Премии страхового рынка Киргизии за январь-сентябрь 2019 года выросли на 16,6% до $13 млн.

20.11.2019 12:54 | forinsurer.com ... все о страховании

Премии страхового рынка Киргизии за январь-сентябрь 2019 года выросли до 910,2 млн сомов ($13 млн.), что на 16,6% больше, чем за аналогичный период 2018 года.

Страховщики за 9 месяцев 2019 года заключили 134,7 тыс. договоров страхования, что в сравнении с аналогичным периодом прошлого года на 44,7% меньше. Страховая ответственность (сумма) по заключенным договорам составила 569,3 млрд сомов ($8,15 млрд.), увеличившись по сравнению прошлогодним показателем на 8,4%.

Общие расходы страховых компаний выросли на 26,9% до $12 млн., из которых 35,9% приходится на страховые выплаты, 31,9% передано в исходящее перестрахование, а 32,2% — расходы на ведение дела.

Число страховых случаев в январе-сентябре 2019 года составило 5,5 тыс., что на 7,9% меньше, чем за соответствующий период 2018 года. Объем страховых выплат увеличился в 1,5 раза и составил 120,4 млн сомов ($1,7 млн.).

Рентабельными оказались 13 из 17 компаний, которыми получено 146,8 млн сомов прибыли, а нерентабельными — остальные четыре, чьи убытки составили 16,4 млн сомов.

Полный текст новости также читайте у наших партнеров

Додати коментар

Користувач:
email:





Red arrows, bearish
Losses loom, panic selling
Fragile markets shake

- Fin.Org.UA

Новини

16:20 - Застосування податкового комплаєнсу – сучасна система управління податковими ризиками
16:19 - До уваги платників податків!
16:17 - Запровадження автоматизованої системи формування платіжних інструкцій підвищує прозорість та прогнозованість процесів стягнення податкового боргу
16:12 - Надміру та/або помилково сплачені суми єдиного внеску: способи подання заяви про повернення
16:11 - Відчуження фізичною особою об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості: чи повідомляти контролюючий орган?
16:10 - Яка передбачена відповідальність за нестворення (несвоєчасне створення) або незберігання фіскальних звітних чеків (щоденних Z-звітів), створених РРО або ПРРО в електронній формі?
16:09 - З ФОПом на єдиному податку розраховувались картою в магазині або в інтернет-магазині з видачею фіскального (касового) чеку: визначення доходу
16:08 - Чи звільняються новостворені ФОП на загальній системі оподаткування після призову на військову службу від сплати ПДФО та подання звітності?
16:07 - Чи може податковий агент подати уточнюючий Розрахунок за періоди, за якими минув строк позовної давності (1095 днів)?
16:05 - Фізична особа здійснила майновий внесок до статутного капіталу юридичної особи у вигляді земельної ділянки несільськогосподарського призначення: що з доходом?
15:58 - Визначення дати, за якою складається розпорядчий документ (наказ) підприємства про прийняте рішення щодо незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці
15:57 - Для отримання довідки про статус податкового резидента застосовуйте зручний цифровий ресурс – Електронний кабінет
15:56 - Де можна переглянути реквізити рахунків для сплати єдиного внеску?
15:55 - Суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність у сфері виробництва та обігу підакцизних товарів, подають звітність за оновленими формами
15:52 - Дефенс Сіті – спеціальний правовий режим
15:50 - Чи включаються до складу доходу ЮО – платника ЄП третьої групи суми грошових коштів або матеріальних цінностей, внесені ФО – учасником як додатковий капітал без зміни розміру статутного капіталу?
15:48 - До загального фонду держбюджету за спеціальне використання води платники Дніпропетровщини спрямували понад 24,5 млн грн рентної плати
15:47 - Понад 83 тисячі РРО/ПРРО зареєстровано на Дніпропетровщині
15:39 - Дніпропетровщина: ФОПи сплатили до місцевих бюджетів майже 1,3 млрд грн єдиного податку
15:32 - У Головному управлінні ДПС у Дніпропетровській області відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Офіс податкових консультантів – сучасний формат спілкування з платниками»
15:31 - Комфортний сервіс без бар’єрів: очільник податкової служби Дніпропетровщини Юрій Павлютін відвідав ЦОПи Дніпра
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 19.03.2026
15:28 - Діалог, що допомагає працювати: податківці Дніпропетровщини провели інформаційну сесію з аграріями області
15:27 - Зафіксовано масову розсилку фішингових листів нібито від імені ДПС
15:25 - Валютний нагляд: як визначається дата здійснення авансового платежу за операціями з імпорту товарів
15:24 - Деклараційна кампанія 2026: що потрібно знати кожному?
15:23 - Податкова медіація, виконання судових рішень, співпраця з правоохоронцями: зустріч Лесі Карнаух із Асоціацією правників України
15:14 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
15:11 - Дані щодо територій та об’єктів природно-заповідного фонду України
15:00 - Гранти на відновлення та розвиток переробних підприємств: 140 заявок на 865 млн за перші два тижні. Стартувала друга хвиля приймання


Більше новин