Уряд до кінця 2019 року спрямує понад 150 млн грн на житло для 350 дітей-сиріт та родин учасників бойових дій на Сході

15.11.2019 23:12 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 15 листопада, Уряд виділив 125,8 млн грн, щоб забезпечити житлом до кінця поточного року майже 350 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також придбати приміщення для  одного дитячого будинку сімейного типу.
Це стало можливим за рахунок перегляду ефективності низки програм з метою фокусування на підтримці тих, хто цього найбільше потребує. Крім того, Уряд виділив 27 млн грн, які будуть спрямовані на забезпечення житлом 25 родин осіб, які загинули або отримали інвалідність І-ІІ групи під час бойових дій АТО/ООС.
Щорічну разову грошову допомогу отримають 819 учасників бойових дій ООС - на це Уряд виділив 1,1 млн грн у 2019 році.  Наступного року Уряд збільшить грошову допомогу на підтримку дітям-сиротам та пенсіонерам. З січня 2020 року зросте державна підтримка для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та з 1 липня 2020 року - допомога для малозабезпечених сімей.
Зокрема, для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, допомога буде збільшена з 2 до 2,5 прожиткових мінімумів, для дітей з інвалідністю з 2 до 3,5 прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку.
Крім того, за рішенням Уряду до таких соціальних виплат запроваджується принцип “гроші ходять за дитиною”. З 1 липня наступного року Уряд також підвищив допомогу на дітей з малозабезпечених сімей з 85 до 130% від прожиткового мінімуму, тобто майже 6000 грн на кожну дитину.
Це стане можливим завдяки уніфікації надання допомоги на дітей одиноким матерям та малозабезпеченим сім’ям. На наступний рік підвищено і державну підтримку для найбільш вразливих категорій пенсіонерів, котрі потребують стороннього догляду, зокрема надання їм державної допомоги на догляд у розмірі 40% від прожиткового мінімуму (у середньому 672 грн щомісяця). Уряд також схвалив рішення, яке дозволить уже в 2020 році виплатити додатково по 21 тисячі гривень для понад 74 тисячі молодих вчителів (стаж до 10 років).
Крім того, Уряд призупинив дію постанови, яка мала б наслідком звільнення понад 44 тисяч освітян.
Водночас, Прем"єр-міністр доручив низці міністерств до 15 квітня 2020 року розробити проекти змін до законів, які встановлять нову, справедливу систему оплати праці для педагогічних працівників.

Додати коментар

Користувач:
email:





Politics affect
Financial markets respond fast
World events matter

- Fin.Org.UA

Новини

07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 29.08.2026
06:00 - Бізнес після окупації: як ветеран перезапустив пасіку і відкрив виробництво вуликів
20:14 - АТБ обмежила продаж частини товарів до шести одиниць в одні руки
20:00 - Новини 28 серпня: атаки московія по бізнесу
19:42 - НЕК «Укренерго» розпочала операцію з управління боргом за облігаціями сталого розвитку на суму 825 млн дол. США, - Денис Шмигаль 
19:38 - ЗМІ: хакери вимагають у Берліна викуп після кібератаки на урядові відомства
19:10 - "Укренерго" почала реструктуризацію боргу за "зеленими" облігаціями
18:32 - Біткойн опустився нижче 80 000 доларів
17:56 - Обсяги перероблення нафти у московія тримаються на двадцятирічному мінімумі
17:15 - Американська Chevron близько до угоди про розширення бізнесу у Венесуелі
17:00 - Дніпропетровській та Кіровоградській областям присвячені нові обігові пам’ятні монети із серії "Ми сильні. Ми разом"
16:50 - "Той день": Ajax Systems захищає експонати нової виставки Ukraine WOW
16:42 - Ворог зруйнував гіпермаркет Fozzy Group у Вишневому
16:17 - московіяни вдарили по промисловості Сум
15:55 - В Україні з’явиться новий віртуальний мобільний оператор
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 31.08.2026
15:25 - Україна накопичила достатньо газу, щоб пройти зиму – Шмигаль
15:04 - Україна накопичила газ, необхідний для базового сценарію проходження зими, - Денис Шмигаль
15:00 - Трудовий договір – документ, який регулює відносини між працівником і роботодавцем
15:00 - Окупанти спалили склад YASNO з сонячними панелями
14:58 - З якої суми сплачується військовий збір у випадку застосування ПСП?
14:57 - Які документи необхідно мати представнику (уповноваженій особі) платника податків при поданні заяви про підтвердження резидентського статусу?
14:54 - Чи підлягають списанню помилково та/або надміру сплачені суми податків (зборів), які обліковуються в ІКП більше 1095 днів і на повернення яких платниками не подано заяви?
14:49 - Продаж корпоративних прав в іншій, ніж цінні папери, формі: що з фінансовим результатом?
14:48 - Реалізація талонів, смарт-карт на отримання пального: чи реєструватись СГ платником акцизного податку як особа, що реалізує пальне?
14:46 - Чи потрібно формувати додатки ФІЗ-4ДФ до Розрахунку ФОП/НПД за звітний квартал, якщо показники наявні лише в одному з місяців звітного кварталу?
14:45 - До уваги резидентів Дія Сіті!
14:45 - БЕБ викрив фіктивні закупівлі бізнесом пального: їх здійснювали через конвертцентр
14:43 - Чи має право платник, який навчається в інтернатурі медичного (фармацевтичного) закладів вищої освіти, на податкову знижку за витратами, понесеними за навчання?
14:38 - Податковий календар на 31 серпня 2026 року


Більше новин