Держгеокадастр про результати здійснення державного нагляду (контролю) у сфері використання та охорони земель

14.11.2019 17:48 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У період з 4 по 8 листопада 2019 року управліннями з контролю за використанням та охороною земель, що діють у складі головних управлінь Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в областях, здійснено 539 заходів державного контролю за використанням та охороною земель.
У порівнянні з попереднім тижнем кількість заходів державного контролю зросла на 6% (+30), за результатами яких виявлено 234 порушення земельного законодавства.  Також здійснено заходи державного нагляду щодо кількості перевірок суб’єктів господарювання та дотримання ними вимог законодавства у сфері використання та охорони земель, що у порівнянні з попереднім тижнем зменшилися на 28% (-94). За вказаний період нараховано шкоду, заподіяну внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву без спеціального дозволу загальною сумою 8 969 500 грн, що у порівнянні з попереднім тижнем зросла на 422% (+7 251 635 грн), з них у добровільному порядку відшкодовано 1 060 025 грн, що проти минулого тижня зросли на 6% (+64 454 гривень). До органів прокуратури, органів досудового слідства направлено 39 матеріалів про порушення вимог законодавства, зокрема, які містять ознаки злочинів.
У порівнянні з попереднім тижнем — +11%, (+4). Найпоказовішою є робота Головного управління Держгеокадастру у Харківській області, що здійснило 11 заходів державного нагляду (контролю) за використанням та охороною земель, за результатами якого виявило 11 порушень земельного законодавства.
Окрім цього, нараховано шкоду, заподіяну внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, тощо загальною сумою 106 545 грн, відшкодовано у добровільному порядку —70 661 гривень. Найгірші показники щодо здійснення заходів державного контролю показало Головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області, що за минулий тиждень здійснило 11 заходів державного контролю, за результатами якого виявило 6 порушень земельного законодавства та відшкодувало у добровільному порядку 23 002 гривень.

Додати коментар

Користувач:
email:





Red flags, market crash,
Investors count their losses,
Fear and panic dash.

- Fin.Org.UA

Новини

18:05 - В "Укренерго" повідомили про графіки відключень світла 16 березня
18:00 - У Києві та області подорожчала оренда будинків: як змінилися ціни
16:59 - У Підмосков'ї слідом за Москвою відключатимуть інтернет
16:01 - У Києві ліквідували багаторічну схему тіньового експорту деревини
14:58 - В Україні планують суттєво підвищити темпи дорожніх робіт
14:00 - Нафта може злетіти ще вище через удари США по Ірану
13:05 - Трамп пригрозив "заради розваги" знищити головний нафтовий вузол Ірану
12:03 - Україна запровадила санкції проти ВПК московія, Ірану та виробників "Орєшніка"
11:00 - Зеленський: відновлення "Дружби" – це фактично зняття санкцій з московії
10:30 - Україна хоче від США "дронову угоду" на десятки мільярдів доларів – Зеленський
10:00 - Трамп про санкції проти російської нафти: повернуться, щойно криза завершиться
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 15.03.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
19:17 - московіяни пошкодили відділення "Укрпошти" у трьох областях
18:10 - Зростання цін на пальне погіршить мляву економіку США – CNN
17:43 - Стійкість міст: уряд виділить 11,2 мільярда гривень з резервного фонду
17:30 - Денис Шмигаль розповів про відновлення пошкоджених московитськими обстрілами ТЕЦ
16:55 - Світовий банк розширює проєкт з відновлення теплопостачання в Україні
16:00 - Гонконг став "тихою гаванню" для підсанкційних товарів – ЗМІ
14:57 - Українські інженери визначили на станціях у ЄС обладнання для України
13:38 - Концесія в порту Чорноморськ: претенденти проходять безпекову перевірку
13:00 - Держава посилила підтримку індустріальних парків, інфраструктура яких зазнала пошкоджень внаслідок збройної агресії
12:40 - Іран атакував нафтосховища у порту ОАЕ
12:02 - У Броварах росіяни пошкодили склади українських брендів одягу
11:16 - Після російської атаки низка поїздів затримується
10:58 - Нові інвестори TikTok заплатять адміністрації Трампа "комісійні" за укладену угоду
10:00 - Частина споживачів У Києві та кількох областях України – без світла
09:30 - У Києві через обстріл на низці ділянок призупинено рух електротранспорту
23:00 - Накази Міністерства енергетики України
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України


Більше новин