Олені ― в минулому, тепер Санта їздить на автомобілях Bolt

05.12.2019 17:53 | Bolt

Напередодні Нового року провідна європейська транспортна платформа Bolt спільно з Rockets. Growth R&D уперше запускає локальну рекламну кампанію «Водії Bolt — не олені». Вона проходитиме не тільки в Україні, але і в країнах Східної Європи.
Новорічні свята — чудова нагода згадати про ті цінності, які важливі для кожної людини: про сім’ю та близьких. Bolt теж вирішив використати цей час, щоб нагадати про тих людей, які є дуже важливими для компанії. Саме тому в фокусі новорічної реклами ― водії Bolt, оскільки від їх професіоналізму та харизми головним чином залежить рівень сервісу і з ними найчастіше контактують клієнти.
Рекламна кампанія відштовхується від того, що прогрес не стоїть на місці. Коли стали з’являтися сервіси виклику автомобілів (ще до того, як Bolt прийшов на ринок України), платформам доводилося брати на роботу в якості водіїв майже всіх бажаючих. Зараз вимоги до водіїв і автомобілів є досить високими. Платформа Bolt з’явилася на українському ринку тоді, коли виник стійкий попит на комфортні поїздки, і повністю виправдала очікування клієнтів. Її поява ознаменувала нову еру в галузі транспортних перевезень. Можна сказати, що такий застарілий і незручний спосіб пересування як олені залишився в минулому, а наразі ― комфортабельні авто з люб’язними водіями за кермом!
«Я радий бути причетним до створення першої в нашому регіоні рекламної кампанії Bolt. Ми вирішили розповісти про те, що ми не просто перевозимо вас із пункту А до пункту Б. Ми кожен день робимо все можливе і неможливе, щоб ваші поїздки були найкомфортнішими і найбезпечнішими», ― говорить Сергій Костя, регіональний маркетинг-менеджер Східної Європи.
«Регіональна кампанія для міжнародного бренду такого рівня ― це велика шана та відповідальність одночасно. Щоб усе встигнути, ми увімкнули турборежим. За кілька тижнів ми зробили те, на що іншим агентствам знадобилося б кілька місяців. Головним чином, завдяки команді мрії Bolt», ― сказав Владислав Полонський, CEO Rockets. Growth R&D.
Посилання на відео: https://www.facebook.com/?v=2531839447063942
Інформація про компанію Bolt
Bolt (раніше відома як Taxify) ― провідна європейська платформа для замовлення поїздок. Її мета ― зробити пересування містом більш простим, швидким і надійним.
Компанію Bolt заснував Маркус Вілліг у 2013 році. Вона стала найбільш швидкозростаючою платформою для організації поїздок в Європі й Африці. Її інвестори ― Daimler, Didi Chuxing, Korelya Capital і співзасновник TransferWise Таавет Хінрікус.
У Bolt ― 25 мільйонів клієнтів у понад 35 країнах світу (www.bolt.eu).
Про CEO
Маркус Вілліг ― засновник і CEO компанії Bolt (колишньої Taxify). Він створив платформу в 2013 році у 19-річному віці разом із братом Мартіном, який працював у Skype. Маркус був відзначений у рейтингу Forbes «30 до 30» як наймолодший CEO і засновник мільярдної компанії в Європі.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money is flowing
The market is unpredictable
But profits await

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 2 лютого: транзит нафти московія через Україну, штраф для ресторанів за включення оплати за генератор
20:30 - Тисяча "зимової підтримки": українці вже використали 12 мільярдів гривень виплат
20:05 - Трамп: Індія погодилась зупинити купівлю російської нафти та укладе з США торговельну угоду
19:35 - 3 лютого графіки відключень світла діятимуть протягом усієї доби
19:00 - Латвія надасть резервне обладнання для розв’язання проблем із теплопостачанням Харківщини, – Денис Шмигаль
19:00 - На Київщині викрито земельну схему на понад 8 мільйонів гривень
18:50 - У січні імпорт електромобілів в Україну впав у 14 разів
18:30 - Держборг України: у 2025 році середня вартість знизилась суттєво – Мінфін
18:05 - Світовий банк спрямує 40 млн доларів США на відновлення енергосистеми України, – Денис Шмигаль
18:00 - В Києві без тепла лишається близько 80 будинків – Кличко
17:52 - Борги регіонів несуть загрозу для економіки Китаю – розвідка
17:42 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ ВП «АКВАТОН» (м. Рівне, бульвар Б. Хмельницького, 50)
17:41 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» (Харківська обл., Харківський р-н, Харківська міська територіальна громада, м. Харків, вул. Харківських Дивізій 12а)
17:40 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» (Харківська обл., Харківський р-н, Харківська міська територіальна громада, м. Харків, просп. Героїв Харкова, 268-А)
17:39 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» (Харківська обл., Харківський р-н, Харківська міська територіальна громада, м. Харків, просп. Перемоги, 75 а)
17:39 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» (Харківська обл., Харківський р-н, Мереф'янська міська територіальна громада, м. Мерефа, вул. Дніпровська, 230)
17:38 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» (Харківська обл., Ізюмський р-н, Балаклійська міська територіальна громада, м. Балаклія, вул. Володимира Целуйка, 28)
17:37 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» (Харківська обл., Харківський р-н, Харківська міська територіальна громада, м. Харків, вул. Гвардійців-Широнінців, 83/26)
17:37 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» (Харківська обл., Лозівський р-н, Златопільська міська територіальна громада, м. Златопіль, вул. Єдності, 5)
17:36 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» (Харківська обл., Харківський р-н, Харківська міська територіальна громада, м. Харків, бульв. Гончарівський, 7)
17:35 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ПК «ДНІПРОВСЬКИЙ» (Дніпропетровська обл., Нікопольський р-н, с. Мозолевське, вул. Центральна, 22)
17:33 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ "ПОДІЛЬСЬКА СИРОВАРНЯ" (Хмельницька обл., Хмельницький р-н, село Миролюбне, вулиця Весняна (колишня Єсеніна), будинок 2)
17:32 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «КОМПАНІЯ ОРТУС» (Вінницька область, Тульчинський район, с. Попелюхи, вул. Шевченко, 2)
17:31 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП "РОЗКВІТ-СВ-3" (Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Вінниця, вул. Наливайка Северина, будинок 8)
17:31 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ "ФІТОСВІТ ЛТД" (Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Вінниця, вул. Наливайка Северина, будинок 8)
17:30 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СТОЛИЧНИЙ ПЕКАРНИЙ ДІМ» (місто Київ, Оболонський район, вулиця Богатирська, будинок 7, 5А)
17:30 - Україна отримала нову партію генераторів від ЮНІСЕФ
17:29 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН КВАДРА” (Київська обл., Бучанський р-н, Вишнева т. г., м. Вишневе, вул. Київська, 17)
17:28 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ПОДІЛЬСЬКА АГРАРНА КОМПАНІЯ» (Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с. Клинини, вул. Шкільна, 9Б
17:25 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Агрокомплекс «Зелена долина» (ферма – Вінницька область., Тульчинський район, село Тиманівка, вулиця Відродження, 142; гноєсховище – Вінницька область., Тульчинський район, село Тиманівка)


Більше новин