Медична реформа триває і вона незворотна

06.12.2019 19:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сформована стратегія роботи із закладами охорони здоров‘я в рамках реалізації ПМГ-2020.
Контрактування з НСЗУ на 2020 рік для закладів первинки та аптечних закладів розпочнеться з другої половини грудня 2019 року.
Для закладів спеціалізованої допомоги - з 3 лютого 2020 року.
Про це йшлося 6 грудня на нараді у Міністерстві охорони здоров‘я.
На зустрічі за участю Міністра охорони здоров‘я Зоряни Скалецької, в.о.
голови Національної служби здоров"я України Оксани Мовчан, керівників департаментів МОЗ, НСЗУ та керівників обласних департаментів охорони здоров"я обговорена стратегія роботи із закладами охорони здоров‘я в рамках реалізації Програми медичних гарантій 2020. Оксана Мовчан, виконуюча обов’язки голови Національної служби здоров’я України наголосила: “Трансформація фінансування системи охорони здоров’я триває, і вона незворотна.
У 2020 році в Україні у повному обсязі запрацює Програма медичних гарантій.
Але те, наскільки швидко увійдуть у реформу та надаватимуть якісні послуги пацієнтам спеціалізовані заклади у певному регіоні - залежить від місцевої влади. У Програмі медичних гарантій-2020 визначено пріоритетні напрями, за які спеціалізовані заклади отримуватимуть від НСЗУ підвищений тариф.
Але для цього лікарні мають відповідати чітким вимогам.
Завдання місцевої влади, зокрема, ДОЗів, визначити ті послуги, які потрібні громаді, та вкладати кошти саме у такі заклади, як можуть їх надати.
Зробити такі лікарні привабливими і для пацієнтів, і для медиків”. Представники обласних департаментів охорони здоров"я ознайомились з дорожньою картою подальших процесів трансформації фінансування системи охорони здоров’я у 2020 році.
Зокрема, йшлося про терміни контрактування закладів первинної та спеціалізованої допомоги та укладання договорів на реімбурсацію лікарських засобів у 2020 році. Під час другої частини зустрічі представники НСЗУ надали консультації кожному з представників департаментів охорони здоров"я стосовно прогнозованого розподілу коштів із центрального бюджету безпосередньо для конкретної області та потрібних кроків щодо підготовки спеціалізованих закладів до укладання договору з НСЗУ. “Державної субвенції на фінансування закладів спеціалізованої медичної допомоги з 2 кварталу 2020 року не передбачено.
Щоб отримувати державні кошти, всі ці заклади повинні підписати договір з Національною службою здоров’я України.
А для цього лікарні повинні бути автономізованими, комп"ютеризованими та підключеними до ЕСОЗ.
Місцева влада повинна сприяти цьому, щоб сформувати спроможну мережу закладів охорони здоров’я регіону”, - сказав директор департаменту договірної роботи НСЗУ Андрій Віленський.

Додати коментар

Користувач:
email:





The market is high
Stocks are soaring up above
Investors happy

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 9 квітня: корупція в "Укрзалізниці"
20:50 - Італія погіршить прогноз зростання ВВП через високі ціни на енергоресурси
20:22 - Фігурант оборудки навколо "Родовід Банку" не сяде через строки давності справи
19:50 - На Одещині світло повернули десяти тисячам родин
19:24 - Десятого квітня світло виключатимуть усю добу
18:55 - Підготовка до зими йде на внутрішньому ресурсі через блокування коштів ЄС – Зеленський
18:30 - Гуманітарне розмінування: розпочався прийом заявок від аграріїв в межах оновленої програми
18:20 - Китайські НПЗ хочуть закупити нафту з Ірану через зниження цін – Reuters
18:12 - OpenAI призупиняє будівництво дата-центру у Британії
18:10 - В Україні створять мережу "енергетичних сот": деталі
18:04 - Колонка для Forbes Ukraine Дар’ї Софіної, директора Департаменту ліцензування Національного банку України
18:03 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ДП ПрАТ "ОБОЛОНЬ" "КРАСИЛІВСЬКЕ" (Хмельницька обл., Хмельницький р-н, місто Красилів, вул. Будівельна, будинок 3)
18:02 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Оператор ГТС України» (Закарпатська область, Ужгородський район, Сюртівська територіальна громада, село Часлівці, вулиця Ратівська, 7)
18:01 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “ЕЛАБ” (Закарпатська обл. Мукачівський район, м. Мукачево, вул. Духновича, будинок 60)
17:59 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «НЖК» (Чернігівська обл., м. Ніжин, вул. Прилуцька, 2)
17:59 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “ЕЛАБ” (Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Собранецька, буд. 160)
17:57 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «БІВІТ» (Львівська обл., Львівський р-н, Львівська ТГ, с. Гряда, вул. Шевченка, 48)
17:56 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СП «ВОЛОДАР» (Київська обл., Білоцерківський р-н, с. Кашперівка, вул. Київська, 97)
17:55 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СП «ВОЛОДАР» (Київська обл., Білоцерківський р-н, с. Березна, вул. Академіка Комара, 1)
17:53 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ВОЛИНСЬКИЙ НДЕКЦ МВС (Волинська обл., м. Луцьк, вул. Винниченка, буд. 43)
17:52 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ Грандтермінал (Волинська обл., Луцький р-н, місто Луцьк, вул.Яремчука Назарія, будинок 2)
17:51 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ТД «Гранат Плюс» (Хмельницький р-н, Хмельницька обл., Чорноострівська територіальна громада, комплекс будівель та споруд №8)
17:45 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Оператор ГТС України» (Івано-Франківська область, Калуський район, Долинська територіальна громада, село Княжолука, вулиця Ровенька, 8)
17:44 - Війна проти Ірану додасть в московитський бюджет 9 мільярдів доларів – Reuters
17:30 - Бізнес зможе заощаджувати понад 1,5 млрд грн щороку: Верховна Рада ухвалила закон про реформу державного нагляду
17:15 - ДПС запустила сервіс – податковий супровід ветеранського підприємництва
17:10 - В OLX розповіли, що думають про оподаткування цифрових платформ
17:00 - Як блокчейн "перепрошиває" фондовий ринок
17:00 - Посадовців "Укрзалізниці" підозрюють у розтраті 4,4 мільйона під час закупівлі комплектуючих
16:45 - В ДАР призупинено добір на дотацію на утримання корів


Більше новин