Разом з новим керівником Укравтодору маємо забезпечити відновлення 4000 км доріг у 2020 році, – Владислав Криклій

19.11.2019 17:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 19 листопада, Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук разом з Міністром інфраструктури Владиславом Криклієм представили колективу нового Голову Державного агентства автомобільних доріг України Олександра Кубракова. Олександр Кубраков призначений на посаду за результатами відкритого конкурсу відповідно до рішення Уряду від 15 листопада 2019 року. Міністр інфраструктури відзначив, що новий очільник Укравтодору є ініціатором важливих законодавчих новацій у сфері дорожньої інфраструктури: «Пишаюсь тим, що ми з Олександром Кубраковим мали можливість закласти законодавчий фундамент – дуже важливі законопроекти щодо середньострокового будівництва доріг, запровадження автоматичного габаритно-вагового контролю, аудиту безпеки доріг.
І тепер його завдання втілювати це в життя, реалізуючи виклики в Укравтодорі на посаді керівника.
У нас є завдання Президента України і Уряду відновити у 2020 році близько 4 000 доріг державного та місцевого значення, які ми разом виконуватимемо.
Ми покажемо, що дороги можуть будуватись іншими темпами і не на папері», – зазначив Владислав Криклій. Міністр також відзначив, що керівник Укравтодору має досвід співпраці з міжнародними фінансовими організаціями: «Завдання – акумулювати всі ресурси та ефективно їх використовувати, зокрема, кошти МФО.
Рівень їх використання у попередні роки був незадовільним.
Ми маємо змінити ситуацію.
Це означатиме більше відновлених доріг і прозорі процедури», – підсумував Владислав Криклій. Керівник Укравтодору подякував Прем’єр-міністру України та Міністру інфраструктури за підтримку та закликав колектив до роботи, відзначивши, що його завданням, крім відновлення доріг, є подолання корупції у дорожній сфері та забезпечення ефективного використання коштів платників податків.

Додати коментар

Користувач:
email:





Saving for the future is quite wise,
With money in the bank, you'll feel quite nice.
Don't spend all your cash in just one place,
Or your bank account will soon be a disgrace.

- Fin.Org.UA

Новини

17:11 - Курс долара встановить черговий історичний рекорд щодо гривні
17:02 - Німецьку дочку "Роснефти" хочуть на необмежений термін вивести з під санкцій
17:00 - Чому тютюнові акцизи слід підвищити
16:50 - Обрання або перехід на спрощену систему оподаткування ФОП
16:49 - З якої дати визначається термін використання легкового автомобіля з метою оподаткування транспортним податком?
16:47 - Фізична особа, яка не заключала договір про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, може отримати в контролюючому органі довідку
16:46 - Переобладнання вантажного транспортного засобу у легковий автомобіль: визначення дати, на яку розраховується офіційний курс гривні до іноземної валюти при обчисленні акцизного податку
16:45 - Німецька розвідка порахувала дефіцит бюджету московія: значно вищий від офіційних даних
16:44 - Про внесення змін до облікових даних контролюючий орган за неосновним місцем обліку необхідно повідомити
16:43 - Безбар'єрність: податкові електронні сервіси – комфорт і рівні можливості для кожного
16:40 - Витрати, які враховуються нотаріусами при визначені сукупного чистого доходу
16:39 - За які земельні ділянки юрособи – платники єдиного податку четвертої групи звільняються від сплати земельного податку та сплачують земельний податок?
16:37 - Скасування реєстрації РРО, що знаходяться на територіях, які тимчасово окуповані або на яких ведуться бойові дії
16:35 - Нові форми звітів № 1-ВП та № 1-ОП подаються з 01.03.2026
16:33 - До уваги малих виробництв виноробної продукції!
16:26 - За рахунок коштів податкового агента сплачене податкове зобов’язання фізичної особи: чи виникає дохід?
16:25 - Ворог атакував залізничну інфраструктуру на Одещині: є поранені
16:23 - Виплата доходів нерезиденту: подання Податкової декларації з податку на прибуток підприємств ФОПом, ФО, яка провадить незалежну професійну діяльність, або платником єдиного податку
16:16 - Чи має право на податкову знижку ФОП?
16:15 - Фізична особа у звітному році отримала дохід від продажу одного легкового автомобіля: чи подавати податкову декларацію про майновий стан і доходи?
16:14 - З прифронтового Слов’янська тимчасово вивозять тролейбуси
16:13 - Про термін подання ФОПом – платником єдиного податку четвертої групи податкової декларації та строк сплати єдиного податку
16:11 - Порядок надсилання податкових повідомлень-рішень: що змінилось?
16:09 - Попит на електронні ключі зростає: з початку року понад 61 тис. громадян і компаній скористалися сервісом ДПС
16:07 - Понад 27,8 млрд грн податкових платежів та єдиного внеску – надходження до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів від платників Дніпропетровщини
16:06 - Обрання або перехід на спрощену систему оподаткування ФОП
16:04 - Деякі особливості заповнення звітності юридичними особами – платниками єдиного податку четвертої групи
16:04 - Чи зобов’язаний нерезидент, відокремлений підрозділ якого не здійснює господарську діяльність на території України, реєструватися платником податку на прибуток та подавати звітність по цьому податку?
16:03 - TAX Control: Повідомляйте про порушення в один клік
16:01 - Податкова декларація платника єдиного податку – ФОПа подана за невірним ідентифікатором форми: відображення в Електронному кабінеті


Більше новин