Розпочинає роботу спільний українсько-європейський Проект у сфері безпечності харчових продуктів, здоров’я та благополуччя тварин

06.12.2019 13:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

5 грудня 2019 року, у Держпродспоживслужбі відбулося перше засідання наглядової ради Проекту ЄС «Вдосконалення законодавства, контролю та поінформованості у сфері безпечності харчових продуктів, здоров’я та благополуччя тварин в Україні», на якому було розглянуто перший звіт за підготовчий період Проекту. У заході взяли участь т.
в.
о.
Голови Держпродспоживслужби Ольга Шевченко, генеральний директор Директорату безпечності та якості харчової продукції Микола Мороз, керівник Проекту Вікторс Ґрапманіс, Національний Координатор Проекту Віталій Башинський, головний експерт Проекту з ветеринарії та безпечності харчових продуктів Тоні Віл, а також профільні керівники структурних підрозділів Держпродспоживслужби. Проект започатковується з метою забезпечення підвищення функціональності послуг у сфері безпечності харчових продуктів, здоров’я та благополуччя тварин, а також системи контролю та інфраструктури України шляхом поступового приведення вітчизняного законодавства у відповідність європейським та іншим міжнародним стандартам, забезпечення гарантій в частині здоров’я тварин в різних регіонах країни та впровадження комплексної державної програми профілактики деяких інфекційних хвороб та зоонозів. Розпочинаючи засідання наглядової ради, Ольга Шевченко наголосила на важливості цього Проекту для України і ЄС.
Вона підкреслила, що діяльність Проекту тісно пов’язана із зобов’язаннями України в рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, зокрема в частині наближення законодавства у сфері санітарних і фітосанітарних заходів (СФЗ). «Це далеко не перші кроки, які вже зроблено в цьому напрямку проте перед нами стоять нові завдання, які необхідно виконувати.
Окрім посилення законодавчої бази, перед нами стоять завдання, пов’язані з навчанням спеціалістів, забезпеченням своєчасної поінформованості споживачів та зацікавлених стейкхолдерів у функціонуванні нової Держпродспоживслужби і підвищення рівня відповідальності влади, бізнесу та громадськості», - заявила Ольга Шевченко. У свою чергу керівник Проекту Вікторс Ґрапманіс зазначив, що головною ціллю Проекту є сприяння впровадженню всеохоплючої зони вільної торгівлі шляхом приведення українського законодавства у сфері СФЗ у відповідність до законодавства ЄС.
Він додав, що ця робота розпочалася в рамках низки проектів технічної допомоги та проектів twinning, які фінансувались ЄС. «Ми прагнемо підтримувати тісний зв"язок із зазначеними ініціативами задля забезпечення найкращої координації дій та ефективного використання ресурсів», - зазначив Вікторс Ґрапманіс. На завершення обговорення члени наглядової ради та інші учасники заходу обговорили подальші кроки з впровадження даного Проекту.

Додати коментар

Користувач:
email:





Beneath blue sky's hue
Traders work the market's will
Wealth's potential blooms.

- Fin.Org.UA

Новини

14:19 - Ринок нерухомості у прифронтових областях: як змінились ціни та попит на житло за рік
14:15 - FlixBus запустив нові міжнародні маршрути з Києва до Вроцлава і Франкфурта
14:12 - Ціни на пальне зросли: скільки коштує бензин та ДП
14:00 - Визначено порядок встановлення вимог та обмежень до діяльності банків у межах безвиїзного нагляду із застосуванням ризик-орієнтованого підходу
13:50 - У "Сільпо" підрахували, скільки коштуватиме великодній кошик
13:35 - Переобладнанням транспортного засобу: алгоритм розрахунку податкової знижки
13:35 - московія заробила понад 7 мільярдів євро за два тижні завдяки війні в Ірані – ЗМІ
13:34 - Де можна ознайомитись з інформацією щодо мінімальних роздрібних цін на алкогольні напої?
13:33 - Фізична особа, яка провадить незалежну професійну діяльність, припиняє її: в який термін подається податкова декларація про майновий стан і доходи?
13:32 - Чи необхідно ФОП – платникам ЄП першої, другої груп та третьої групи, які не є платниками ПДВ (крім е-резидентів), зберігати первинні документи?
13:32 - Гетманцев відреагував на податковий законопроєкт від Мінфіну
13:31 - Чи може працівник ЮО підписати реєстраційну картку для отримання кваліфікованих ЕДП, додавши при цьому засвідчену копію наказу на призначення?
13:30 - Надання в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки (паю): визначення об’єкта оподаткування ПДФО
13:27 - Що є базою нарахування єдиного внеску для осіб, які отримують дохід за виконану роботу (надані послуги), строк виконання яких перевищує календарний місяць?
13:24 - Чи сплачується єдиний внесок, якщо рахунки платника заблоковано (арештовано)?
13:23 - Податковий календар на 23 березня 2026 року
13:21 - Від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету надійшло 613,0 тис. грн частини чистого прибутку
13:20 - Дніпропетровщина: внесок до місцевих бюджетів від платників рентної плати за видобування надр місцевого значення – понад 3,3 млн гривень
13:18 - Туристичний збір: надходження від платників до місцевих бюджетів Дніпропетровщини зросли на понад 19 відсотків
13:18 - Захист критичної інфраструктури: уряд виділив 12,85 мільярда гривень
13:17 - У Головному управлінні ДПС у Дніпропетровській області відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Електронні сервіси ДПС»
13:15 - Дніпропетровщина: системна комунікація з ветеранською спільнотою триває
13:13 - Деклараційна кампанія 2026 триває
13:12 - Податкова Дніпропетровщини: разом з платниками підвищуємо ефективність управління ризиками
13:11 - Відкритий діалог з бізнесом триває: адміністрування мінімального податкового зобов’язання
13:10 - Деклараційна кампанія 2026: Хто має подавати декларацію та які ставки
13:09 - Надходження туристичного збору зростають: бюджети отримали понад 72 млн грн
13:08 - Леся Карнаух: Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів
12:52 - В Україні порахували позови ТЦК про обмеження прав водіїв: 2026 може стати рекордним
12:45 - Прикордонна інфраструктура: Мінрозвитку розповіло, що будуватиме


Більше новин