Держрезерв України реалізовуватиме матеріальні цінності через ProZorro. Продажі

06.12.2019 13:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

«Реалізації через ProZorro.
Продажі матеріальних цінностей державного матеріального резерву, що підлягають реалізації в порядку освіження, та розброньованих матеріальних цінностей мобілізаційного резерву виключить корупційну складову», – зазначив Ярослав Погорілий, голова Державного резерву України. Наразі розброньовані матеріальні цінності державного резерву реалізуються на конкурсній основі через проведення Держрезервом аукціонів.
На жаль, особливості процедури проведення негативно впливають на кінцевий результат аукціону. Участь у пілотному проекті дозволить зробити процедуру реалізації матцінностей прозорою, а залучення більш широкого кола потенційних учасників торгів – отримати  конкурентну ціну. Отримання максимально високої ціни від реалізації матеріальних цінностей дуже важливо для Держрезерву, оскільки дозволить своєчасно поповнювати запаси і відшкодовувати витрати на зберігання матцінностей.
Адже відповідно до Бюджетного кодексу України саме кошти від реалізації матеріальних цінностей державного резерву у порядку освіження та розбронювання є основним джерелом фінансування плати за зберігання.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money talks, it's said
In the market, true indeed
Power and profit

- Fin.Org.UA

Новини

07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 10.06.2026
21:00 - Новини 9 червня: податок на OLX та шостий за червень рекорд долара
20:45 - Індія закриває лазівку для тіньових танкерів, які обходять санкції
20:15 - "Нафтогазу" дозволили перенести понад мільярд євро боргу на тлі сотень ударів московія
19:50 - Бізнес просить аналог "Енергетичного Рамштайну" для відновлення портів
19:45 - Кувейт прорвав нафтову блокаду в Ормузі двома "таємними" супертанкерами
19:15 - Азія охолола до нафти московія – її продають вже дешевше за Brent
18:57 - ФДМУ пропонує передати "трубу Медведчука" "Укртранснафті"
18:47 - Від початку року українці зареєстрували 5000 нових мінібізнесів
18:29 - Паливна криза Криму перекинулася на південь московія
18:00 - "Укрзалізниця" додала на літо нові рейси та змінила розклад
17:36 - Голова сільради програв апеляцію: держава забере катер за мільйон гривень
17:35 - Малий агробізнес запрошують на онлайн-захід про програми підтримки у 2026 році
17:30 - 18% "тіні" та 28 мільярдів втрат
17:20 - Офіційний курс долара вшосте за червень встановив рекорд
16:42 - До кінця року програма "СвітлоДІМ" охопить ще 3600 будинків – Свириденко
16:37 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження методик розрахунку розміру плати за надання послуг з оцінки матеріалів реєстраційного досьє та послуг референс-лабараторії”
16:32 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження методик розрахунку розміру плати за надання послуг з оцінки матеріалів реєстраційного досьє та послуг референс-лабараторії”
16:20 - "Нова пошта" закриває останні два відділення у Дружківці на Донеччині
16:20 - Конкурс на голову Нацдепозитарію виграв той, хто його проводив
16:00 - Більше жінок в гумрозмінуванні: за участі Мінекономіки відбулась зустріч з недержавними операторами протимінної діяльності
15:58 - 70% будівельного сміття в Україні можна переробити – дослідження
15:54 - Інтерв’ю Андрія Пишного для подкасту "Вища Ліга" видання Liga.net про корпоративне управління в банках
15:32 - Суд визнав незаконними гігантські збори за робочі візи, впроваджені Трампом
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 10.06.2026
15:06 - У травні інфляція сповільнилася – Держстат
15:00 - Пастка для мільйонерів
15:00 - Гутники оживили ольвійського дельфіна заради церемонії "УП100: Бізнес"
14:50 - Енергопідтримка для ФОПів: підсумки програми
14:45 - ПДФО для орендодавців знизили з 18% до 5%


Більше новин