналогичным периодом годом ранее. Об этом свидетельствуют данные ОП “Укрметаллургпром”.

Выпуск проката вырос на 0,6%, до 16,9 млн т, а чугуна — снизился на 1,4%, до 18,5 млн т, по сравнению с 11 месяцами прошлого года.

По итогам ноября украинские предприятия сократили выпуск стали на 15,1%, до 1,3 млн т, проката — на 13,6%, до 1,2 млн т, а чугуна — на 12,5%, до 1,4 млн т, по сравнению с октябрем.

За 11 месяцев компании ГМК сократили производство окатышей на 1,3%, до 19,2 млн т, но нарастили выпуск железорудного концентрата — на 4,6%, до 57,8 млн т.

Выпуск агломерата снизился на 1,8%, до 28,4 млн т, кокса — на 6,2%, до 9,3 млн т, трубной продукции — на 5,3%, до 0,97 млн т.

В январе-ноябре предприятия ГМК Украины нарастили экспорт ЖРС на 8%, до 36,6 млн т, по сравнению с аналогичным периодом прошлого года.

Сегодня в эксплуатации находятся 15 из 21 доменных печей,  8 из 9 мартеновских печей, 10 из 16 конвертеров, 5 из 15 электропечей, 15 из 15 машин непрерывного литья заготовок.

Напомним, что за полгода украинский ГМК нарастил производство по трем показателям: производство стали выросло на 5%, до 10,9 млн т, проката — на 3,2%, до 9,4 млн т, а чугуна — на 0,4%, до 10,2 млн т, по сравнению с январем-июнем 2018 года.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bonds steady and slow
Guaranteed income in sight
Retirement secured

- Fin.Org.UA

Новини

21:05 - Денис Шмигаль провів зустріч з Міністром енергетики США Крісом Райтом
21:03 - Новини 18 лютого: новий історичний рекорд курсу євро, Україна без угорського дизпального
21:01 - московія виставила штраф Google, який у 10 тисяч разів перевищує світовий ВВП
20:45 - Свириденко назвала умову, за якої в Україні почнуть ремонт доріг
20:36 - Київська прокуратура вимагає знести ресторан біля Дніпра
20:35 - Ситуація на ринку пального в Україні є стабільною
20:10 - Енергетики пояснили, чому платіжки ростуть під час відключень світла
19:55 - На Одещині сильна снігова буря ускладнила логістику
19:25 - В Україні 19 лютого цілодобово діятимуть графіки відключення світла
19:18 - НСЗУ уклала договори з прифронтовими медзакладами на 53 мільярди гривень
18:55 - "Нова пошта" почала одягати працівників в екзоскелети
18:46 - Російський фондовий ринок втратив третину капіталізації після доручення Путіна подвоїти її
18:35 - Миколаївський глиноземний завод планують продати цього року
18:20 - У московія закінчуються гроші на нові нафтові свердловини: буріння на мінімумі за 3 роки
18:10 - НКЦПФР та Мінекономіки обговорили розвиток організованого ринку твердого біопалива та біржової інфраструктури
18:03 - Торік Київ витратив на протиожеледну сіль вдвічі менше, ніж у 2024-му
17:53 - Правоохоронці виявили незаконне використання гумдопомоги
17:46 - Туризм Куби занепадає через нестачу палива
17:44 - "Ми можемо зробити за 4 місяці те, що ви — за 4 роки": Олег Крот у Мюнхені про швидкість рішень у війні
17:41 - В Україні у січні підскочили продажі пального: головна причина - "генераторна"
17:35 - Денис Шмигаль: Україна ініціює створення Energy Task Force – єдиної архітектури координації з питань енергетичної безпеки
17:30 - Курс євро встановить новий історичний рекорд щодо гривні
17:19 - До уваги суб’єктів господарювання та громадськості як учасників процедури оцінки впливу на довкілля
17:16 - У січні видатки держбюджету на 13,9% більше ніж рік тому
17:05 - На Сумщині ворожий удар зруйнував підприємство
17:03 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «НАДРА-ГЕОІНВЕСТ» (Полтавська область, Миргородський район, в межах адміністративного підпорядкування Лохвицької міської територіальної громади)
17:03 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ З ІІ «ВОРТЕКС» (Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Автопаркова, 1)
17:02 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «КОНОНІВСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР» (Полтавська обл., Миргородський р-н, м. Гадяч, вул. Гончара (Енгельса), 32)
17:02 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПМП «Ювасер» (вул. Девляшека,1, 3, 5, 7, село Володіївці, Могилів-Подільського району, Вінницької області)
17:01 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “БАЛКЕР” (м. Київ, Подільський р-н, вул. Електриків, 26)


Більше новин