Команда Донецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф стала переможцем у змаганнях в Республіці Білорусь

09.12.2019 14:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

На запрошення Міністерства охорони здоров’я Республіки Білорусь і Республіканського комітету Білоруського професійного союзу працівників охорони здоров’я 13 бригад-переможців обласних чемпіонатів з Донецької, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Одеської областей, республіки Білорусь та Польщі взяли участь у «Перших відкритих змаганнях бригад служби швидкої медичної допомоги Республіки Білорусь 2019», які відбулись 28-30 листопада 2019 року. Бригада працівників Донецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф стала абсолютним переможцем.
У складі команди: Анастасія Опарина - керівник бригади, працює фельдшером з медицини невідкладних станів у м.
Слов’янськ, Ганна Сушкіна - з 2015 року працює фельдшером у м.
Слов’янськ, та Сергій Лихацький також фельдшер з м.
Слов’янськ. Конкурсне випробування складалося з шести практичних завдань, що моделювали різноманітні ситуації з загрозою життю людини, та одного теоретичного, яке складалося з 200 тестових питань. Команда вже не вперше бере участь у змаганнях бригад екстреної медичної допомоги різного рівня.
Так, у червні 2019 року вони вибороли срібло серед студентських команд на «Закарпатських медичних ралі – 2019», а у жовтні – стали абсолютними переможцями «TernopilSimOlymp-2019». Нагадаємо, що у травні 2019 року Кабінет Міністрів затвердив Концепцію розвитку системи екстреної медичної допомоги.
Трансформація екстреної допомоги розрахована на 5 років.  Вже цього року буде закуплено близько 430 автомобілів для шести регіонів, які забезпечують повну потребу для цих регіонів, завершується створення оперативно-диспетчерських служб у всіх областях, це дозволить скоротити швидкість обробки викликів та доїзду бригад, отримати якісну та прозору статистику роботи служб екстреної медичної допомоги.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bull or bear market?
It's hard to predict for sure
But risk brings reward

- Fin.Org.UA

Новини

18:40 - У більшості регіонів України 5 січня діятимуть графіки відключень світла
18:05 - У Сербії невдовзі запрацює НПЗ, що належить московія та перебуває під санкціями США
17:00 - В Україні цьогоріч планують ввести 500 МВт нових децентралізованих потужностей
16:05 - "Укрзалізниця" призупинила продаж квитків на деякі потяги через зміну графіку руху
15:06 - Суд "вигнав" компанію з мисливських угідь у Вінницькій області
14:15 - Берлін без світла та тепла: електропостачання зможуть відновити лише через кілька днів
13:01 - Суд наказав АРМА повернути компанії гроші за недопоставлений товар
12:15 - Авторинок України у 2025 році: рекордно зріс попит на електромобілі, просів сегмент вантажівок
11:10 - За місяць скоротився експорт ІТ-послуг України
10:00 - В окупованому Маріуполі тарифи на воду та опалення зросли в рази
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 04.01.2026
21:05 - Олексій Соболев: Дорожня карта процвітання (Ukraine prosperity plan) пропонує єдине стратегічне бачення повоєнної відбудови та економічного розвитку України на 10 років
18:25 - 4 січня графіки відключень діятимуть у більшості регіонів України
18:08 - Ukraine Prosperity Plan містить систему інструментів для модернізації економіки – Свириденко
17:19 - Через спецоперацію США у Венесуелі ціни на нафту не вийдуть з-під контролю – CNN
16:38 - Угода про 800 мільярдів доларів для України узгоджена ЄС – віцепрем'єр
15:53 - У 2025 році у громадах відновили понад 200 об’єктів – Мінрозвитку
14:50 - Шмигаль може очолити Міністерство енергетики
14:18 - На окупованому Донбасі масово скорочують енергетиків – ЦНС
13:10 - Україна отримала більше можливостей для імпорту електроенергії
12:00 - Уряд спрощує процедури для резидентів Defense City
11:00 - Міненерго проінформувало про ситуацію в енергосистемі України
10:40 - Через обстріли вкотре пошкоджено лінію живлення ЗАЕС – Міненерго
10:25 - У 2025 році на український ОПК залучили шість мільярдів доларів – Шмигаль
10:07 - На Чернігівщині росіяни завдали удару по фермі
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 03.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Уряд встановив єдиний порядок підготовки Національного плану з енергетики та клімату
19:40 - Підтримка оборонної промисловості: Уряд запроваджує спрощену процедуру в межах Defense City
18:05 - Забезпечення безперебійності електропостачання: постачальники універсальних послуг продовжать постачати електроенергію


Більше новин