Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства інфраструктури України

05.12.2019 20:30 | Міністерство інфраструктури України

«Про затвердження Змін до Порядку затвердження конструкції транспортних засобів, їх частин та обладнання»5 Грудня 2019, 15:20Проєкт наказу Міністерства інфраструктури України «Про затвердження Змін до Порядку затвердження конструкції транспортних засобів, їх частин та обладнання» (далі – проєкт акта) розроблено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.06.2011 № 738 «Деякі питання сертифікації транспортних засобів, їх частин та обладнання», на виконання положень Угоди про прийняття єдиних технічних приписів для колісних транспортних  засобів, предметів обладнання та частин, які можуть бути встановлені та/або використані на колісних транспортних засобах, і про умови взаємного визнання офіційних затверджень, виданих на основі цих приписів, 1958 року з поправками 1995 року.
Проєктом акта передбачено:
спрощення процедур оцінки відповідності колісних транспортних засобів, які постачаються з країн, які не є договірними сторонами Женевської угоди 1958 року та державами-членами ЄС;
врегулювання деяких питань щодо переобладнаних колісних транспортних засобів;
поступове введення нових Правил ЄЕК ООН (вимоги щодо конструкції акумуляторних електромобілів та роботи безшумних колісних транспортних засобів) та поправок до Правил ЄЕК ООН (вимоги до ременів безпеки та їх кріплення, світотехніки, дзеркал, безпеки вантажних автомобілів та інше.).
Розробником проєкту акта є Директорат з безпеки на транспорті Мінінфраструктури.
Проєкт акта розміщено на офіційному сайті Міністерства інфраструктури (www.mintrans.gov.ua) у розділі «Регуляторна діяльність».
Зауваження та пропозиції до проекту акта прохання надавати на адресу Директорату з безпеки на транспорті, 01135, м. Київ, проспект Перемоги, 14; s.irina@mtu.gov.ua.
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування проєкту акта у письмовому та / або електронному вигляді.
 



Додати коментар

Користувач:
email:





На фондовому ринку немає меж,
Інвестиції можна зробити везде.
Є шанс втроє збільшити свої гроші,
Але й ризики тут дуже великі.

- Fin.Org.UA

Новини

11:53 - Чи мають право юридичні особи – платники єдиного податку четвертої групи здійснювати бартерні операції?
11:52 - До уваги податкових агентів!
11:50 - Щодо підстав для відмови в реєстрації акцизної накладної суб’єкта господарювання, який реалізує пальне
11:48 - Резидент Дія Сіті: особливості статусу
11:45 - Фізична особа, яка провадить незалежну професійну діяльність, отримала протягом останніх 12 місяців дохід понад 1 000 000 грн: чи реєструватися платником ПДВ?
11:43 - Щодо критерію економічної пов’язаності
11:41 - До уваги платників податку на прибуток підприємств!
11:40 - Порядок і термін реєстрації ПРРО
11:38 - ФОПи, які є роботодавцями, зобов’язані укладати з найманими працівниками трудові договори
11:36 - Деклараційна кампанія 2026: коли виникає обов’язок задекларувати доходи
11:26 - Оновлено спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності
11:24 - Надходження плати за землю від фізичних осіб до місцевих бюджетів Дніпропетровщини – майже 116,3 млн гривень
11:22 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини від юридичних осіб надійшло понад 9,4 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів
11:21 - Підтримка обороноздатності держави: понад 2,4 млрд грн військового збору отримав загальний фонд держбюджету від платників Дніпропетровщини
11:19 - Доступ до публічної інформації: фахівцями податкової служби Дніпропетровщини з початку року опрацьовано 71 запит
11:18 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
11:17 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
11:16 - Звернення громадян: підсумки роботи податкової служби Дніпропетровщини за перший квартал поточного року
11:14 - Як отримати статус неприбуткової організації та не сплачувати податок на прибуток
11:01 - В Україні зросли продажі традиційних авто: найпопулярніші моделі березня
11:00 - Уряд виділив 298,8 млн грн на відновлення доріг у Харківської області
10:55 - Рада внесе законопроєкти для фінансування: Свириденко зустрілася з нардепами
10:21 - Ворог атакував енергетику на Одещині: ДТЕК повідомляє про значні руйнування
10:20 - Знеструмлення у п’яти областях: стан енергосистеми на ранок 6 квітня
10:19 - Наказ Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України від 26.03.2026 № 4378 “Про внесення змін до наказу Міністерства економіки України від 16 квітня 2025 року № 2185”
10:04 - Перелік суб'єктів господарювання, що надають послуги у сфері посередництва у працевлаштуванні за кордоном, станом на 01.04.2026 (відповідно до постанови КМУ від 27.10.2023 № 1118
10:00 - Ціни на нафту відреагували на скорочення постачання через війну в Ірані
09:19 - Наслідки атаки московія на енергетику: більшість районів Чернігівщини без світла
09:11 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:00 - В АРМА проходять чотири аудити одночасно: більшість - міжнародні


Більше новин