МОН: Відбірковий етап WorldSkills Ukraine завершився

12.12.2019 17:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У 24 регіонах країни завершився відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності WorldSkills Ukraine.
Цього року у ньому взяв участь 1191 учасник, з них 908 учнів профтехів, 140 студентів вишів та 141 молодий робітник.
Такі дані подає директорат професійної освіти МОН аналізуючи інформацію з областей. “Конкурс є одним із майданчиків, де молоді та амбітні фахівці можуть показати свої вміння, привернути увагу потенційного роботодавця і загалом довести свою професійну майстерність.
І те, що кількість учасників щороку збільшується, тільки доводить їхню зацікавленість у конкурсі.
Зі свого боку ми розуміємо наскільки важливо покращувати якість WorldSkills Ukraine”, – повідомив заступник Міністра освіти і науки Петро Коржевський. Так, 2019 року учасники змагалися за такими напрямами: зварювальні роботи технології моди кондитерське мистецтво кулінарне мистецтво перукарське мистецтво електромонтажні роботи мехатроніка слюсарні роботи підйом та транспортування вантажів кладка цегли токарні роботи роботи на верстатах ЧПУ експлуатація та обслуговування залізничного транспорту експлуатація навантажувально-розвантажувальної техніки водні технології експлуатація дорожньо-будівельної техніки обслуговування важкої техніки Серед них найбільш затребуваними серед учасників виявились зварювальні роботи (215 учасників) та кулінарне мистецтво (201 учасник).
Найменш популярними – водні технології та експлуатація навантажувально-розвантажувальної техніки – по 2 учасники. Оскільки регіони самостійно обирали локації та перелік компетентностей, за якими проводились регіональні відбори, вже зараз можна виокремити області-лідери – Львівську та Дніпропетровську.
Вони залучили до конкурсу найбільше учасників – понад 100 за підсумками усіх категорій.
Натомість у Тернопільській та Закарпатській областях у конкурсі взяли участь найменше учасників – 10 і 15 відповідно. Наразі молодь, яка виборола першість за різними видами компетентностей, готуватиметься до фіналу.
Він проводиться на всеукраїнському рівні в квітні-травні, про що організатори заздалегідь повідомляють учасників. Конкурс організовують в Україні вже чотири роки поспіль.
За цей час змагання проводилися за різною кількістю компетентностей: 2016-го їх було 11, 2017-го – 8, 2018-го – 7, 2019-го – 17. Нагадаємо, що 2020-го в держбюджеті передбачено у 5 разів більше коштів на НПЦ в закладах профосвіти.

Додати коментар

Користувач:
email:





Earnings reports out
Profit margins scrutinized
Market reacts fast

- Fin.Org.UA

Новини

23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 23 березня: обвал цін на нафту, африканський газ для України та смерть власника OnlyFans
20:40 - Львів розриває контракт з поляками щодо будівництва сміттєпереробного заводу
20:25 - URTF зібрав 2,8 мільярда доларів донорських внесків для України – Мінфін
20:00 - У Києві та окремих регіонах України – аварійні відключення
19:22 - Держстат розпочинає велике дослідження рівня життя українців
18:55 - ДТЕК та інші: хто отримає гроші від Норвегії на енергетику та постачання ліків в Україні
18:35 - Держава дофінансувала виплати одноразової допомоги для малозабезпечених
18:14 - московіяни почали масово завантажувати корейський месенджер через блокування
18:03 - Звіт про базове відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 06.09.2024 № 1034 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2017 р. № 989 і 1026»
18:00 - Мінекономіки: нові правила контролю та цифровізація – Держпродспоживслужба готується до ринку ЄС
18:00 - Паливна криза: 20% членів ЄБА вже переглянули свої ціни
17:35 - Махінації з чеками: Податкова викрила велику мережу магазинів м’ясної продукції
17:30 - НКЦПФР посилює співпрацю з TheCityUK у розвитку ринків капіталу
17:29 - Звіт про результати публічного громадського обговорення та електронних консультацій проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання щодо провадження господарської діяльності з управління небезпечними відходами»
17:16 - Свириденко хоче залучити додаткові фінанси для ремонту доріг
17:00 - «Доступні кредити 5-7-9%»: щотижнева статистика
16:53 - Нацбанк показав курс долара і євро на вівторок 24 березня
16:47 - Понад 3000 об’єктів критичної інфраструктури в Україні потребують захисту – Кулеба
16:30 - Шлях до України: Польща vs Румунія
16:25 - "Астарта" купує два підприємства на Полтавщині
16:12 - В Україні ціни на пшеницю зросли до максимуму за півроку на тлі війни в Ірані
16:00 - єОселя: щотижнева статистика
16:00 - У Києві 24 березня завершується опалювальний сезон
15:31 - Африка постачатиме Україні газ: ведуться перемовини
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 24.03.2026
15:25 - У Хмельницькому побудують підприємство: забезпечуватиме обладнанням бетонозаводи
14:53 - Власник платформи для дорослих OnlyFans помер від раку
14:44 - Ганна Лігун: Підтримка Франції важлива для посилення енергетичної стійкості України і підготовки до наступної зими


Більше новин