874 українця постраждали від торгівлі людьми з 2012 року, - Сергій Ніжинський

10.12.2019 17:48 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

З 2012 року 874 людини отримали статус осіб, що постраждали від торгівлі людьми, з них 87 – діти.
Про це сказав заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Ніжинський на Першому Форумі з питань міграції та протидії торгівлі людьми. Захід об’єднав представників громадянського суспільства, міжнародних партнерів, органів місцевого самоврядування для того, щоб створити майданчик для обговорення питань захисту прав внутрішньо переміщених осіб та осіб, які постраждали від торгівлі людьми. “Торгівля людьми входить у топ 3 найприбутковіших кримінальних злочинів у світі поряд з торгівлею зброєю та наркотиками.
Міністерство соціальної політики координує роботу з надання потерпілим допомоги, яку вони потребують ,- медичної, психологічної, фінансової, тощо.
Саме тому нам важливо, щоб соціальні працівники на місцях покращували роботу щодо виявлення таких випадків”, - підкреслив Сергій Ніжинський. “Сьогодні ми бачимо, що в об’єднаних територіальних громадах не вистачає людей, які могли б виявляти проблеми, пов’язані з трудовою експлуатацією.
Навіть у прикордонних областях старости громад не завжди визнають, що повинні вирішувати ці проблеми самотужки, а не покладатися лише на державу.
Діяльність нашої громадської організації мала позитивні результати - в окремих ОТГ роботу з виявлення потерпілих від різних форм насильства внесли у стратегічні документи та посадові інструкції відповідних працівників”, - сказала Марина Пасічник, голова правління Всеукраїнської коаліції громадських організацій з протидії торгівлі людьми. Олег Рикун, заступник начальника Департаменту Національної поліції України, звернув увагу учасників форуму на низку проблем, що потребують посилення взаємодії між зацікавленими відомствами.
Так, вперше в Україні кількість випадків втягнення людей у незаконну трудову діяльність перевищила аналогічні показники щодо сексуальної експлуатації; проблеми з так званими наркокур’єрами та перевізниками мігрантів з Туреччини в країни ЄС (300 українців перебувають у місцях позбавлення волі європейських країн за ці злочини); є тенденції до збільшення торгівлі дітьми матерями з неблагаполучних сімей. Довідково Захід проводиться за сприяння ОБСЄ, Ради Європи, Управління Верховного Комісара ООН з питань біженців, Міжнародної організації з міграції, тощо. З 2012 року Мінсоцполітики встановлено статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми 874 особам.
Основними країнами призначення “живого товару” для трудової експлуатації є Росія, Україна, Польща, Німеччина, Чехія та Туреччина.
Найбільше таких випадків зафіксовано у 2018 році - 221,  у 2017 - 198, 2016 - 110, 2015 - 83, станом на 12 квітня 2019 - 181, 2014 - 27, 2013 - 41 та 2012 - 13 випадків.
ТОП 6 областей за виявленням постраждалих від торгівлі людьми з 2012 року є Харківська область - 72, Вінницька область- 65, Одеська область - 56, Дніпропетровська область - 53, Чернігівська область - 53 та Миколаївська область - 51.
Зокрема у 2019 році встановлено статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми 181 людині, з них чоловіки - 116, жінки - 52 та діти - 13.

Додати коментар

Користувач:
email:





Numbers on a screen,
A game of risk and profit,
Traders in between.

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 31 липня: продаж Gulliver
19:41 - Банк Японії залишив ставки без змін
19:02 - Netflix отримав позов на $105 мільйонів через викрадення копії нового фільму з Кейджем
19:00 - Унормовано порядок виконання дебетового переказу коштів без згоди платника
18:31 - У Павлограді через атаку росіян спалахнув торгівельний комплекс
18:03 - Gulliver виставлять на продаж
17:42 - У Києві з першого серпня запрацює пересадковий квиток
17:13 - Veon підвищує прогноз прибутку
16:44 - У Харкові ремонтуватимуть лікарню, ціни завищені – "Наші гроші"
16:30 - Судна відмовляються заходити в порти: хто відповідатиме за зірвані поставки
16:05 - Недостовірне декларування: судитимуть ексначальника обласного ДСНС
16:00 - Страховій компанії відкликано ліцензію та виключено з Державного реєстру фінансових установ
15:50 - Польський дискаунтер Pepco заходить у два київських ТРЦ: коли відкриються магазини
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 03.08.2026
15:30 - Мільйонні оборудки на виробництві БпЛА: справу передали до суду
15:10 - московіяни продовжили заборону на експорт бензину ще на пів року
14:50 - Аграрії просять поки не підвищувати залізничні тарифи: які аргументи
14:32 - Податкова знижка через «Дію»: як скористатися сервісом – тема інтерв’ю для «Павлоградської телерадіокомпанії»
14:30 - Дедлайн для бронювання, пенсії без довідок та безпечна косметика: що зміниться в серпні
14:21 - Оприлюднено зміни до плану виїзних перевірок з питань фінансового моніторингу, дотримання вимог валютного та санкційного законодавства на 2026 рік
14:17 - Олексій Семенюк: підготовку законопроєкту про віртуальні активи практично завершено
14:15 - Ексдепутата судитимуть за самовільне будівництво біля Дніпра
14:15 - До Індії додалася Африка: московія імпортувала бензин з Марокко – ЗМІ
13:58 - Київстар відкриває офіс у Нью-Йорку для посилення взаємодії з інвесторами та партнерами
13:56 - Про максимальний розмір доходу для нарахування єдиного внеску у 2026 році
13:55 - За якими кодом бюджетної класифікації сплачуються штрафні (фінансові) санкції за порушення норм регулювання обігу готівки та застосування РРО та/або ПРРО?
13:54 - Щодо оформлення довіреності, що видана ФОПом на представництво його інтересів, пов’язаних із сплатою податків в контролюючих органах
13:53 - До уваги платників рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України!
13:51 - Терміни, в які контролюючий орган повідомляє платника про продовження строки проведення документальної (планової або позапланової) перевірки
13:50 - Асоціація ритейлерів оцінила розвиток мереж супермаркетів за півріччя


Більше новин