Новые владельцы ферроникелевого завода в Северной Македонии потратились на полное восстановление его мощности

06.12.2019 13:36 | Укррудпром

13:00 06 декабря 2019 года

Компания Euronickel Industries, основанная частным инвестиционным фондом Global Special Opportunities Ltd. (GSOL) для реорганизации обанкротившегося ферроникелевого завода FENI Industries в Северной Македонии, сообщила об успешном завершении инвестиционного проекта стоимостью около $100 млн., запущенного в конце 2018 г. Об этом написал портал “Металлоснабжение и сбыт”.

В рамках этого проекта на предприятии возвращена в строй его вторая электропечь, что позволит увеличить производительность до 20 тыс. т ферроникеля в год с перспективой дальнейшего расширения. В 2018 г. завод выпустил около 10 тыс. т ферроникеля.

Как сообщил Маркос Камхис, директор GSOL, реализованный проект стал одной из крупнейших иностранных инвестиций в стране. Запуск второй печи позволит увеличить валютные поступления страны, так как продукция предприятия полностью экспортируется.

Додати коментар

Користувач:
email:





Pound sterling swings
Brexit deal negotiations
Markets hold their breath

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 13.08.2026
14:43 - Масштабна спецоперація: правоохоронці припинили роботу 94 кол-центрів
14:42 - Харківщина та Запоріжжя отримали силові трансформатори від Північної Македонії
14:30 - Як побудувати активну спільноту навколо бренду
14:30 - Uklon запускається одразу в п'яти містах Узбекистану
14:20 - Землетрус зупинив експорт одного з найбільших постачальників кави у світі
14:05 - Мін'юст підрахував активи, конфісковані у підсанкційних осіб
13:45 - Без заправок можуть лишитися цілі райони. Які наслідки ударів московії по АЗС?
13:39 - Henkel демонструє високі показники продажів і прибутку в першому півріччі та підвищує прогноз щодо доходу на 2026 рік
13:30 - Банки забезпечили фінансування проєктів в енергетиці на понад 60 млрд грн
13:25 - На випадок тривалої відсутності тепла: у Києві складають списки людей для переселення
13:20 - Російський НПЗ в Орську зупинився після атаки дронів – ЗМІ
12:52 - До московії прибула перша партія бензину з Індії – ЗМІ
12:40 - Розкрадання надр на Кіровоградщині виявилося більшим: ще 300 мільйонів збитку
12:30 - Новоросійськ залишився без води після атаки дронів
12:23 - До уваги платників військового збору!
12:22 - За яким ідентифікатором форми в електронному вигляді подається юридичною особою податкова декларація платника єдиного податку четвертої групи?
12:20 - Дохід від продажу електроенергії, виробленої з альтернативних джерел енергії генеруючими установками, що належать фізичній особі: сплата ПДФО
12:17 - Е-повідомлення про помилкову сплату платежів
12:16 - У разі визначення внутрішнього ідентифікатора об’єкта оподаткування при заповненні Заяви за ф. № 20-ОПП можна враховувати кількість таких об’єктів у порядку їх зростання
12:15 - До уваги фізичних осіб – платників плати за землю!
12:14 - Діє оновлений порядок опрацювання звернень
12:12 - Чи може фізична особа, яка отримала КЕП, скористатись ним для подання звітності в електронному вигляді як самозайнята особа?
12:10 - "Тест на витривалість": в Укрзалізниці розповіли про вплив атак московія на роботу компанії
12:08 - Терміни, які передбачені для зберігання поданих документів та податкової звітності в облікових справах (без припинення діяльності)
12:07 - До трьох кредитних спілок застосовано заходи впливу
12:06 - Щодо мінімальних оптових та роздрібних цін на деякі види алкогольних напоїв
12:05 - Електронний кабінет: подати заяву на повернення помилково або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені можна в електронній формі
12:05 - McDonald's відкрив у Рівному перший ресторан із "МакДрайвом"
12:01 - До уваги податкових агентів!


Більше новин