Епоха виконуючих обов’язків закінчується, - Владислав Криклій

02.12.2019 18:24 | Міністерство інфраструктури України

2 Грудня 2019, 14:15Сьогодні, 2 грудня 2019 року, Міністр інфраструктури Владислав Криклій представив  колективам керівників -  голову Укрінфрапроекту Кирила Хом’якова та голову Укртрансбезпеки Олександра Погорілого. 
Кирило Хом’яков та Олександр Погорілий - переможці відкритих конкурсів. Міністр інфраструктури під час представлення визначив такі невідкладні завдання для Укрінфрапроекту: «Очікую найближчим часом формування дієвої програми безпеки руху, запровадження автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху, підготовку проектів будівництва та модернізації аеропортів Дніпро та Ізмаїл».
«Епоха виконуючих обов’язків закінчується. Укртрансбезпека має, по-перше, перемогти корупцію, а не «боротися» з нею. Ще раз публічно наголошую –  ані я, ані хтось інший в міністерстві не дає команди брати гроші. Схеми мають бути знищені», - зазначив Владислав Криклій. Міністр інфраструктури  наголосив, що Укртрансбезпека  має  такі завдання: «Впровадження системи  автоматичного габаритно-вагового контролю, створення електронного кабінету перевізника, налагодження дієвого контролю за дотриманням безпеки пасажирських перевезень та перевезень небезпечних вантажів».






Додати коментар

Користувач:
email:





Думки про гроші
Світять як спалах зірки
Справжній розумок

- Fin.Org.UA

Новини

14:40 - Зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН: яким чином заповнюється таблиця даних платника ПДВ?
14:38 - Пріоритетні заходи НСД спрямовані на модернізацію податкового адміністрування
14:36 - До уваги платників податків!
14:35 - Комплаєнс-менеджер – особистий податковий консультант платника податків
14:31 - До уваги суб’єктів господарювання!
14:30 - Чи зобов’язані платник повідомляти контролюючий орган про зберігання пального виключно для потреб власного споживання?
14:28 - Чи є об’єктом оподаткування резидента Дія Сіті – платника податку на особливих умовах операція з отримання, повернення або прощення поворотної фінансової допомоги надавачем?
14:24 - Чи подається декларація з акцизного податку суб’єктами господарювання, які імпортують електричну енергію?
14:20 - Трудові відносини: надомна та дистанційна робота
14:18 - Чи можна повторно (дистанційно) сформувати сертифікати за електронним запитом при переході із захищеного носія ключової інформації на незахищений носій ключової інформації?
14:15 - Про виправлення помилок, допущених при заповненні Звітів № 1-ВП та № 1-ОП
14:14 - У фізичної особи в середині звітного року відбулось відчуження частки в іноземній юридичній особі: чи подавати звіт про КІК та річну податкову декларацію про майновий стан і доходи з додатком КІК?
14:09 - Чи може ЮО, ФОП або ФО сплатити грошове зобов’язання по єдиному внеску за інших осіб?
14:03 - Який термін сплати єдиного внеску ФОПами за найманих працівників?
13:58 - Продаж товару з доставкою кур’єром продавця: як провести розрахункову операцію?
13:56 - Податкова грамотність для молоді: у податковій службі Дніпропетровщини відбулась онлайн-зустріч зі студентами
13:27 - Консультаційний центр: допомога бізнесу у відновленні прозорої діяльності
13:25 - Місцеві бюджети отримали понад 38 млн грн збору за паркування
13:10 - Україна та Болгарія розвиватимуть «Вертикальний газовий коридор» для зміцнення енергетичної безпеки регіону
12:50 - Фейкові чеки та «тіньові» продажі: ДПС викрила схему в мережі побутової техніки
12:49 - ДПС готується запустити ще один новий сервіс – податковий супровід ветеранського підприємництва
12:45 - Мотор-банк закривають: хто отримає активи
12:40 - Україна та Болгарія розвиватимуть "Вертикальний газовий коридор": які перспективи
12:30 - Як отримати другий податковий номер
12:30 - Значна частина Сумщини без світла через атаку московія, також є знеструмлення в 3 інших областях
12:15 - Японія надала Україні 1,3 мільярда доларів: на які потреби їх спрямують
12:00 - Brent впала, а російська Urals стрімко зростає: ціни на нафту 1 квітня
11:55 - Павло Фукс повернув собі арештовані будинок і землю вартістю 213 мільйонів
11:51 - Поляки купують PINbank
11:30 - 634 тисячі держслужбовців подали декларації за 2025 рік: статистика


Більше новин