11 звільнених бранців Кремля відправились на реабілітацію та відпочинок до Латвії

10.12.2019 19:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Перед поїздкою група колишніх бранців, серед яких ті, які були звільнені та повернулись додому 7 вересня цього року, зібралася у Латвійському посольстві для зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні Юрісом Пойкансом, Міністром у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксаною Колядою. «Ми дуже добре розуміємо вас та вашу боротьбу, тому ми так охоче підтримуємо вас.
У програмі вашого перебування в Латвії не лише реабілітації, а й зустрічі та спілкування із нашими високопосадовцями та школярами.
Я переконаний, що ви зможете розповісти їм про події в Україні, про боротьбу свого народу», – зауважив Посол Латвійської Республіки Юріс Пойканс. Очільниця Мінветеранів також наголосила на тому, що для відомства дуже важливе не лише повернення усіх громадян України додому, а й максимальна підтримка, забезпечення їх потреб та допомога родинам тих, хто досі незаконно позбавлений волі та перебуває в ув’язненні у РФ, в тимчасово окупованому Криму й частинах Донецької та Луганської областей на сході України. «Ми вже внесли відповідні зміни до постанови і тепер зможемо надавати грошову допомогу на правову підтримку родинам незаконно позбавлених свободи, щорічно, поки їхні близькі перебувають в ув’язненні.
Також підготовлений законопроект щодо соціального захисту осіб, позбавлених свободи, який незабаром буде зареєстрований у Верховній Раді.
Та просто зараз, ще не очікуючи нового закону ми вносимо зміни в наші нормативно-правові акти, аби максимально забезпечувати потреби тих, хто повернувся з полону, та тих, хто досі не зміг повернутись додому», – розповіла Міністр Оксана Коляда. Едем Бекіров та Павло Гриб, на знак вдячності за увагу та допомогу політв’язням з боку Латвії, подарували Послу сувеніри: книгу та власну картину. Група колишніх бранців Кремля проведе у Латвії 12 днів.
Поїздка українців відбуватиметься у рамках розробленої Урядом Латвійської Республіки програми реабілітації.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bonds, mutual funds, stocks,
Wealth management portfolio,
Diversified wealth.

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - У Венесуелі спалахнули протести через щоденні відключення світла
17:10 - Китай закриває аеропорт і зупиняє потяги через тайфун "Дельфін"
16:10 - У Марганці та сусідніх громадах відновили водопостачання після аварії
15:15 - Суд повернув державі Жовтневий палац вартістю близько мільярда
14:10 - В Україні не залишилося жодної неушкодженої електростанції – Зеленський
14:09 - Європейський Союз вніс до Фонду підтримки енергетики України додаткові €30 млн
13:00 - Україна уразила ще два НПЗ у московії – Генштаб
12:30 - Парадокси публічних закупівель: як форма підмінила зміст
11:50 - Україна пройшла рекордну серпневу спеку без відключень – Шмигаль
10:55 - Цього тижня українські регіони через Фонд підтримки енергетики отримали обладнання майже на 2 млн євро від Великої Британії, ЄС, Норвегії та Швейцарії
10:46 - У липні до Фонду підтримки енергетики надійшло 180 млн євро
10:40 - московія знищила важливі склади Фори: клієнти скаржаться на порожні полиці
10:32 - Енергосистема України пройшла період рекордної серпневої спеки без графіків відключення електроенергії, - Денис Шмигаль
10:05 - Сизранський НПЗ знову опинився під атакою: спалахнула пожежа
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 08.08.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 7 серпня: фігурантка "плівок Міндіча" отримала посаду в держпідприємстві, масована атака московія на Укрнафту
19:55 - Київ шукає тих, хто відремонтує метро між "Тараса Шевченко" і "Почайною" за 1,76 мільярда
19:40 - В Україні за місяць скоротилися міжнародні валютні резерви
19:13 - НБУ покарав 21 фінустанову за порушення, серед них Райффайзен
18:33 - Нацбанк дозволив не визнавати дефолт бізнесу на тлі атак московія
18:10 - Україна уразила шість суден тіньового флоту московія та 10 енерговузлів
18:00 - НБУ в липні застосував заходи впливу до 2 банків і 19 небанківських фінустанов за порушення у сфері фінмоніторингу та валютного законодавства
17:56 - Голова БЕБ: за пів року детінізація принесла державі 13,8 мільярда гривень
17:50 - Частина Києва залишилася без світла через аварію
17:29 - У Асоціації ритейлерів розповіли, як вплинуть удари московія на ціни
17:10 - Фігурантка "плівок Міндіча" отримала керівну посаду в стратегічному держпідприємстві
16:50 - московія атакувала Укрнафту: компанія втратила суттєві обсяги видобутку
16:32 - московіяни поцілили у склади логістичної компанії на Дніпропетровщині
16:30 - Мінус 21% попиту, але не обвал: чому житло в Києві не повторить сценарій Китаю


Більше новин