Новий Голова Держгеокадастру презентував власний «Тo do list» змін у відомстві

06.12.2019 15:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

«Кадастр 2.0.
Прозорість, доступність, інновації» — новий Голова Держгеокадастру Денис Башлик представив концепцію реформування органу та стратегію розвитку відомства. «Серед ініціатив – повна діджиталізація процесів та усунення контакту з чиновником; скорочення та спрощення процедур; створення департаментів сервісного контролю; максимальне відкриття інформації про землі, ліс, воду, інші природні ресурси та об"єкти нерухомості; дерегуляція та передача частини повноважень на місцевий рівень, - підкреслив Денис Башлик. За його словами, це сучасні рішення, які знімають застарілі бюрократичні проблеми галузі – надмірне регулювання та концентрацію повноважень, закритість та неузгодженість інформації, а також можливі корупційні схеми. «Діяльність Держгеокадастру буде абсолютно відкритою та прозорою,  підконтрольною громадськості.
Планується утворення громадської ради при Держгеокадастрі, створення Департаменту якості сервісів, відкриття інформації про заплановані інспекції та публікація результатів перевірок он-лайн, а також посилення роботи з основними стейкхолдерами», - пояснив Денис Башлик. За словами Голови Держгеокадастру, планують також максимально відкрити Державний земельний кадастр та запровадити його повну інтеграцію з іншими державними та галузевими кадастрами та реєстрами. Створення Національної інфраструктури геопросторових даних, як зазначив Денис Башлик, має стати справжньою революцією.
Буде запроваджено портал моніторингу земельних відносин та запущено єдине вікно доступу до геопросторових даних та сервісів, а також забезпечено сумісність геопросторових даних та цифрових реєстрів. «Також створимо електронні кабінети сертифікованого інженера-землевпорядника та оцінювача з експертної грошової оцінки.
Необхідно перейти до масової оцінки земельних ділянок (нерухомості), оновити ортофотоплани й створити цифрову топографічну карту всієї території України», - наголосив Денис Башлик. З-поміж іншого, передбачається посилення контролю за охороною земель з метою недопущення негативних екологічних наслідків, а відповідно, збільшення розмірів штрафів за шкоду, завдану самовільним зайняттям земель. Нагадаємо, 3 грудня Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук представив нового Голову Держгеокадастру Дениса Башлика та поставив декілька чітких першочергових завдань, зокрема найближчим часом презентувати стратегію розвитку відомства. ПРЕЗЕНТАЦІЯ:

Додати коментар

Користувач:
email:





Stock prices fluctuate,
Anxiety and hope alike,
Gamble on the trade.

- Fin.Org.UA

Новини

12:50 - московіяни атакували підприємство на Полтавщині
11:58 - московіяни весь день атакують промисловість у Кривому Розі: відомо про двох загиблих
11:05 - Іран атакував вже другий корабель після закриття Ормузу
10:00 - Україна уразила НПЗ у московії, 10 танкерів і 4 пороми в Азовському морі – Генштаб
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 12.07.2026
17:24 - Із 15 липня в Києві дорожчає проїзд: скільки коштуватимуть поїздки
16:40 - У Херсоні говорять про загрозу виникнення надзвичайної ситуації: яка причина
15:27 - Російська атака на порти: є загиблі та поранені
14:40 - Іранський дипломат прибув до Оману, щоб обговорити прохід суден через Ормузьку протоку
13:50 - Російський дрон поцілив підприємство на Полтавщині
13:10 - У Криму обмежили зняття готівки
12:15 - московіяни поцілили у заправки на Донеччині
11:30 - Податкова спостерігає зростання рівня фіскалізації в Україні
10:15 - московія зупинила судноплавство через Дон-Азовський канал після атаки України – ЗМІ
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 11.07.2026
00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - NBU June 2026 Inflation Update
20:00 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції в червні 2026 року
20:00 - Новини 10 липня: в України зв’явилась нова банкнота
19:54 - Денис Шмигаль провів зустріч з Керуючою директоркою з питань операційної діяльності Світового банку Анною Б'єрде
19:42 - Україна отримала понад 3 мільярди доларів від Світового банку
19:19 - ЄС може оштрафувати Meta на 6% від обороту
18:55 - З 15 липня у Києві дорожчає проїзд: у КМДА підписали розпорядження
18:25 - Наприкінці сезону суниця подорожчала на 23%
17:54 - СБС відмінусували 13 кораблів "тіньового флоту" московія біля Криму за ніч
17:40 - Укрпошта за перше півріччя отримала 122 мільйона гривень прибутку
17:30 - Курс на $85 млрд: Уряд презентував Експортну стратегію України до 2030 року
17:11 - "Тенору" з плівок Міндіча повідомили про нову підозру
16:40 - ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ! Тимчасове призупинення приймання заяв та декларацій через Систему єДозвіл


Більше новин