Понад 200 людей об’єднав перший Форум “Відкритий простір” до Міжнародного дня людей з інвалідністю

02.12.2019 18:36 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 2 грудня, Міністерство соціальної політики України спільно з Радою Європи вперше організувало Форум до Міжнародного дня людей з інвалідністю “Відкритий простір”.
Форум об’єднав понад 200 учасників, зокрема, людей з інвалідністю, з порушеннями зору та слуху, та два десятки спікерів, серед яких – міжнародні експерти Ради Європи, представники профільних міністерств, громадських організацій та наукових установ. Форум покликаний презентувати плани Уряду щодо розширення соціальних послуг для людей з інвалідністю в громадах, ініціативи щодо створення рівних ринкових умов праці за підтримки бізнес асоціацій, удосконалення державних будівельних норм для планування просторового розвитку сіл та міст з урахуванням потреб людей з інвалідністю тощо.
Захід складається з 4 тематичних панелей, зокрема: “Доступність та соціальні послуги”, “Працевлаштування та соціальне підприємництво”, “Освіта, культура та спорт”, “Охорона здоров’я та реабілітація”. “З кінця серпня ми працюємо над чотирма основними пунктами, щоб люди з інвалідністю були повноцінними членами суспільства.
Перше – це переговори з бізнес асоціаціями з метою забезпечення обладнаних робочих місць та ринкових зарплат, друге – це забезпечення реабілітаційним обладнанням усіх, хто цього потребує, третє – це розширення переліку соціальних послуг та їхня доступність у громаді, четверте – забезпечення достатньої кількості перекладачів жестової мови, та ще багато іншого, над чим ми працюємо щодня, щоб вже у 2020 році вивести надання соціальних послуг на якісно новий рівень”, – сказала Юлія Соколовська, Міністр соціальної політики.

Додати коментар

Користувач:
email:





Є на ринку й обман і шахрайство,
Інвесторів часто зводять з пуття.
Та якщо знати правила гри,
То можна втричі збагатіти з ним.

- Fin.Org.UA

Новини

19:22 - Держстат розпочинає велике дослідження рівня життя українців
18:55 - ДТЕК та інші: хто отримає гроші від Норвегії на енергетику та постачання ліків в Україні
18:35 - Держава дофінансувала виплати одноразової допомоги для малозабезпечених
18:14 - московіяни почали масово завантажувати корейський месенджер через блокування
18:00 - Паливна криза: 20% членів ЄБА вже переглянули свої ціни
17:35 - Махінації з чеками: Податкова викрила велику мережу магазинів м’ясної продукції
17:16 - Свириденко хоче залучити додаткові фінанси для ремонту доріг
16:53 - Нацбанк показав курс долара і євро на вівторок 24 березня
16:47 - Понад 3000 об’єктів критичної інфраструктури в Україні потребують захисту – Кулеба
16:30 - Шлях до України: Польща vs Румунія
16:25 - "Астарта" купує два підприємства на Полтавщині
16:12 - В Україні ціни на пшеницю зросли до максимуму за півроку на тлі війни в Ірані
16:00 - У Києві 24 березня завершується опалювальний сезон
15:31 - Африка постачатиме Україні газ: ведуться перемовини
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 24.03.2026
15:25 - У Хмельницькому побудують підприємство: забезпечуватиме обладнанням бетонозаводи
14:53 - Власник платформи для дорослих OnlyFans помер від раку
14:43 - МЗС Ірану заявив, що не веде перемовини зі США
14:40 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «УКРКРЕЙДА-ОРГАНІК» (Тернопільська обл., м. Кременець, вул. Ольжича, буд. 5)
14:39 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «НІКАГРОТРАНС» (ПМ №2 Миколаївська обл., Баштанський р-н, Баштанська міська територіальна громада, м. Баштанка, вул. Промислова, буд. 4А)
14:38 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «НІКАГРОТРАНС» (ПМ №1 Миколаївська обл., Баштанський р-н, Баштанська міська територіальна громада, м. Баштанка, вул. Промислова, буд. 4)
14:37 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП «ТАВРІЯ ПЛЮС» (м. Хмельницький, вул. Тернопільська, буд. 17/2)
14:35 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Городоцький завод Будматеріали і К» (Рівненська область, Рівненський район, с. Городок, вул. Барона Штейнгеля, 88)
14:34 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП «ОДЕСЬКИЙ КОРКОВИЙ ЗАВОД (Одеська область, м. Одеса, вул. Миколи Боровського, буд. 23)
14:33 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ФГ «Кринички-ЮСС» (Вінницька обл., Вінницький район, с. Юшківці, вул. Шевченка, 26г)
14:32 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ФОП Красько О.О. (Рівненська обл., Сарненський р-н, м. Сарни, вул. Широка, 10)
14:30 - Стратегія державної екологічної політики України до 2030 року: робоча група Мінекономіки напрацювала оновлення
14:30 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «БМГ» (Готельний комплекс для відпочинку населення та туризму: Дніпропетровська обл., Самарівський район, с. Новоселівка, вул. Зарічна, 17)
14:29 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «РЕСТ ТРЕЙД» (вул. Комунальників,10, м. Чернівці, Чернівецька обл.)
14:24 - Продовжено кінцевий термін подання заявок на виcловлення зацікавленості (консультаційні послуги – відбір індивідуального консультанта) «Стратегічний консультант-менеджер проєктів для ДУ «ЮКРЕЙНІНВЕСТ»»


Більше новин