Валерія Коломієць: Розпочалася розробка веб-порталу з банкрутства

09.12.2019 14:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

З’їзд арбітражних керуючих та створення СРО показали: люди зацікавлені в тому, щоб розвивати професію, її імідж та змінювати ринок.
На цьому наголосила заступник Міністра юстиції Валерія Коломієць в інтерв’ю інформаційному порталу «Банкрутство & Ліквідація». «Арбітражні керуючі беруть участь у нашій робочій групі щодо змін до Кодексу з процедур банкрутства.
Вони відстоюють не тільки власні права.
Їх цікавлять процедури, вони мають практику, вони хочуть донести до Міністерства юстиції чи депутатів, чому щось слід зробити саме так чи інакше.
Вони зацікавлені в тому, щоб була процедура, яка працює, а не лише розділ, який стосується СРО чи арбітражних керуючих», – поділилася своїм враженням від діяльності арбітражних керуючих Валерія Коломієць. Окремо вона зупинилася на перевірках арбітражних керуючих, зазначивши, що перевірки мають існувати в будь-якому випадку.
За її словами, держава не має жодного морального права залишити цей процес напризволяще та повністю відмовитися від контролю за діяльністю арбітражних керуючих, адже мова йде про людські долі, вкрай часто – про виплати величезних сум заборгованості із заробітних плат. «Йдеться також про процедури відновлення платоспроможності підприємств, у яких є частка державної власності.
Тому держава не може повністю все передати на розсуд людини вільної професії», – додала Валерія Коломієць. Вона зауважила, що на даний момент контроль має відбуватися в тій моделі, в якій він є.
Але питання, як саме механізм контролю буде реалізовано, зараз обговорюється з Радою СРО.
Її члени вже надіслали свої зауваження, які найближчим часом будуть обговорені з керівництвом СРО. Водночас, говорячи про питання передачі повноважень, Валерія Коломієць нагадала, що Міністерство саме ініціювало цей процес. «Нам треба накреслити якусь спільну карту подальшої спільної роботи.
Але в СРО прекрасно розуміють: навіть якщо в майбутньому їм передаватимуть повноваження, то питання дисциплінарної відповідальності їм ніхто віддавати не буде.
Вони самі запропонували взяти активну участь у підвищенні кваліфікації, щоб ми почали працювати з цього питання і вони в подальшому перейняли повноваження в цьому сегменті.
На мою думку, це правильно», – зазначила заступник Міністра. Також вона поінформувала, що на сьогодні розробляється веб-портал з банкрутства, де будуть особисті кабінети арбітражних керуючих.
Це надасть Міністерству юстиції змогу здійснювати не виїзний контроль, а де-факто робити перевірку, просто маючи доступ до особистого кабінету. «Арбітражний керуючий матиме можливість фактично вести електронне досьє своїх справ та доступ до реєстрів.
У нас уже є проект нормативної бази, яка описує, який вигляд це має мати, і ДП НАІС уже готове оголосити тендер на розробку програмного забезпечення.
Але ми запропонували НАІС зустрітись з арбітражними керуючими та вислухати їхні пропозиції та побажання щодо функціоналу майбутнього ресурсу», – сказала Валерія Коломієць. З повною версією інтерв"ю можна ознайомитися за /посиланням/.

Додати коментар

Користувач:
email:





Financial world turns
Invest, save, spend, and plan ahead
Money never sleeps

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - Нацбанк за тиждень продав понад мільярд доларів на міжбанку
17:18 - На Волині суд відібрав три ділянки в агрофірми
17:18 - Італійці висадились на танкер "тіньового флоту московія"
16:41 - Виробник "зеленої енергетики" відсудив у "Гарантованого покупця" 16 мільйонів
16:18 - Ворог зруйнував термінал "Нової пошти" на Харківщині: загинув працівник
15:11 - ОПЕК+ планує збільшити квоти на видобуток нафти у вересні
14:04 - Мадяр попереджає про "скрутні дні" через зупинку єдиної в Угорщині АЕС
13:08 - московіяни вдруге за добу атакували найбільший склад Rozetka
12:06 - 8 з 10 підлітків Австралії користуються соцмережами попри заборону
10:56 - На Полтавщині аварійні відключення газу та світла через російську атаку
10:00 - У московії після атаки дронів загорівся ще один великий склад Wildberries
18:00 - США заборонили імпорт продукції 43 компаній з Китаю через примусову працю уйгурів
17:10 - московіяни розбомбили склад видавництва "Ранок" та КнигоЛенду в Харкові
16:59 - How Assignment Help Can Improve Your Grades Without Increasing Stress
16:50 - московія вранці атакувала склад Rozetka: загинув працівник, ще семеро – поранені
16:15 - У липні експорт зерна зріс на 55% в річному вимірі попри блокаду портів
15:20 - Акції Apple впали на 10%, компанія може втратити $500 млрд капіталізації: причини
14:40 - В АТБ заявили, що перестануть купувати рекламу в "Трухи"
13:55 - У Чорному морі дрони потопили судно "Росатому"
13:25 - Дрони атакували московитський НПЗ за 1500 км від кордону з Україною
12:55 - Піч від держави: уряд запустив кредити на автономне опалення для приватних будинків
12:25 - У Сбєрбанку заявили, що в банків московії закінчилися гроші на покриття дефіциту бюджету
11:50 - Іран знову атакував два танкери біля узбережжя Оману
11:25 - Сміттєва змова: АМКУ оштрафував київських сміттярів на 300 мільйонів
10:40 - У Wildberries заявили, що не зобов’язані компенсувати продавцям збитки після ударів
10:00 - Трамп заявив, що зможе взяти з надр України "практично все, що захоче"
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 01.08.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 31 липня: продаж Gulliver
19:41 - Банк Японії залишив ставки без змін


Більше новин