Понад 483,6 тис. адміністративних послуг у сфері земельних відносин надано землевпорядниками Сумщини

20.11.2019 14:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Протягом десяти місяців поточного року Головне управління Держгеокадастру в Сумській області надало 483 628 адміністративних послуг громадянам та юридичним особам. Переважну більшість адмінпослуг (452 704) надано на безоплатній основі.
Найбільш поширені запити стосувалися видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (167 853), виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру (76 032), державної реєстрації земельних ділянок (64 995), видачі витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження її державної реєстрації (56 321). На платній основі землевпорядники Сумщини надали 30 924 адмінпослуги.
За ці послуги отримано кошти у розмірі 2,92 млн гривень. Найбільші надходження – у розмірі 2,61 млн грн – отримано за видачу витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Довідково Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.
Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.

Додати коментар

Користувач:
email:





The market is high
Stocks are soaring up above
Investors happy

- Fin.Org.UA

Новини

10:30 - Денис Шмигаль провів зустріч з Міністром зовнішньої торгівлі та співробітництва Нідерландів
10:00 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 3 березня
10:00 - московіяС позитивно оцінила виконання стратегій з розвитку кредитування та іпотеки
09:20 - Визначено перелік важливих об’єктів платіжної інфраструктури в Україні
09:00 - Україна отримала перші $1,5 мільярда за новою програмою МВФ
08:30 - Як змінити підходи до приватизації
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 03.03.2026
05:00 - Третя світова почалась. Поки що в економіці країн Близького Сходу
23:00 - Накази Міністерства енергетики України
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 2 березня: ціни на нафту злетіли, частина гривень замінюється
20:45 - Киргизстан пригрозив ЄС судом, якщо блок введе санкції за реекспорт у московія
20:26 - Найбільший московитський виробник труб зупинив роботу
20:20 - В ОАЕ запускають авіарейси для "застряглих" пасажирів в обмеженому режимі
19:58 - Апеляція ВАКС залишила Галущенка під вартою
19:50 - В Індії розглядають повернення до нафти московія на тлі конфлікту навколо Ірану
19:26 - Нацбанк розповів, як бізнес оцінив діяльність у лютому
19:20 - Нацбанк показав курс долара і євро на вівторок 3 березня
19:00 - Конфлікт на Близькому Сході впливає на український агроекспорт – ЗМІ
18:50 - Фондовий ринок пішов униз: готується до довгої війни на Близькому Сході
18:39 - "Зроблено в Україні": Свириденко оголосила про нові гранти
18:30 - Протимінна діяльність та продовольча безпека: підсумки візиту делегації Мінекономіки до Сирії
18:20 - Зеленський збирає РНБО: регіонам дадуть вимоги з підготовки до наступної зими
18:12 - Міжнародні експерти почали зовнішній аудит АРМА
18:05 - Унормовані обов’язкові реквізити платіжної інструкції під час надання послуги з переказу коштів без відкриття рахунку
17:59 - Гетманцев розповів про масштабний "розквіт" контрабанди квітів в Україні
17:50 - Газ у ЄС злетів на 50% за день після атаки Ірану на Катар
17:40 - Зроблено в Україні: Мінекономіки почало приймання заявок на гранти для розвитку та відновлення переробних підприємств у 2026 році
17:35 - Уряд розширив можливості захисту для підприємств критичної інфраструктури
17:25 - Businesses Improve Their Still Guarded Expectations for Their Economic Performance – Business Outlook Survey in February


Більше новин