Олексій Гончарук в Одесі: Керівник ДСНС в Одеській області та його заступник відсторонені

08.12.2019 17:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук дав доручення голові ДСНС відсторонити від виконання обов’язків на час розслідування керівника Головного управління ДСНС в Одеській  області Віктора Федорчака та його заступника із профілактики Михайла Вовка, та прийняти відповідні кадрові рішення.
Про це він заявив під час наради в Одесі за участю керівництва Одеської ОДА, представників МВС, ДСНС, МОН, ГПУ.  «Самому пану Федорчаку рекомендував написати заяву за власним бажанням.
Ситуація, коли чотири останні гучні пожежі з жертвами відбулись в одній області – неприпустима! Також звертаюсь до голови ОДА – прохання відсторонити від виконання обов’язків керівника Департаменту освіти Олександра Левчака та прийняти по ньому відповідні кадрові рішення також», – сказав Олексій Гончарук.  Голова Уряду також доручив у найближчий термін: – Міністру освіти та науки Ганні Новосад  провести інвентаризацію всіх навчальних закладів і навести реальний порядок в закладах освіти.  – Міністерству внутрішніх справ надати план заходів із протипожежної безпеки по всій Україні.  Олексій Гончарук також зустрівся  з сім’ями загиблих та постраждалих.
висловив співчуття рідним та близьким загиблих та запевнив у наданні необхідної допомоги.  «Усі, хто втратив рідних у цій пожежі, можуть розраховувати на підтримку з боку влади», – сказав Олексій Гончарук. Прем’єр-міністр України подякував «за відчайдушну роботу кожному рятувальнику» та запевнив, що всі витрати на лікування вогнеборців покриє держава.
А рятувальник Сергій Шатохін та викладачка Ганна Бортюк, які ціною власного життя врятували десятки інших людей, гідні присвоєння звання Героя України.  «Звернувся до голови парламентської фракції Давида Арахамію підготувати подання до Президента України, щоб присвоїти їм звання Героїв України», — сказав Голова Уряду.  «Пожежа у коледжі в Одесі – це не тільки жахлива трагедія для усієї України, але і жахливий злочин.
Причетні нестимуть повну і персональну відповідальність за те, що трапилось», - підкреслив Глава Уряду. Крім цього, за дорученням Президента, до 10 січня Кабінет Міністрів України проведе детальну перевірку стану протипожежної і техногенної безпеки дитсадків, шкіл, закладів вищої освіти, гуртожитків, закладів охорони здоров’я, транспортної інфраструктури та подібних об"єктів.
Також прискіпливі перевірки мають відбутися у торгово-розважальних центрах, кінотеатрах, ресторанах, готелях тощо.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money talks, it's said
In the market, true indeed
Power and profit

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - Проти Amazon подали позов за відмову відшкодувати витрати, пов’язані з митами Трампа
17:07 - США не продовжували дозвіл на купівлю російської нафти
16:02 - Суд зобов'язав московія заплатити компанії 26 мільйонів за упущену вигоду щодо вітропарків
15:01 - OpenAI надасть доступ до ChatGPT+ для усіх мальтійців після угоди з урядом
14:00 - Китайська телекомпанія придбала права на трансляцію ЧС-2026 за $60 мільйонів
13:40 - Експорт нафти Іраком впав у 9 разів через Ормуз
12:30 - Танкери ОАЕ з газом зникають біля Ормузу і спливають уже за протокою
11:20 - Трамп заявив, що Сі згоден: Іран має відкрити Ормуз
10:10 - Куба вирішила вдвічі підняти ціни на пальне на закритих заправках
10:00 - Щотижневий дайджест
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 15 травня: прискорення будівництва нафтопроводу в обхід Ормузу та масштабний удар по вейпах
20:42 - Москва вимагає у бельгійського депозитарія 249 мільярдів доларів за заморожені активи
20:23 - На Запоріжжі викрили масштабну земельну схему
19:40 - До Ради подано два проєкти Антикорупційної стратегії
19:34 - Російські ракети, що атакували Київ, мали понад 100 комплектуючих з Заходу – FT
19:05 - Уряд спростив отримання держпідтримки для сімей з дітьми
18:59 - Звіт про роботу зі зверненнями, запитами на публічну інформацію та огляд практики застосування законодавства з питань захисту прав споживачів фінансових послуг за І квартал 2026 року
18:35 - Злий Mythos: модель ШІ від Anthropic, яка шукає вразливості ПЗ, допомогла зламати macOS
18:20 - Легалізація коштів через "Династію": ВАКС обрав запобіжки до чотирьох підозрюваних
18:00 - Кредитування підтримує прибутковість банків п’ять кварталів поспіль
18:00 - У Швейцарії викрили мережу фінпосередників, які допомагали росіянам обходити санкції
17:35 - ОАЕ створить запас нафти для Індії
17:25 - Opening Remarks by Sergiy Nikolaychuk, First Deputy Governor of the National Bank of Ukraine, at the Sixth NBU Annual Research Workshop on Monetary Policy
17:25 - Вступне слово першого заступника Голови НБУ Сергія Ніколайчука під час шостого щорічного воркшопу про монетарну політику
17:18 - Уряд затвердив механізм формування резерву мобільної генерації
17:05 - Річні прибутки автовиробника Jaguar впали на 99%
17:00 - У Києві відбудеться круглий стіл щодо реформи запобігання та контролю промислового забруднення
16:57 - Трафік через Ормуз зростає, але регіон залишається небезпечним – ЗМІ


Більше новин