Мінекоенерго не є органом прийняття рішень щодо зміни керівництва НАК «Нафтогаз» Україна та НЕК «Укренерго»

02.12.2019 18:36 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Під час прес-конференції 2 грудня Міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель, коментуючи питання звільнення  рішенням Кабінету Міністрів Президента НАЕК «Енергоатом»,  наголосив на важливості ефективного управління державними енергетичними компаніями.
При цьому він зауважив, що такі рішення  не залежать від відносин між Міністром і керівниками окремих компаній та приймаються Урядом.  Також у відповідь на питання журналістів, Міністр пояснив, що потенційне оновлення  керівників  та наглядових рад державних компаній є політичним рішенням.
Проте, будь-які зміни будуть прийматися  за результатами оцінки діяльності та показників  ефективності  роботи  компаній у відповідності до процедури.
Нових керівників у разі потреби, за словами  Міністра,  призначатимуть на конкурсній основі, щоб залучити до управління стратегічними підприємствами фахівців високого рівня.
«Припинення повноважень дозволяє тій самій людині брати участь у новому конкурсі», - наголосив Міністр. Наголошуємо, що потенційні рішення про зміну керівників будуть прийматися за результатами оцінки діяльності кожної з компаній. Слід зазначити, що НАК “Нафтогаз України» та НЕК «Укренерго» не належать до сфери управління Міністерства енергетики та захисту довкілля України, тому приймати чи коментувати рішення щодо зміни керівництва вищезгаданих компаній  не входить до компетенції Міністерства

Додати коментар

Користувач:
email:





Economy grows strong,
Interest rates start to rise,
Tightening monetary.

- Fin.Org.UA

Новини

12:37 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:35 - У прифронтових регіонах різко зменшилась кількість відгуків на вакансії
12:34 - Інтерв’ю Олексія Шабана онлайн-виданню “PaySpace Magazine”
12:08 - На Одещині росіяни поцілили два бензовози та газовоз, є загиблий
11:45 - Іпотека для ветеранів: перший внесок можна буде покрити житловим ваучером
11:27 - Потяг між Києвом та Кишиневом курсуватиме щоденно
11:00 - Україна у глобальних закупівлях: МХП анонсує MHP Procurement Conference 2026
11:00 - Нафта Brent знову піднялась вище 80 доларів за барель
10:29 - Через обстріли росіян без світла залишаються споживачі у шести регіонах
10:18 - Новий етап співпраці: ДПС та Податкова Великої Британії оновили Меморандум про співпрацю
10:15 - До уваги резидентів Дія Сіті!
10:14 - Про коригування фінансового результату до оподаткування за операціями з цінними паперами
10:12 - Яким чином здійснюється реєстрація КОРО на РРО?
10:11 - Щодо подання представником, уповноваженим одним із батьків, Облікової картки за ф. № 1ДР та отримання документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО малолітньої особи та особи віком від 14 до 18 років
10:10 - Чи підлягають списанню помилково та/або надміру сплачені суми податків (зборів), які обліковуються в ІКП більше 1095 днів і на повернення яких платниками не подано заяви?
10:09 - Резидентом Дефенс Сіті нараховується (виплачується) заробітна плата найманим працівникам: чи передбачені спеціальні пільги з ПДФО?
10:08 - Який порядок оподаткування ПДВ при отриманні коштів закладом охорони здоров’я та складання податкових накладних при отриманні коштів за національною програмою «Скринінг здоров’я 40+»?
10:07 - Особливості складання податкової накладної при нарахуванні податкових зобов’язань з ПДВ у разі списання дебіторської заборгованості
10:06 - Платникам ПДВ – постачальникам електричної енергії
10:06 - Авансові платежі з ПДФО ФОПом на загальній системі оподаткування, яка здійснює роздрібну торгівлю пальним, сплачені до бюджету несвоєчасно: відповідальність
10:05 - Чи можуть юридичні особи – платники єдиного податку четвертої групи надавати фінансову допомогу (поворотну або безповоротну)?
10:04 - Безбар’єрність в податковій службі: створюємо простір рівних можливостей, де кожен відчуває підтримку
10:03 - Підтримка працевлаштування осіб з інвалідністю: особливості сплати внеску
10:02 - Податковий календар на 22 червня 2026 року
10:01 - За спецвикористання лісових ресурсів від платників Дніпропетровщини до місцевих бюджетів надійшло на 19,0 відс. більше рентної плати ніж торік
10:01 - У Києві тимчасово не курсуватимуть два трамвая
10:00 - До загального фонду державного бюджету платники Дніпропетровщини за видобування газового конденсату спрямували майже 8,2 млн гривень
09:59 - Дніпропетровський регіон: надходження від платників туристичного збору збільшились на 22,2 відсотка
09:57 - Податковий борг комунальних підприємств: на Дніпропетровщині обговорили шляхи погашення заборгованості
09:56 - Від ідеї до власної справи: податківці Дніпропетровщини зустрілись з ветеранською спільнотою


Більше новин