“Милкиленд” Анатолия Юркевича сократил чистый убыток на 15%

18.11.2019 18:54 | Укррудпром

18:20 18 ноября 2019 года

 ”Милкиленд”, молочная группа с активами в Украине, РФ и Польше, завершила январь-сентябрь 2019 года с чистым убытком EUR11,39 млн, что на 15,1% лучше показателя за аналогичный период 2018 года.

Согласно отчету группы на Варшавской фондовой бирже, консолидированная выручка “Милкиленда” за 9 месяцев 2019 года незначительно уменьшилась — на 2,3%, до EUR96,57 млн, EBITDA упала в 19,4 раза — до EUR0,23 млн.

Компания указывает, что ее суммарные продажи за отчетный период сократились примерно на 29% на фоне значительного снижения продаж сыров и масложировой продукции, рентабельность которой была подорвана “ножницами себестоимости”, когда цены на готовую продукцию отстают от роста стоимости сырья — сырого молока как в России, так и в Украине, цены на которое выросли соответственно на 7,5% и 9%.

“Эти неблагоприятные тенденции были усугублены ситуацией с ростом курса гривны и рубля по отношению к евро в отчетном периоде”, — добавляет “Милкиленд”.

Додати коментар

Користувач:
email:





City of London, finance hub
Trading stocks, bonds, and currencies
Brexit clouds loom large

- Fin.Org.UA

Новини

18:05 - Унормовані обов’язкові реквізити платіжної інструкції під час надання послуги з переказу коштів без відкриття рахунку
17:25 - Бізнес поліпшив стримані оцінки результатів своєї діяльності – підсумки опитування підприємств у лютому
17:19 - Між Комісією та учасниками ринку має бути синергія, а не формальний діалог, – Олексій Семенюк
17:05 - В Україні подешевшали молочні продукти: яка ціна кефіру, сметани, масла, сиру
17:03 - До уваги неприбуткових установ та організацій!
17:02 - Нацбанк посилить контроль за якістю готівки
17:01 - Про зміну робочого місця (офісу) фізичній особі, яка провадить незалежну професійну діяльність, необхідно повідомити контролюючий орган
17:00 - Чому банкіри вправніші за Держекоінспекцію
16:59 - Сільськогосподарська ділянка перебуває у власності або користуванні платника податку на прибуток підприємств неповний рік: деякі особливості заповнення звітності
16:57 - Які документи необхідно надати для отримання ліцензії на право оптової торгівлі тютюновими виробами, або рідинами, що використовуються в електронних сигаретах?
16:55 - Податковим агентам – особам, для яких установлені особливості державної реєстрації та відомості щодо яких не містяться в ЄДР про сплату ПДФО, військового збору
16:53 - Реєстрація платником ЄП четвертої групи новоутвореного сільськогосподарського товаровиробника – юридичної особи
16:52 - Фізична особа передає земельну ділянку в оренду: яка дата є визначальною при визначенні МПЗ
16:51 - Порядок сплати податку на прибуток у поточному році підприємствами, які з 01 січня та протягом того ж року переходять з єдиного податку на загальну систему оподаткування
16:50 - Заволодіння держкоштами в Мін'юсті: справу скерували до суду
16:49 - Чи має право юридична особа – платник єдиного податку третьої групи придбати (продати) військові облігації внутрішньої державної позики?
16:46 - Додаток БД до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств: на підставі яких документів заповнюється?
16:44 - До уваги нотаріусів!
16:43 - Податкова декларація про майновий стан і доходи: звітуйте про доходи у зручному форматі
16:42 - Податковий календар на 02 березня 2026 року
16:40 - Податкові нюанси отримання хмарних послуг від нерезидентів: роз’яснювальна зустріч із платниками Дніпропетровщини
16:39 - ДПС оновила дашборд податкових надходжень до загального фонду державного бюджету
16:35 - В "Дії" додали нову військову облігацію "Феодосія": яка її дохідність
16:22 - В Україні знизились ціни на електроенергію для бізнесу
16:10 - Уряд змінив процедури відбору членів наглядових рад держбанків
16:05 - В Україні впав попит на нові авто: які марки обирали в лютому
16:02 - Фізична особа передає земельну ділянку в оренду: яка дата є визначальною при визначенні МПЗ
16:01 - Управління комплаєнс-ризиками охоплює основні обов’язки платника податків
16:00 - Щомісячні опитування підприємств України, лютий 2026 року
15:59 - У лютому до загального фонду держбюджету надійшло 93 млрд грн податків та зборів


Більше новин