У Держкомтелерадіо відбулась зустріч з представниками китайських телевізійних компаній

18.11.2019 16:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

15 листопада в Державному комітеті телебачення і радіомовлення України відбулась зустріч заступника Голови Держкомтелерадіо Миколи Білоуса з делегацією Китайської Народної Республіки - представниками компанії Шеньчжень Топ Відео Комюнікейшн та Сичуанського відділення Інституту з питань телебачення і радіомовлення. Також на зустрічі були присутні представники Китайської Торгової Асоціації, китайської діаспори в Україні, керівники структурних підрозділів Держкомтелерадіо. Микола Білоус розповів гостям про роль і завдання Держкомтелерадіо щодо забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері телебачення і радіомовлення, інформаційній та видавничій сфері України.
Також він нагадав, що між Держкомтелерадіо та Головним державним управлінням радіомовлення, кінематографії та телебачення Китайської Народної Республіки підписано Угоду про співробітництво.
Така ж сама Угода про співпрацю діє між Держкомтелерадіо та Генеральним управлінням преси і публікацій КНР. «Метою чинних Угод є зміцнення взаєморозуміння між народами України і Китайської Народної Республіки, створення умов для широкого й вільного поширення інформації про політичне, соціальне, економічне і культурне життя держав,» - наголосив Микола Білоус. У свою чергу Голова Шеньчженської телевізійної компанії Топ Відео Комюнікейшн пан Чжен Дінвень, а також генеральний директор компанії Шеньчжень з питань телебачення і радіомовлення пан Чжу Чжіган розповіли про потужності китайських телевізійних компаній та про намір розширювати кордони свого мовлення.
Сторони обговорили можливості обміну контентом, співпрацю щодо вдосконалення технічних можливостей радіо- та телевізійних мереж тощо. Директор Укртелерадіопресінституту Ярослав Літинський та заступник ректора Сичуанського відділення Інституту з питань телебачення і радіомовлення Хе Цзянь обговорили можливості співпраці щодо навчання телерадіожурналістів на базі двох закладів.

Додати коментар

Користувач:
email:





Банк – як злодій в нічному клубі: якщо гроші зникають, ніхто не хоче бачити камеру відеоспостереження.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 9 січня: Україна віддасть одне з найбільших родовищ літію інвесторам Трампа, наслідки атаки московія
20:50 - Свириденко розповіла про відновлення роботи енергосистеми після удару московія
20:38 - У Києві світло повернули майже 153 тисячам осель – ДТЕК
20:35 - Російський НПЗ у Сербії купив першу нафту після санкційного винятку США
20:10 - Минулого року українські міста отримали 73 трамвайних вагона
19:47 - "Укрзалізниця" призупиняє виплати по єврооблігаціях
19:45 - Grok роздягав людей у X – тепер Маск сховав це за підпискою
19:18 - Зеленський закликав міські адміністрації "не тікати від проблем"
19:15 - Видобуток нафти ОПЕК у грудні скоротився через Іран і Венесуелу
19:10 - АРМА продало Льовочкіну 460 гектарів землі в Карпатах по 2 тисячі гривень за сотку
18:47 - Кремль латає бюджетні діри за рахунок населення – СЗРУ
18:41 - Пенсійний фонд збільшив видатки на соцвиплати на 10%: як розподілили 940 мільярдів
17:52 - московія уразила два цивільних судна у Чорному морі
17:50 - FIFA домовилась про партнерство з TikTok для висвітлення ЧС-2026
17:45 - Курс долара до гривні вп'яте за січень побив історичний максимум
17:40 - Кличко прокоментував ситуацію в Києві після масштабної атаки московія: складна, але контролювала
17:30 - Перехід українського АПК на європейські стандарти відкриє преміальний ринок для експортерів, – Олексій Соболев
17:19 - Суд стягнув 4 мільйона гривень з колишнього очільника Харківського ОТЦК
17:13 - Оновлено Положення про Систему BankID НБУ
17:01 - В "Укренерго" повідомили про графіки відключень світла 10 січня: діятимуть усю добу
17:00 - У Києві викрили схему збуту контрафактних сигарет на понад 15 мільйонів
16:49 - За рік обсяги перевезень зернових вантажів залізницею зменшились на 27,3%
16:41 - Ратушу на Тернопільщині добудують за 12 мільйонів: ціни на матеріали завищені
16:30 - Як управляти державним капіталом
16:20 - У Києві відновили водопостачання, у частині районів тепло з'явиться впродовж доби
16:15 - Офіційні розрахунки у 2025 році зросли майже на третину – податкова
16:10 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 2 січня 2026 року
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 12.01.2026
16:00 - 2025 рік став рекордним для сегмента електромобілів: лідери ринку
15:54 - Інфляція в Україні пригальмувала у кінці 2025 року


Більше новин