Понад 9600 заяв від ветеранів та ВПО надійшло на отримання пільгового кредиту на житло

06.12.2019 19:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

5 грудня о 18:00 завершилося приймання документів від осіб, які захотіли взяти участь у програмі житлового кредитування для учасників АТО/ООС і ВПО.
За розрахунковими даними Держмолодьжитла, протягом трьох днів, відведених на приймання заяв, згідно з порядком реалізації житлової програми, регіональними управліннями Держмолодьжитла прийнято понад 9600 заяв на отримання кредиту.
Найбільше бажаючих отримати кредит з 3% річних на 20 років виявилося у Києві (більше 3500 заяв). Загалом по країні від учасників АТО/ООС надійшло понад 3100 заяв, від внутрішньо переміщених осіб – більше 6500. Як повідомляють у Держмолодьжитло, обробка отриманої інформації та внесення даних про учасників програми у реєстр, який розміщено у відкритому доступі на сайтах регіональних управлінь Держмолодьжитла, триватиме до наступного тижня. «Кошти на програму знайшлися буквально на одному з останніх засідань Уряду в результаті перерозподілу і до кінця року потрібно їх використати.
Тому й довелось виділити на процедуру подачі електронних заяв лише 3 дні.
Попереду в заявників ще збір необхідних документів.
Кількість поданих заяв свідчить про те, що подібні програми користуються попитом, ми на вірному шляху.
Зацікавленість людей доведена, а отже, отримано аргумент, який нам знадобиться в лобіюванні продовження пільгової програми в наступному році і виділення під неї коштів», - розповів перший заступник Міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Антон Колумбет. Переконані в необхідності продовження такої програми і в наступному році і в Держмолодьжитло. «Цей пілотний проект став серйозним викликом для колективу Держмолодьжитло та його регіональних управлінь, і я вважаю, що ми з цим викликом впоралися.
Сподіваюся, що на основі аналізу результатів реалізації пілотного проекту державна влада збереже цю програму у 2020 році.
Проаналізувавши перший етап її реалізації, спільно з Мінрегіоном і Мінветеранів ми повинні почати пошук джерел фінансування програми на наступний рік і дати єдино правильну відповідь на запит сотень тисяч українців, які потребують власного житла.
Не менш важливо не забути і про інші категорії населення – молодь, педагогів, медиків – усіх тих, хто гостро потребує державної підтримки в придбанні житла.
І для кого фактор власної домівки стане вирішальним при ухваленні рішення залишатися жити і працювати вдома», - розповів Голова правління Держмолодьжитло Сергій Комнатний. Нагадаємо, в цьому році на програму пільгового кредитування передбачено 200 млн грн, по 100 млн на ветеранів та ВПО.
Уряд затвердив Програму використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання пільгового кредиту внутрішньо переміщеним особам, учасникам проведення АТО/ООС на придбання житла лише 27 листопада і от лише за тиждень вдалось здолати велику частину шляху, аби вже в цьому році люди отримали змогу в’їхати у власні оселі.

Додати коментар

Користувач:
email:





A maze of markets,
Money flows through tangled webs,
Investors’ assets.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 21 липня: в Україні дорожчає вода та пальне, атаки на танкери в Ормузі
19:45 - За нафту Венесуели почалася боротьба між НПЗ і трейдерами
19:44 - Які бувають декоративні штукатурки: популярні фактури та сучасні рішення
19:25 - Хусити оголосили морську блокаду Саудівської Аравії й пригрозили суднам
18:55 - Два танкери із саудівською нафтою розвернулися після погроз хуситів
18:30 - Через атаки у Азовському морі московитський експортер пшениці впаде на третину – ЗМІ
17:55 - Іран ударив по електростанціях і опріснювальних заводах Кувейту
17:36 - Нічний удар по Київщині: знищено склад Viessmann, але компанія продовжує роботу
17:35 - Кілька танкерів атакували біля Ормузу
17:19 - Засідання Комісії
17:18 - Масштабні оборудки у медзакупівлях: правоохоронці завершили розслідування
16:55 - Резиденти Дія.City сплатили рекордні податки – Мінцифри
16:40 - Нацбанк показав курс долара та євро на 22 липня
16:10 - Уряд московія заявив про стабілізацію паливного ринку — "часткову"
15:51 - Харківщина отримала понад 21 тонни обладнання від Литви для підтримки енергетичної інфраструктури
15:45 - Трамп може запровадити нові мита – FT
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 22.07.2026
15:28 - Не буде закурити? Удари по складах вплинули на пропозицію цигарок
15:20 - ДБР завершило розслідування щодо відчуження частини готелю у Рівному
15:00 - Львівщина отримала від Фінляндії когенераційну електростанцію для забезпечення енергетичної стійкості
15:00 - Українцям доведеться платити більше за воду. Чому це може бути гарною новиною?
14:52 - За домовленостями Дениса Шмигаля та Катеріни Райхе українські енергетики оглянули обладнання BASF для подальшої передачі Україні
14:47 - Фігурант журналістського розслідування не пройшов атестацію БЕБ
14:25 - Кожен четвертий пенсіонер отримує всього 3,5 тисячі грн виплат – дослідження
14:23 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
14:15 - ВАКС залишив без змін запобіжний захід Миронюку по справі "Мідас"
14:05 - Мін’юст застерігає про появу нової схеми онлайн-шахрайства
13:40 - Boeing б'є на сполох через масштабне кредитування ЄС свого головного конкурента – ЗМІ
13:36 - TAX Control – дієвий механізм боротьби з порушеннями


Більше новин