МОН: Українські інноватори зможуть отримати до 200 тис євро для розвитку

05.12.2019 20:12 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Українські інноваційні підприємства зможуть отримати до 200 тис.
євро на 3 роки на розвиток своєї діяльності.
Підтримка надаватиметься за результатами конкурсу за рахунок коштів допомоги ЄС для України в програмі «Горизонт 2020».
Відповідна постанова була затверджена Урядом. «Завдяки асоційованому членству в «Горизонт 2020» Україна отримала від ЄС фінансову допомогу на розвиток науки та інновацій.
Наразі це 7 млн євро.
Раніше ми затвердили порядок конкурсу, за яким частину цих коштів під свої проекти та інфраструктуру зможуть отримати українські вчені.
Тепер ми внесли зміни до урядової постанови щодо використання допомоги ЄС, щоб дати підтримку також нашим інноваторам», – зазначила Міністр освіти і науки Ганна Новосад. Вона додала, що кращі проекти теж відбиратимуть за конкурсом.
У ньому зможуть взяти участь малі та середні підприємства, зокрема, в партнерстві з вишами.
Це дозволить покращити зв"язок між наукою та бізнесом. Інноватори зможуть використати ці кошти на отримання та підтримку чинності патентів, послуги з їх оформлення, оплату доступу до баз даних, проведення необхідних досліджень, тестування та сертифікації тощо. Підтримка надаватиметься на принципах співфінансування – частка державної допомоги може становити від 30%   до 50%   витрат. Зараз порядок проведення конкурсу розробляється Міністерством освіти і науки і буде затверджуватися на Уряді.
Планується, що конкурс буде оголошений наступного року. Також постанова, прийнята Урядом, надала можливість отримувати фінансову підтримку усім національним контактним пунктам «Горизонт 2020», не залежно від їхньої організаційно-правової форми та підпорядкування. Нагадуємо, що Нацфонд досліджень зможе почати грантову підтримку наукових проектів, а також запустити роботу зі створення власного сайту, електронної системи подання проектів, електронних баз даних експертів та розробок.
Для цього Уряд ухвалив Порядок, що регулює використання коштів НФД.

Додати коментар

Користувач:
email:





Dollar, yen, euro
Currencies flow like the tide
Markets never sleep

- Fin.Org.UA

Новини

13:16 - Для укладання договору про добровільну сплату єдиного внеску необхідно подати пакет документів
13:15 - Шрифт на банкноті у 2000 гривень оновили після скандалу
13:13 - Юридична особа користується пільгою щодо сплати земельного податку і надає в оренду земельні ділянки: що з оподаткуванням?
13:11 - Чи необхідно обладнувати цілодобовими системами відеоспостереження місця зберігання оптових партій тютюнових виробів та рідин, що використовуються в електронних сигаретах?
13:10 - В якому випадку довідка про взяття на облік платника податків за ф. № 34-ОПП підлягає заміні?
13:09 - Платник може надати інформацію щодо видів діяльності, які не зазначені в попередньо поданій таблиці даних платника ПДВ
13:07 - Як в Електронному кабінеті подається Звіт про підзвітні рахунки відповідно до багатосторонньої угоди СRS?
13:06 - Спадщина (подарунок) отримана фізичною особою - нерезидентом від фізособи – резидента: оподаткування
13:04 - До уваги фізичних осіб – власників нерухомості!
13:03 - Чи може підприємство торгівлі прийняти готівкові кошти від фізичної особи за передані їй корпоративні права без застосування РРО/ПРРО?
13:02 - Протягом якого періоду юридична особа має право подати уточнюючу податкову декларацію з плати за землю?
13:00 - Що є податковим номером платника податку і в яких документах він зазначається?
13:00 - 30 років успіху: як "Хімлаборреактив" формує культуру контролю якості на українських підприємствах
13:00 - 71% підприємств страждають від дефіциту кадрів – дослідження
12:58 - Які граничні строки реєстрації в ЄРПН ПН/РК, складених за операціями з вивезення за межі митної території України у митному режимі експорту окремих видів товарів?
12:57 - Чи може ФОП, яка надає в суборенду житлові та/або нежитлові приміщення, застосовувати другу групу платників єдиного податку?
12:55 - На Дніпропетровщині зареєстровано понад 73 тисячі ПРРО
12:54 - Юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів Дніпропетровщини майже 21,6 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів
12:53 - Дніпропетровщина: у січні – червні надходження ПДФО до місцевих бюджетів перевищили 14,3 млрд гривень
12:52 - Актуальні податкові питання в умовах сьогодення: податківці Дніпропетровщини провели вебінар для представників обласного об’єднання профспілок
12:51 - Переробна промисловість – лідер за сплатою податків у першому півріччі 2026 року
12:50 - Затверджено нові форми Податкового розрахунку: коли і за які періоди звітувати
12:35 - Комісія з цінних паперів виявлятиме порушників і закордоном
12:35 - Укрпошта адаптувала сервіси до нових митних правил США
12:34 - Норвегія додатково внесла до Фонду підтримки енергетики України 44,6 млн євро
12:30 - Масштабування без меж: як B2B BNPL трансформує малий бізнес
11:45 - Аксесуари до мобільних на десятки мільйонів гривень: БЕБ викрило ухилення від податків
11:32 - Нафта продовжує зростати після взаємних атак США та Ірану
11:28 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:07 - Крок до довіри інвесторів: Україна офіційно в міжнародному клубі підписантів IOSCO MMoU


Більше новин