ДАЗВ та Лісова служба США розширюють співпрацю щодо підвищення протипожежної безпеки зони відчуження

05.12.2019 18:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Під час зустрічі керівництва ДАЗВ і підприємств зони відчуження з представниками Лісової служби США було обговорено результати та перспективи співпраці установ.
Зокрема, представники Лісової служби відзначили прогрес ДАЗВ щодо створення Координаційного центру із управління надзвичайними ситуаціями та запевнили у готовності й надалі надавати експертну допомогу за цим проектом. «Співпраця із США щодо підвищення протипожежної безпеки зони відчуження є для Агентства одним з ключових пріоритетів.
Завдяки Лісовій службі підприємства зони відчуження отримують матеріально-технічну допомогу для запобігання та реагування на надзвичайні ситуації.
Зокрема, цього року ДСП «Північна Пуща» отримала гуманітарну допомогу для протидії лісовим пожежам, а також українські фахівці пройшли тренінг-курс «Лідерство-580» і обмінялися досвідом з Національним пожежним бюро США», - зазначив т.
в.
о.
Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження Олександр Ковальчук. Також директор Чорнобильського радіаційного-екологічного заповідника поінформував стосовно прогресу у розробленні «Fire Management Plan» за результатами поїздки в США.
Представники Лісової служби погодилися розглянути розроблений план та надати свої зауваження й рекомендації. Окрім того, під час зустрічі експерти досягли домовленостей щодо співпраці задля розбудови комунікаційної спроможності зони відчуження, зокрема, надання з боку США допомоги в розробленні та організації комунікаційного плану.
Відповідне засідання має відбутися 9-10 грудня 2019 року.

Додати коментар

Користувач:
email:





Red flags, market crash,
Investors count their losses,
Fear and panic dash.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 11 травня: правки до законопроєкту про "податок на OLX", аналіз великих угод з готівкою
20:45 - Ілон Маск та Тім Кук супроводжуватимуть Трампа на перемовини із Сі
20:25 - "Енергоатом" збудував одну з ключових захисних споруд на Рівненській АЕС
20:05 - У вівторок 12 травня відключень світла не заплановано
19:53 - В Україні ціни на будівельні роботи зросли на понад 16% у березні
19:30 - Від 50 і старше: уряд Свириденко шукає кадрові резерви всередині країни
19:14 - "Укренерго" просить підвищити тарифи на передачу електроенергії: які причини
19:03 - Sony викуповує права на пісні Леонарда Коена, Blondie, Бібера та інших
18:34 - Нацбанк показав курс долара та євро на 12 травня
18:15 - Данський перевізник очікує, що її судна будуть заблоковані в Ормузі до кінця 2026 року
17:54 - Експортне мито та фінмоніторинг: які правки потрапили до законопроєкту про "податок на OLX"?
17:53 - НБУ змоделював, як розвиток війни в Ірані впливатиме на ціни та економіку України
17:15 - "Укргазвидобування" виграло суд у китайського підрядника щодо ремонту свердловин
17:00 - єОселя: За минулий тиждень 157 українських родин отримали кредити на житло
16:55 - Держфінмоніторинг посилює аналіз готівкових покупок дорогої нерухомості та авто
16:39 - На кордоні "єЧерга" автоматично перевірятиме наявність "Зеленої картки"
16:27 - Угорщина може відмовитися від співпраці з "Росатомом" щодо єдиної АЕС у країні
16:23 - Американські аналітики підрахували можливі втрати країн G-7 від експансії Китаю
16:18 - Результати досліджень зонування України. Херсонська область
16:01 - Результати досліджень зонування України. Миколаївська область
16:00 - Мінекономіки запускає «Дайджест бізнес-реформ»
15:50 - Поліція викрила "агрошахраїв", які ошукали іноземців
15:46 - В Україні обсяги митних пільг зросли на понад 50%
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 12.05.2026
15:17 - Пропонується внести зміни до деяких нормативно-правових актів із питань реєстрації учасників платіжного ринку
15:15 - Вперше з початку війни в Ірані росіяни збільшили знижку на нафту Urals – ЗМІ
15:06 - Недостовірне декларування: судитимуть ексголову Держлікслужби
15:00 - В Україні попит на вторинне житло падає, вартість зростає нерівномірно
14:45 - «Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 4,4 млрд грн доступних кредитів за програмою «5-7-9%»
14:30 - Квиток до Євросоюзу


Більше новин