Ми маємо спільно діяти для розвитку сполучення Шовковим шляхом, - Владислав Криклій

05.12.2019 13:48 | Міністерство інфраструктури України

5 Грудня 2019, 11:52Міністр інфраструктури України Владислав Криклій обговорив з Міністром економіки Азербайджанської Республіки Мікаілом Джаббаровим питання співпраці країн в рамках Шовкового шляху. Зустріч відбулась 5 грудня 2019 року у м. Баку.
За обсягом товарообігу з Україною у 2018 році Азербайджан  посідає 28 місце серед усіх країн світу. Цей показник має покращитись, зокрема, за рахунок поглиблення співпраці у сфері транспорту та інфраструктурних проєктів. Владислав Криклій наголосив, що підтримка Азербайджаном прагнень України розкрити свій потенціал у транспортному коридорі Шовкового шляху вкрай важлива: «Ми маємо спільно діяти для розвитку сполучення Шовковим шляхом. Азербайджан відіграє ключову роль у цьому процесі і ми очікуємо на взаємовигідну співпрацю між нашими країнами», - заявив Міністр інфраструктури України.  
Міністри обох країн обговорили питання обміну досвідом у сфері цифрових технологій на транспорті та участі компаній з Азербайджанської Республіки у реалізації масштабних інфраструктурних проєктів, запланованих Урядом України на 2020 та подальші роки.
Владислав Криклій зазначив, що у 2020 році має бути відновлено близько 4000 км доріг, на що Урядом закладено рекордне фінансування в державному бюджеті в обсязі близько 66 млрд гривень, а за 5 років планується відновлення 24 000 км доріг. Розпочинається будівництво Запорізького мосту, аеропорту у  м. Дніпро, готуються проєкти нових мостів у м. Миколаїв та Кременчук.
Міністр інфраструктури України заявив, що  має відбутись лібералізація авіасполучення між країнами, авіація в Україні демонструє стійку динаміку зростання, отже, скасування обмежень в авіаційному сполученні між Україною та Азербайджаном сприятиме зростанню пасажиропотоку в обох напрямках. 
Владислав Криклій акцентував увагу на реформі залізничного транспорту, Укрзалізниця готується до IPO, розпочинається пілотний проєкт допуску приватної тяги до роботи на залізниці, очікується оновлення законодавства у сфері залізничних перевезень.
Міністр інфраструктури України очолює Українську сторону у Спільній міжурядовій українсько-азербайджанській Комісії з питань економічного співробітництва та буде докладати зусиль щодо поглиблення взаємовигідної співпраці між країнами. 
 



Додати коментар

Користувач:
email:





IPOs launched
Investors eager to buy
New companies rise

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - Нацбанк розповів, як бізнес оцінив ділову активність у кінці 2025 року
16:54 - НБУ показав курс долара і євро на друге січня 2026 року
16:31 - В Мінсоцполітики повідомили, скільки ВПО хочуть отримати житло за новою програмою
16:31 - Оновлено перелік іноземних валют, до яких встановлюється офіційний курс гривні
16:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 02.01.2026
15:05 - московіяни атакували інфраструктуру "Укрзалізниці": які наслідки
14:34 - Свириденко відреагувала на петицію щодо додаткової винагороди для військових
14:31 - Про розміри ставок єдиного податку з 01.01.2026 для ФОП – платників єдиного податку першої та другої груп
14:29 - Електронний сервіс предзаповнення податкової декларації про майновий стан і доходи для фізичних осіб – платників податків
14:23 - Чи має право на ПСП фізична особа, яка працює неповний робочий день?
14:20 - Про сплату військового збору фізичними особами з доходів, які підлягають річному декларуванню
14:19 - За профілем діяльності юридичної особи проводиться навчання, у якому приймає участь найманий працівник: що з ПДФО?
14:17 - Для волонтерів спростили реєстрацію та відкрили онлайн-доступ до даних
14:14 - Економічна безбар’єрність: податкові послуги без перешкод і складнощів
14:13 - Леся Карнаух: Надходження податків та зборів до загального фонду за 12 місяців року склали 1,246 трлн гривень
14:00 - Сади, теплиці та нові культури: підсумки підтримки державою розвитку агровиробництва
13:37 - Затвердили незалежних членів нової наглядової ради "Енергоатому"
12:24 - московія 1 січня атакувала порти України
12:05 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Граніт ЛТД» (Букинське родовище, ділянка «Південна» розташоване 0,6 км на захід від с. Буки, Коростенського р-ну, Житомирської обл)
12:04 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Оператор ГТС України» (Київська область, Броварський район, Калинівська селищна територіальна громада, селище Калинівка, вулиця Лісова, 52 б)
12:03 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МЛІЇВ АГРО» (Черкаська обл., Черкаський р-н, село Мліїв, вулиця Яхнів Хутір, 1в)
12:02 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ТІС» (Житомирська обл., м.мБердичів, вул.мВладислава Буковинського, 5)
12:02 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ФГ "БІЛІ РОСИ" (Чернігівська обл., НовгородСіверський район, селище Понорниця, вул. Сіверська, буд. 105)
12:01 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “АТБ-МАРКЕТ” (Кіровоградська область, Олександрійський район, Олександрійська міська територіальна громада, місто Олександрія, вулиця Гетьмана Мазепи, будинок 19 (Магазин №681)
12:00 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПрАТ «Миронівська ПФ» (Черкаська обл., Черкаський р-н, село Степанці, вул. Польова, 1)
11:59 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КП «ШЕУ Дарницького району» (м. Київ, вул. Кам’янська, 130)
11:58 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ з іі «ЖИТОМИРТРАНССЕРВІС» (Житомирська обл., м. Житомир, вул. Тараса Бульби-Боровця, буд. 25)
11:46 - Зеленський призначив нового голову Нацкомісії з цінних паперів
11:35 - Платформа «Пульс» набрала чинності як офіційний державний інструмент цифрової взаємодії бізнесу і влади
11:32 - Businesses Continue to Report Restrained Performance Expectations – Business Outlook Survey in December


Більше новин