Страховой рынок Литвы за 9 месяцев 2019 года вырос на 7,9% до 706 млн. евро

20.11.2019 12:54 | forinsurer.com ... все о страховании

Страховой рынок Литвы за 9 месяцев 2019 года вырос на 7,9% до 706 млн. евроПремии страхового рынка Литвы за январь-сентябрь 2019 года составили 706.35 млн. евро, что на 7.87% больше, чем годом ранее. Страховые компании произвели выплат на сумму 369.35 млн. евро, что на 11.41% больше, чем за аналогичный период прошлого года, говорится в отчете Центрального банка Литвы.

С точки зрения классов, 27.58 % от общего объема премий пришлось на страхование жизни (194.82 млн. евро), остальное - на рисковых страховщиков (511.53 млн. евро, или 72.42% всех премий рынка).

ЦБ прогнозирует рост местного страхового рынка на 5-7% в этом году, до 932 млн. евро. Портфель не-жизни, по оценкам, вырастет на 5-7% (670 млн. евро), тогда как сектор страхования жизни, как ожидается, также вырастет на 5-7% в этом году и достигнет 262 млн. евро.

На конец третьего квартала рынок Литвы был представлен 14-ю рисковыми страховщиками и 8-ю страховиками жизни, включая филиалы иностранных страховых компаний.

Из восьми страховщиков жизни лидером рынка по объему валовых премий был филиал иностранного страховщика Swedbank Life Insurance filialas (23.28% доля рынка), за ним следует AVIVA Lietuva (19.20%). Рейтинг рискового страхования возглавляет местный страховщик Lietuvos draudimas - 29.28% рынка, за которым следует BTA Insurance Company SE filialas - 15.95%.

Полный текст новости также читайте у наших партнеров

Додати коментар

Користувач:
email:





Ціна акцій росте,
Ринок – це безмежні можливості,
Інвестуй, бути успішним.

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Продовжено термін обговорення проєкту постанови про здійснення контролю за платіжними операціями
20:00 - Новини 4 серпня: блекаут на ЗАЕС, московія нищитиме водопостачання в Україні
19:45 - московія розбила склад із шоколадом Millennium у Дніпрі
19:25 - Море замінити не вдасться: Україна шукає нові маршрути для зерна
19:24 - Пропонуються зміни щодо регулювання безготівкових розрахунків та залучення банками коштів на вкладні (депозитні) рахунки
18:55 - Контейнерні перевезення залізницею зросли у першому півріччі на 36%
18:25 - Уряд схвалив новий "надміцний" алгоритм електронного ключа
18:15 - VARUS купує мережу магазинів КОЛО
18:08 - Частка NPL у банківському секторі оновила 17-річний мінімум
17:45 - У Києві прокуратура викрила оборудку з землею під парковку
17:38 - Комплаєнс у міжнародній торгівлі: як ТОВ "ДАНН." захищає угоди клієнтів
17:25 - Сирія відмовляється від нафти московія заради поступок США
17:07 - Стале фінансування, фінансовий моніторинг та розвиток ринку: результати засідання НКЦПФР
16:52 - Мільйонні оборудки на тендері для МВС: давню справу направлено до суду
16:35 - Нацбанк показав курс долара та євро на 5 серпня
16:03 - На Запорізькій АЕС зафіксували черговий блекаут
15:44 - Тепер кожен телефон "називатиме" себе на кордоні – Цивінський
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 05.08.2026
15:18 - Держстат фіксує зростання ВВП України у другому кварталі
15:03 - На Буковині викрили контрабанду: 105 тисяч пачок сигарет везли у автоцистерні
14:42 - Єдиний московитський виробник телевізорів збанкрутував
14:15 - За місяць оборонний спецрахунок НБУ поповнився на мільярд гривень
14:00 - Чим відповісти на обстріли енергетики?
13:50 - У липні Україна стала нетто-експортером електроенергії вперше за 10 місяців
13:35 - На Чернігівщині росіяни поцілили у бензовози та цистерни
13:32 - Єдиний рахунок спрощує процес сплати податків та зборів
13:30 - Передача в оренду майна разом із стаціонарним джерелом забруднення в середині року: з якого періоду припиняється подання податкової декларації екологічного податку?
13:24 - Оплата послуги з проставлення апостиля: заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції
13:24 - В який строк та яким чином суб’єкт господарювання отримує інформацію щодо припинення дії ліцензії?
13:23 - Які документи та в які строки подаються фізособою до контролюючого органу для отримання пільги щодо сплати земельного податку?


Більше новин