Все більше компаній обирають Хмарну АТС від Укртелекому

14.11.2019 16:51 | new.ukrtelecom.ua

Продовжує зростати популярність послуги для корпоративних клієнтів «Хмарна АТС від Укртелекому» – сервіс віртуальної комунікації, що полегшує взаємодію між офісами та співробітниками, які працюють в іншому місті або віддалено 
 
За рік кількість підключень до послуги «Хмарної АТС» від Укртелекому зросло на 22% і станом на жовтень складає майже 20 тисяч номерів.
 
«Хмарна АТС» дозволяє створити корпоративну телефонну станцію в інтернет-мережі і користуватися телефонним зв’язком через мережу швидкісного оптичного інтернету. Це означає, що більше немає потреби в окремих телефонних лініях. При цьому технологія дає можливість підключення будь-якої кількості телефонних номерів та внутрішніх абонентів, об’єднавши офіси та віддалених співробітників телефонною мережею із загальними зовнішніми номерами та внутрішньою нумерацією. Під’єднати робочі місця, налаштувати номери та всі додаткові послуги можна онлайн – без залучення технічного спеціаліста з боку оператора та за мінімум часу.
 
Інший безумовний плюс – це мобільність. Скільки б ви не змінювали адресу офісу, «віртуальна АТС» буде працювати в однаковому режимі і якості. 
 
«Хмарна АТС» може стати в нагоді компанії, якій потрібно розбудувати єдину телефонну мережу між офісами в різних містах України, не витрачаючи при цьому коштів на закупівлю нового обладнання. Так зробила одна з компаній, що займається організацією весільних подій. Оператор підключив 1000 номерів «Хмарної АТС» у 16 містах України. Наразі «віртуальна АТС» забезпечує постійний зв'язок між кожним працівником за окремим номером і дозволяє всім, хто готується до весілля, знаходити фотографів, ведучих, водіїв, офіціантів та будь-яких інших професіоналів, що можуть створити незабутнє свято.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bubble forming fast,
A ticking time bomb,
Disaster looms ahead.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 20.07.2026
15:15 - Мінфін показав, скільки грошей та на що витратили з загального фонду бюджету за пів року
14:55 - PlayCity пришвидшив блокування незаконних сайтів: які показники
14:32 - У Києві виявили чергову самовільну забудову біля Дніпра – цього разу на Оболоні
14:00 - П'ять трендів, які визначають жіноче підприємництво
14:00 - Президент зустрівся з новим прем’єром: які питання обговорили
13:50 - Новий міністр агрополітики Висоцький окреслив ключові пріоритети відомства
13:02 - На кордоні тестують пріоритетний проїзд для вантажівок: які правила
13:00 - ТРЦ Respublika Park інвестує 45 млн грн у транспортну інфраструктуру
13:00 - московіяни атакували енергетику у п’яти областях
12:36 - На Чернігівщині росіяни вдарили по підприємствам та АЗС
12:17 - Заява за формою № 20-ОПП: де в Електронному кабінеті можна переглянути відомості про об’єкти оподаткування?
12:17 - Щодо перерахунку податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за певних умов
12:16 - Одиниці обліку пального та спирту етилового, які використовуються в CЕАРП та СЕ
12:15 - Якщо подружжя виховує трьох і більше дітей віком до 18 років, то кожен із батьків має право на пільгу щодо сплати земельного податку
12:15 - 250-та атака на Нафтогаз з початку року: московія з самого ранку б'є по об’єкту на Харківщині
12:04 - Чи можуть іноземці або особи без громадянства (їх представники), які отримали КЕП подати заяву за ф. № 5ДР через Електронний кабінет?
12:02 - Щодо терміну сплати МПЗ юридичною особою – платником єдиного податку четвертої групи
11:58 - Чи втрачає ФОП право перебувати на спрощеній системі оподаткування, якщо перерахував благодійну фінансову допомогу на потреби ЗСУ зі свого підприємницького рахунку?
11:57 - Які платники ПДВ не можуть застосувати до операцій з експорту окремих видів товарів нульову ставку?
11:56 - Винятки, до яких режим експортного забезпечення не застосовується
11:54 - До уваги платників: діють нові довідники пільг!
11:52 - Податковий календар на 20 липня 2026 року
11:47 - До уваги платників!
11:46 - Дніпропетровщина: платники рентної плати за видобування залізних руд сплатили до місцевих бюджетів майже 935,8 млн гривень
11:45 - За видобування газового конденсату до загального фонду держбюджету від платників Дніпропетровщини надходження рентної плати зросли на 71,5%
11:44 - Плата за землю: понад 4,2 млрд грн - внесок платників Дніпропетровщини до місцевих бюджетів
11:42 - Консультаційний центр: ефективна взаємодія спрямована на підвищення результативності
11:41 - Податкова служба Дніпропетровщини продовжує відкритий діалог із бізнесом у рамках регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу»
11:37 - За перше півріччя 2026 року платники сплатили 94,2 млрд грн військового збору


Більше новин