НБУ добился погашения задолженности Дельта Банка в 925 млн гривен

02.12.2019 16:54 | Укррудпром

16:30 02 декабря 2019 года

Национальный банк 21 ноября добился погашения задолженности по кредиту рефинансирования Дельта Банка в размере 924,22 миллиона гривен. Об этом сообщает пресс-служба НБУ.

Погашение состоялось благодаря взысканию залогового имущества — облигаций Государственного ипотечного учреждения.

Судебный спор по иску Национального банка об обращении взыскания на заложенные ценные бумаги рассматривался с апреля 2017 года, в целом проошло более 20 заседаний по этому вопросу.

11 ноября 2019 Северным апелляционным хозяйственным судом принято решение, во исполнение которого и состоялось погашение в полном объеме задолженности по одному из кредитов рефинансирования, предоставленный Дельта Банка 12 сентября 2014.

Вследствии погашения также будут подлежать расформированию резервы Национального банка под ожидаемые кредитные убытки на сумму 922,24 грн, в размере задолженности по основному долгу и начисленным процентам.

Начальник Управления по работе с проблемными активами Павел Поляруш отметил, что НБУ стал полноправным владельцем облигаций и приобрел право как на получения средств от погашения ценных бумаг, который состоится 18 ноября 2020 года, так и купонного дохода по ним.

“В целом мы рассчитываем на получение от Государственного ипотечного учреждения средств в размере 1 072 760 грн”, — отметил он.

В НБУ отмечают, что после осуществления погашения общий размер задолженности Дельта Банка перед Национальным банком по кредитам рефинансирования уменьшился с 5,82 млрд грн до 4,89 млрд грн.

Додати коментар

Користувач:
email:





African Development Bank
Empowering the continent
Development finance

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 09.01.2026
15:11 - Звіт про надходження запитів на публічну інформацію за грудень 2025 р.
15:08 - Запрошення до виcловлення зацікавленості (консультаційні послуги – відбір індивідуального консультанта) «КОНСУЛЬТАНТ ІЗ ЗАКУПІВЕЛЬ»
15:00 - 25 українських професіоналів повернулись з-за кордону і розпочали роботу в 9 міністерствах і офісах: стартував Create Ukraine 2.0
14:10 - Москва "серйозно стурбована" захопленням американцями танкера Marinera
14:00 - На низці українських доріг обмежили рух через негоду
13:30 - Мінекономіки розповіло про зміни на ринку сільгоспземель
13:20 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:15 - На Дніпропетровщині частково повернули електропостачання
13:00 - Екосистема краси нового покоління: як EVA створює новий формат beauty-досвіду
12:55 - Олексій Соболев: Одне з наших ключових завдань на рік – зробити ринок праці більш гнучким і сучасним для людей і бізнесу
12:40 - Samsung прогнозує потроєння прибутку до рекордного рівня завдяки буму ШІ
12:34 - На Запоріжжі енергопостачання відновлене повністю, на Дніпровщині – ще ні
12:19 - Частина чистого прибутку: платники Дніпропетровщини поповнили загальний фонд держбюджету на понад 20,4 млн гривень
12:18 - Фізичною особою одержано дохід від надання нерухомості в оренду фізичній особі, яка не є самозайнятою особою: порядок сплати ПДФО
12:18 - Уряд звільнив очільника Держлікслужби: яка причина
12:17 - Фахівцями податкової служби Дніпропетровщини протягом 2025 року розглянуто 1 013 звернень громадян
12:17 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 і від 12 жовтня 2022 р. № 1178”
12:16 - Учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни тепер мають право на податкову знижку за оренду житла
12:15 - "Нова пошта" продовжує працювати на Дніпропетровщині та Запоріжжі попри блекаут
12:14 - Увага! З 01.01.2026 відкрито новий рахунок за кодом класифікації доходів бюджету 50070100 «Кошти, що надходять від сплати роботодавцями внеску, штрафів та пені за несплату чи за порушення порядку сплати такого внеску»
12:13 - Розпочалось декларування доходів, отриманих фізичними особами у 2025 році!
12:13 - Проєкт постанова Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 і від 12 жовтня 2022 р. № 1178”
12:12 - Рентна плата: платники Дніпропетровщини поповнили місцеві бюджети на понад 2,0 млрд гривень
12:10 - Рентна плата за видобування природного газу: платники Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів понад 28,6 млн гривень
12:09 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
12:09 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 29 березня 2024 р. № 341 і від 4 червня 2024 р. № 644»
12:07 - Порядок та терміни реєстрації ПРРО
12:05 - Понад 323,7 млн грн акцизного податку з вироблених товарів спрямували до загального фонду держбюджету платники Дніпропетровщини
12:04 - Понад 19,5 млрд грн ПДВ спрямували платники Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету


Більше новин