Міністр інфраструктури України Владислав Криклій зустрівся з Міністром транспорту та дорожньої інфраструктури Республіки Молдова Анатолієм Усатим

06.12.2019 16:48 | Міністерство інфраструктури України

6 Грудня 2019, 12:486 грудня 2019 року у м. Баку  відбулась зустріч Міністра інфраструктури України Владислава Криклія з Міністром транспорту та дорожньої інфраструктури Республіки Молдова Анатолієм Усатим.   
Міністр інфраструктури України позитивно відзначив спільні зусилля країн, спрямовані на розвиток взаємовигідних відносин і зняття обмежень щодо автомобільного та авіаційного сполучення. У квітні 2018 року в Києві були підписані  Протокол про внесення змін до міжурядової Угоди про міжнародне автомобільне сполучення та Міжурядова Угода про повітряне сполучення. Минулим Урядом та  скликанням Верховної Ради України  не були прийняті відповідні Закони про ратифікацію цих документів, тому наразі розпочата повторна процедура узгодження. Владислав Криклій висловив сподівання, що Уряд України та Верховна Рада України розглянуть ці документи  найближчим часом.
Міністр інфраструктури Владислав Криклій зазначив, що Україна зацікавлена у вдосконаленні дорожньої прикордонної інфраструктури. Так, українською стороною розроблено проект Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про будівництво прикордонного мостового переходу через річку Дністер на українсько-молдовському державному кордоні в районі населених пунктів Ямпіль – Косеуць. Документ розглядається молдовською стороною, українська сторона в свою чергу просить пришвидшити розгляд цього документу.  
Українська сторона також готова до проведення українсько-молдавських консультацій щодо відновлення залізничної ділянки Бассарабяска-Березино.
Владислав Криклій зазначив, що співпраця України і Молдови у транспортній сфері має поглиблюватись та давати поштовх розвитку економіки обох країн.  




Додати коментар

Користувач:
email:





The market churns on,
A game of risk and reward,
Who will come out on top?

- Fin.Org.UA

Новини

23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 16 березня: нафта московія майже по $100, ремонт АЕС, група з відновлення роботи аеропортів
20:50 - Денис Шмигаль представив у Брюсселі ключові уроки функціонування енергосистеми України під час війни
20:45 - Долар іде до найгіршого дня за місяць через падіння цін на нафту
20:20 - московія кинулась заливати нафту в танкери на продаж після послаблення санкцій США
20:05 - Уряд додатково виділить 3 мільярди гривень на ремонт особливих доріг
20:00 - Уряд виділив 3 млрд грн на невідкладний ремонт автомобільних доріг державного значення
19:55 - Словаччина зупинить аварійну енергетичну допомогу Україні: що буде зі світлом
19:40 - Торгівля та ще одна галузь стали лідерами з наповнення бюджету у 2026 році
19:30 - В Україні 17 березня не вимикатимуть світло для населення
19:20 - Мандри до гір: де знайти справжню тишу
19:20 - В Україні створили робочу групу для відновлення роботи аеропортів
19:10 - Денис Шмигаль у Брюсселі закликав партнерів спрямувати 5,4 млрд євро для підтримки енергостійкості України
19:00 - Нові індустріальні парки та робочі місця: Кабмін отримає проєкт розвитку портів
18:43 - Єгипет втратив 10 мільярдів доларів через падіння трафіку у Суецькому каналі
18:40 - У Білому домі заявили, що Іран роками завищував ціни на нафту
18:17 - Догляд за квітами для початківців: прості поради
18:05 - Литва вивільнить свої стратегічні резерви нафти та пального
17:55 - НКЦПФР і ЄБРР працюють над біржовим холдингом із залученням стратегічного інвестора
17:55 - Іран просить Індію звільнити три затримані танкери
17:53 - Фонд часткового гарантування кредитів відібрав небанківські установи для фінансування фермерів
17:50 - Генпідрядника будівництва мостів змусили сплатити державі 109 мільйонів гривень
17:35 - Фінансовій компанії відкликано ліцензію
17:25 - Нацбанк показав курс долара і євро на вівторок 17 березня
17:10 - Ажіотаж на паливному ринку України спадає – Свириденко
17:04 - Гірськолижний курорт у Карпатах: спорт і природа в одному місці
17:03 - Молдова відновила імпорт української курятини
17:00 - Майже $100 за барель: ціна на російську нафту в Індії рекордно зросла
16:44 - Skoda Superb 2025: що змінилося у порівнянні з попередньою моделлю
16:39 - Власниця масажного салону стала ключовим постачальником енергії комунальникам Полтавщини – ЗМІ


Більше новин