Головной меткомбинат ЕВРАЗа пиарит свой экологический проект

20.11.2019 14:06 | Укррудпром

13:45 20 ноября 2019 года

На ЕВРАЗ ЗСМК состоялся пресс-тур, в рамках которого экологи комбината рассказали о природоохранных мероприятиях регионального проекта “Чистый воздух” нацпроекта “Экология”. Участниками выступили члены общественного экологического Совета, представители администрации Новокузнецка и средств массовой информации, пишет портал “Металлоснабжение и сбыт”.

ЕВРАЗ ЗСМК представил проект модернизации электрофильтров ЗапсибТЭЦ, который входит в число приоритетных природоохранных мероприятий комбината. В 2017 году котлоагрегат № 9 ЗапсибТЭЦ был переведен с угля на сжигание вторичных энергоресурсов — доменного и коксового газов. Это обеспечило сокращение на 3 тыс. тонн в год выбросов золы углей, оксида углерода, диоксида серы и окислов азота в атмосферу. В 2018 году выполнена реконструкция электрофильтров на котлоагрегате №7. В сентябре 2019 года завершены работы по реконструкции электрофильтров на котлоагрегате №8. В 2020 году фильтры заменят еще на одном агрегате. Новое оборудование обеспечивает высокую степень очистки дымовых газов — более 98,5%. После модернизации объем выбросов золы углей в атмосферу Новокузнецка сократится на 12 тыс. тонн в год. Инвестиции в проект составят порядка 1,4 млрд. рублей.

Помимо поэтапной модернизации электрофильтров на котлах ЗапсибТЭЦ в рамках нацпроекта “Экология” ЕВРАЗ ЗСМК планирует строительство серогазоочистки в агломерационном производстве, внедрение технологии конечного охлаждения коксового газа и другие природоохранные мероприятия, реализация которых позволит существенно сократить выбросы. Вложения компании составят более 3 млрд рублей.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ticker tape ticker,
Numbers flicker, rise and fall,
Stock market ticker.

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - АЗС збільшили сплату авансових податків за 4 місяці: як платять компанії та ФОПи
16:58 - Уряд виділить 3,5 мільярда з резервного фонду на ремонт основних місцевих доріг
15:55 - НБУ повідомив, яка частка проблемних кредитів у банках України
14:50 - Депутат за $10 тисяч хабаря бронював ухилянта "під ключ": знайшов "критичне" підприємство
13:45 - Найдовший інтернет-блекаут в Ірані добиває приватний бізнес
12:30 - Газовози пішли на прорив через Ормуз – ринок сподівається на повернення СПГ
11:20 - США вдарили санкціями по супутникових компаніях Китаю через допомогу Ірану
10:10 - Насіров програв у суді 11 мільйонів "Укргазвидобуванню"
08:00 - "Я все перевіряю на собі". Історія засновника винарні CHARA & GARRA
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 09.05.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:20 - Денис Шмигаль провів засідання ЕнергоШтабу
21:00 - Новини 8 травня: Україна атакувала НПЗ московія, у Києві викрили схему ухилення від мобілізації
20:55 - OnlyFans продав 16% бізнесу після смерті власника
20:25 - Нафта відреагувала на новий обмін ударами США та Ірану
19:55 - Біля головного нафтового хабу Ірану помітили розлив нафти
19:25 - Саудівці й ОАЕ почали таємно возити нафту через Ормуз попри загрози Ірану
18:50 - Фіктивна робота у "критичній" компанії: у Києві викрили схему ухилення від мобілізації
18:25 - США вдарили ще по двох суднах під іранським прапором
18:00 - Частка NPL у банківському секторі далі зменшується
17:56 - Видатки на оборону зростуть на 1,5 трильйона. Проте на збільшення грошового забезпечення коштів поки нема
17:55 - На АЗС почали знижуватися ціни на дизпальне після зростання
17:46 - Інформація про бюджет за бюджетними програмами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету за 2025 рік
17:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 11 травня
17:10 - Проєкти енергонезалежності університетів: уряд спрямує понад мільярд
17:03 - Міжвідомча робоча група з підготовки публічних інвестиційних проектів
17:00 - Тарас Висоцький: Відновлена грантова програма на сади та теплиці вже профінансувала проєкти на 70 млн грн
17:00 - На внутрішньому ринку України впав попит на вживані авто: які моделі купують найчастіше
16:49 - Засідання Комісії
16:40 - Страховий та перестраховий брокер виключений з Реєстру страхових посередників


Більше новин