Британская Cadogan продает уже вторую украинскую “дочку”

16.11.2019 13:48 | Укррудпром

13:00 16 ноября 2019 года

Британская нефтегазовая компания с активами в Украине Cadogan Petroleum достигла договоренности с “Укринвест Групп” (Киев) о продаже своей дочерней компании ООО “Астроинвест-Украина” (Зинькив Полтавской обл.) за $1,2 млн.

Как говорится в сообщении Cadogan на Лондонской фондовой бирже в пятницу, вместе с объявленной в начале октября продажей “Укринвест Групп” другой украинской “дочки” ПК “Газвыдобування” (Полтава) за $2,8 млн, общая сумма выручки от сделок достигла $4 млн.

Как отмечалось, продажа компаний является частью плана Cadogan по созданию основы для роста в Украине посредством разумного использования своих денежных средств и монетизации активов. Cadogan занимается разработкой Дебеславецкого и Монастырецкого месторождений на западе страны, тогда как проданные компании были расположены на востоке.

По итогам 2018 года Cadogan получила $1,2 млн чистой прибыли против $1,6 млн чистого убытка в 2017 году. Среднесуточная добыча углеводородов в прошлом году возросла на 61% — до 250 баррелей нефтяного эквивалента.

“Астроинвест-Украина” занимается поставкой газа в Украине с 2006 года с момента вхождения в группу Cadogan. В 2014-2016 гг. также осуществляла импорт газа в Украину из ЕС. Как отмечается на сайте компании, она наладила тесное сотрудничество с компаниями-резидентами Германии, Швейцарии и Польши.

В последние годы финансовые показатели компании снижались. Выручка сократилась с 1,804 млрд грн в 2015 году до 514,76 млн грн в 2016 году, 261,23 млн грн в 2017 году и 0,07 млн грн в 2018 году. Все эти годы компания завершала с чистым убытком, в том числе в минувшем году он вырос до 102,11 млн грн с 91,75 млн грн годом ранее.

ООО “Укринвест Групп” зарегистрировано в 2008 году на “МГИ Энтерпрайсиз Инк” (Белиз), конечным бенефициаром является Виктория Перченко. Компания также занимается поставкой природного газа небытовым потребителям. В минувшем году выручка компании осталась на уровне около 10,5 млн грн.

В апреле этого года из сообщения Антимонопольного комитета стало известно, что возможность покупки “Астроинвест-Украина” рассматривала также Burisma Holdings Николая Злочевского.

Додати коментар

Користувач:
email:





Вкладники в банк
Мають ризики, але й шанс
На прибуток є.

- Fin.Org.UA

Новини

13:50 - московія методично б’є по Бортницькій станції аерації щоб спричинити гуманітарну катастрофу – думка
13:20 - Дністровське водосховище обміліло майже до рівня природного річища
13:05 - Ощадбанк відкрив для "Сільпо" овердрафт на 300 мільйонів гривень
13:00 - Як блокада українських портів вплине на агроекспорт?
12:30 - московіяни поцілили в "серце логістики" NOVUS та склади "Сільпо": загинули 6 людей
12:25 - Українські інвестори отримали доступ до ще п’яти іноземних ETF-фондів
12:20 - У аеропорту Лейпцига біля вантажного літака Ан-124 знайшли БпЛА
12:16 - Україна отримає від ЄС 1,4 мільярда євро з доходів від заморожених російських активів
12:05 - московіяни знищили склад компанії "Liqui Moly Ukraine"
12:00 - Ціни на нафту продовжують падіння на тлі переговорів між США та Іраном
11:43 - Чи може один суб’єкт господарювання отримати в Кваліфікованого надавача ЕДП ДПС на одну і ту ж саму особу декілька КЕП?
11:42 - Який документ підтверджує взяття на облік платника єдиного внеску в контролюючому органі та яким чином можна його отримати?
11:41 - Випадки, за яких юридична особа – платник єдиного податку не визначає МПЗ
11:40 - До уваги платників ПДВ!
11:39 - В який термін платник має право надати органу ДПС документи, які підтверджують показники, відображені у податковій звітності, що були відсутні під час проведення перевірки?
11:38 - Дохід виплачений юрособою ФОПу, яка не надала відповідних документів для уникнення подвійного оподаткування: як повернути надміру сплачений ПДФО?
11:36 - Яка передбачена форма заяви (довідки) підтвердження, що чоловік (дружина) не користується правом на підвищений граничний розмір доходу кратно кількості дітей, що дає право на ПСП?
11:34 - Щодо обмеження застосування спрощеної системи оподаткування
11:33 - Який порядок оподаткування інвестиційного прибутку, отриманого фізособою – нерезидентом від продажу інвестиційного активу юрособі?
11:32 - Для проведення реєстрації, внесення змін, отримання картки платника податків або відомостей з ДРФО фізичній особі необхідно надати документи, що посвідчують особу
11:29 - У якому разі контролюючий орган відмовляє в розгляді документів, поданих для взяття на облік ФО, яка здійснює незалежну професійну діяльність?
11:22 - У Нацкомісії з регулювання енергетики зміниться голова
11:20 - На Харківщині житло для ВПО реконструюють за завищеними цінами – ЗМІ
11:14 - Чи можна у КНЕДП ДПС отримати КЕП, сформований із застосуванням ґеш-функції за ДСТУ 7564:2014 «Купина»?
11:12 - ФОП – платник єдиного податку надає послуги за договорами доручення: чи застосовується РРО/ППРО?
11:11 - До уваги грантоотримувачів і кандидатів на участь у програмі «Власна справа»!
11:11 - Уряд організує зустрічі з бізнесом для безперервної роботи логістичних і торгових компаній
11:08 - Дніпропетровщина: місцеві бюджети від платників частини чистого прибутку отримали понад 10,4 млн гривень
11:06 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників рентної плати за видобування кам’яного вугілля надійшло понад 42,5 млн гривень
10:58 - Військовий збір: від платників Дніпропетровщини до держбюджету надійшло майже 6,2 млрд гривень


Більше новин