Міністр інфраструктури України Владислав Криклій подякував за політичну підтримку України Сполученими Штатами Америки

10.12.2019 21:48 | Міністерство інфраструктури України

10 Грудня 2019, 18:4010 грудня 2019 року Міністр інфраструктури Владислав Криклій зустрівся із Тимчасовим повіреним у справах США Посольства США в Україні Вільямом Б. Тейлором.  
Міністр інфраструктури України Владислав Криклій подякував пану Тейлору за політичну підтримку Сполученими Штатами Америки України напередодні зустрічі лідерів країн «Нормандської четвірки» у Парижі та відзначив, що прагнення Президента України Володимира Зеленського відстояти суверенітет та територіальну цілість України підтримуються усіма громадянами країни.   
Пан  Вільям Тейлор заявив, що США є союзником нашої держави,  та  висловив сподівання, що амбітні плани Уряду будуть реалізовані, зокрема, в інфраструктурних проєктах.  
Владислав Криклій поінформував пана Тейлора, що 9 грудня відбулось оголошення учасників першого концесійного конкурсу у порту Херсон: «6 компаній  висловлювали зацікавленість у концесії Херсонського порту, подали документи на конкурс 4 компанії, дві з яких міжнародні. У середині січня 2020 року ми плануємо оголосити переможців концесійних конкурсів у морських портах Ольвія та Херсон. Ми гарантуємо прозорі та відриті конкурси та закликаємо інвесторів приходити в Україну. Ми готуємо концесії морських портів Маріуполь, Бердянськ, Одеса та паромного комплексу у порту Чорноморськ. Окрім портів, у наших планах також концесія доріг, вокзалів та регіональних аеропортів. Ми радо вітатимемо компанії з США та пропонуємо зробити окремий захід щодо наших концесійних проєктів у 2020 році для інвесторів із Сполучених штатів Америки», - запропонував Міністр інфраструктури України.
Міністр інфраструктури та Тимчасовий повірений у справах США Посольства США в Україні також обговорили законопроєкт про внутрішній водний транспорт. Владислав Криклій висловив впевненість у підтримці народними депутатами України реформи річкових перевезень.
Пан  Вільям Тейлор привітав ініціативу Уряду України щодо запровадження пілотного проєкту з допуску приватної тяги до роботи на коліях загального користування, сторони обговорили потребу оновлення рухомого складу Укрзалізниці та можливості залучення для цього фінансування від EXIM банку.



Додати коментар

Користувач:
email:





Money moves the world,
The global financial system,
A force to reckon.

- Fin.Org.UA

Новини

23:00 - Накази Міністерства енергетики України
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
23:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 13 березня: остаточна перемога "Нафтогазу" над "Газпромом" та досудові вимоги клієнтки monobank Гороховському
20:45 - ЄС рухається до заборони генерувати ШІ-зображень сексуального насильства над дітьми
20:40 - Після атаки рф на Дністровську ГЕС Україна та Молдова скоординували дії для захисту Дністра
20:30 - Міжнародні партнери надіслали Одесі ще сім генераторів
20:10 - НБУ пояснив, чому немає дефіциту готівкової валюти на ринку
19:45 - У Чернівцях будують ще один торговельний центр
19:25 - Збиток німецької залізниці Deutsche Bahn зріс до 2,3 мільярдів євро – Reuters
19:07 - Уряд скасував пільгову ціну на газ для виробників електроенергії
18:55 - Держава покриватиме до 80% вартості відновлення індустріальних парків після ворожих атак
18:38 - Відключення світла 14 березня триватимуть тільки ввечері
18:28 - НАЗК не повірило, що дружина депутата купила BMW за 10 тисяч гривень
18:25 - Пункт пропуску "Тиса" на кордоні з Угорщиною призупинив роботу
17:55 - Україна збільшила імпорт дизелю: найбільші постачальники
17:45 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
17:42 - ДБР викрило оборудку з постачанням тепла до колоній
17:34 - "Київстар" заробив більше чверті мільярда доларів у 2025 році
17:12 - Цього маркетингового року Україна на 14% зменшить експорт олії – прогноз
17:05 - Результати операцій Національного банку України з підкріплення кас банків готівковою іноземною валютою
17:05 - Results of the National Bank of Ukraine’s Measures to Supply Banks with Foreign Currency Cash
17:00 - Суд в Австрії остаточно закрив справу Фірташа: його не екстрадують
16:44 - Нацбанк показав курс долара і євро на понеділок 16 березня
16:36 - Трудові договори водіїв вантажівок перевірятимуть автоматично
16:22 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ЛАНС» (м. Харків, Індустріальний р-н, вул. Індустріальна, 3)
16:21 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СХІДНИЙ ГЕОЛОГІЧНИЙ СОЮЗ» (Полтавська область, Миргородський район, за межами населених пунктів на території Великосорочинської сільської ради (Великосорочинської сільської територіальної громади)
16:20 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПрАТ « МЗВКК» (Київська обл., Обухівський р-н, м. Миронівка, вул. Елеваторна, будинок 1)
16:20 - НБУ зареєстрував нового страхового брокера
16:16 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПТПП «Елегія-Гранд» (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Світловодська ТГ, м. Світловодськ, вул. Остапа Вишні, буд. 8-а)


Більше новин