Без законов о казино и янтаре бюджет недополучит 4,5 млрд гривен

20.11.2019 13:12 | Укррудпром

12:50 20 ноября 2019 года

Поступления в государственный бюджет на 2020 год от игорного бизнеса и добычи янтаря на общую сумму 4,5 миллиарда гривен пока не подкреплены соответствующими законами. Об этом сообщает пресс-служба Счетной палаты со ссылкой на главу ведомства Валерия Пацкана.

“Включение в государственный бюджет на 2020 год поступлений на основе еще не принятых законов о легализации игорного бизнеса и регулировании добычи янтаря создает риски непоступления соответствующих доходов”, — сказал Пацкан.

По его словам, согласно госбюджету-2020, правительство рассчитывает получить в бюджет более 4 млрд грн от игорного бизнеса и 0,5 млрд грн от деятельности по добыче янтаря.

“Эти поступления в бюджет пока не подкреплены законодательными актами. Я хочу, чтобы мы увидели реальные законодательные акты. Надеюсь, что законы по игорному бизнесу и по янтарю будут проголосованы, и мы будем получать реальные поступления в бюджет”, — подчеркнул он.

Пацкан отметил недопустимость включать в госбюджет поступления на основе еще не принятого законодательства.

“Недопустимо включать в бюджет дополнительные поступления от еще не принятых законодательных изменений. Для соблюдения сбалансированности бюджетных показателей на 2020 год следовало бы принять соответствующие законопроекты до утверждения бюджета на следующий год. Неприятие этих законов или принятие в другой редакции усиливает риск непоступления в государственный бюджет соответствующих доходов”, — отметил председатель Счетной палаты.

Кроме того, добавил Пацкан, 12 млрд грн должны поступить в государственный бюджет от приватизации. Он выразил надежду, что в следующем году, в отличие от предыдущих, поступления по этой статье будут реальными, а не только запланированными.

Верховная Рада 18 октября зарегистрировала разработанный Кабинетом министров законопроект №2285 “О государственном регулировании деятельности в сфере организации и проведения азартных игр”.

Ранее президент Владимир Зеленский поручил парламенту до 1 декабря 2019 года принять закон о легализации игорного бизнеса.

Верховная Рада 12 ноября поддержала в первом чтении законопроект №2240, который предусматривает легализацию добычи янтаря и запрещает до начала 2021 года экспортировать необработанный янтарь-сырец.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stock prices rising
Investors feeling hopeful
Bull market prevails

- Fin.Org.UA

Новини

09:47 - Запровадження автоматизованої системи формування платіжних інструкцій підвищує прозорість та прогнозованість процесів стягнення податкового боргу
09:46 - Як продавцю визначити встановлений для реєстрації обсяг постачання товарів/послуг, у разі повернення продавцю раніше поставлених ним товарів/послуг?
09:45 - Як продавцю визначити встановлений для реєстрації обсяг постачання товарів/послуг, у разі повернення продавцю раніше поставлених ним товарів/послуг?
09:44 - Який алгоритм дій отримання документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО, громадянина України через Портал Дія (мобільний додаток Портал Дія)?
09:43 - Додаток КІК до податкової декларації про майновий стан і доходи: деякі особливості заповнення
09:42 - Отримати електронні довірчі послуги просто
09:40 - Щодо отримання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями СГ, який має магазин та кафетерій, що знаходяться в одній будівлі, але в окремих приміщеннях
09:39 - ФОПом нерезиденту – юридичній особі виплачено дохід: чи подавати додаток ПП до декларації з податку на прибуток, якщо міжнародним договором передбачено звільнення від оподаткування?
09:38 - Декларацію про доходи можна подати дистанційно за кілька хвилин
09:37 - До уваги виробників продукції з використанням спирту етилового!
09:36 - До закінчення терміну позовної давності на користь ФОПа – платника єдиного податку списана заборгованість за надані, але не оплачені товари: чи відображати у додатку 4ДФ до Розрахунку?
09:35 - Одним із ключових елементів безбар’єрного середовища є доступність кваліфікованих електронних довірчих послуг
09:34 - Мета запровадження системи управління податковими ризиками (комплаєнс-ризиками)
09:25 - У який термін необхідно сплатити податкове зобов’язання у разі несвоєчасного подання звітності?
09:21 - Модернізуємо Електронний кабінет разом!
09:20 - Транспортний податок: надходження від платників до місцевих бюджетів Дніпропетровщини зросли на 55,7%
09:17 - Від платників податку на нерухоме майно до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло понад 549,6 млн гривень
09:16 - Платники Дніпропетровщини сплатили до загального фонду держбюджету майже 3,4 млрд грн податку на прибуток підприємств
09:15 - Податок на нерухомість: дедлайни і відповідальність
09:14 - Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Офіс податкових консультантів – сучасний формат спілкування з платниками»
09:12 -  Діалог податківців з платниками: минулого тижня – про актуальне та важливе
09:11 - Основа податкового контролю – ризики та цифрова аналітика
09:09 - ДПС без бар'єрів: електронні сервіси та жестова мова відкривають рівний доступ до податкових послуг
09:08 - Понад 77 млрд грн на захист України: надходження військового збору зросли на чверть
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 16.06.2026
21:00 - Новини 15 червня: США та Іран підписали угоду, наслідки атаки московія по Україні
20:45 - Anthropic спробує відбити наказ США про блокування топових ШІ-моделей
20:20 - Суд остаточно поховав позов Маска про "викрадення" таємниць проти OpenAI
19:50 - Угода є, але танкери стоять – все ще бояться перетинати Ормуз без гарантій
19:20 - США та Іран підписали угоду про відкриття Ормузу


Більше новин